<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
Hoppeløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr., 40 m. ved 115.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 180.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-14-3 Plass : 5-14-3

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 2140 1 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Momarken Travbane 0 09/12 - 03 / 9 2160 34,1 167
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Momarken Travbane 3 25/11 - 03 / 7 1640 31,6ag 46
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 6 13/11 - 02 / 5 2100 32,8ag 102
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 4 18/9 - 02 / 6 2100 30,2a 476
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 0 03/8 - 05 / 1 2100 34,0ag 298
2 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -17 -0 -1 -0 -5 -31 500
Smågodt 2 Plass 155 000
10 år BRUN HP v.Åsajerven G. Gundersen Drammen Travbane 5 06/12 - 01 / 4 2100 33,8 g 202
e. Sjefå v. Sjefen G. Gundersen Bjerke Travbane - 21/11 - 02 / 1 1640 dg 63
Bjørn Svenkerud /Nittedal G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/11 - 02 / 9 2100 34,9ag 150
G. Gundersen Bjørn Svenkerud G. Gundersen Momarken Travbane 2 28/10 - 02 / 1 2140 34,2ag 74
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Klosterskogen Travbane 7 09/10 - 03 / 12 2100 33,8ag 68
3 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 3 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 06 / 9 2100 32,9 g 855
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Drammen Travbane 5 03/11 - 04 / 12 1700 32,1 107
Sverige C. Antonsen Drammen Travbane 4 25/10 - 04 / 2 2100 33,2a 19
C. Antonsen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 09/10 - 03 / 6 2100 32,1a 22
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 2 29/9 - 06 / 1 2100 30,9 27
4 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 883 2016: -19 -0 -0 -0 -5 -21 000
Tjøtta Mari 4 Plass 290 349
7 år BRUN HP v.Tangen Scott V. Hop Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 08 / 14 2120 33,0 g 188
e. Stumne Smil v. Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 1 2140 30,4 g 192
Oskar Slåttland /Roa K. Malmin Bjerke Travbane 0 26/8 - 01 / 8 2100 31,7ag 335
O. Mikkelborg Oskar Slåttland O. Østre Biri Travbane 3 01/8 - 09 / 10 2120 30,0 457
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl K. Malmin Biri Travbane - 25/7 - 10 / 7 2100 dg 86
5 2016: -21 -0 -2 -0 -6 -71 000 2015: -24 -1 -2 -5 -5 -120 000
Hvalstad Helga 2160 1 Plass 322 000
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Akselsen Drammen Travbane 0 06/12 - 03 / 2 1700 29,0ag 502
e. Huldre Hilde v. Spang Best M. Berdalen Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 04 / 7 1700 29,1ag 603
Lars O. Romtveit /Skoppum M. Berdalen Klosterskogen Travbane 9 24/11 - 06 / 13 2120 31,4 750
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 04 / 4 2100 32,2 195
Todelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 29/10 - 10 / 1 1640 29,4 210
6 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 2 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 03 / 7 2120 31,7 94
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Bjerke Travbane 6 12/11 - 03 / 4 2660 31,8 g 333
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Drammen Travbane 3 03/11 - 01 / 13 2520 31,4 327
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 0 29/10 - 10 / 11 1640 dist g 143
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 3 22/10 - 06 / 7 2160 31,2 156
7 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 3 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin J. Eilertsen Bjerke Travbane 4 03/12 - 06 / 3 2140 31,0 158
e. Turbo Turi v. Saje (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 26/11 - 08 / 2 2140 30,8 428
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg V. Hop Klosterskogen Travbane 3 30/10 - 03 / 4 2100 31,1a 106
V. Hop Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 22/10 - 06 / 3 2140 31,7 48
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 18/10 - 03 / 9 1640 30,7ag 714
8 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tembra 4 Plass 95 500
7 år MØRKBR HP v.Sjefen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/10 - 06 / 6 2160 32,6 290
e. Tembra Jahr v. Braute O. Østre Drammen Travbane 0 29/9 - 06 / 7 2120 32,4 320
Heidi Ødegård /Åmot O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/5 - 03 / 11 1600 28,9 368
E. Høitomt Heidi Ødegård O. Østre Bjerke Travbane 0 15/5 - 04 / 9 2100 29,6ag 585
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 6 01/5 - 05 / 14 2120 31,0 824
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 5 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 0 30/8 - 06 / 6 2100 dist 317
e. Sima Vira v. Bokli Eld E. Høitomt Drammen Travbane 6 17/8 - 03 / 4 2100 30,9 62
Gerd Johannessen-Emma Johannessen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 06/8 - 02 / 10 1660 30,0 36
S. Wassberg Gerd Johannessen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/7 - 04 / 6 2160 29,2 67
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 13/7 - 04 / 7 2120 29,3 170
10 2014: -12 -0 -0 -2 -3 -28 000 2013: -15 -1 -4 -1 -5 -67 000
Frøken Rastløs 6 Plass 111 584
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 03 / 9 2120 33,3 310
e. Bestfrøkna v. Spang Best T. Solberg Bjerke Travbane 4 23/4 - 02 / 8 1640 28,3 315
Stall Frøken Rastløs T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 10 2160 30,3 499
K. Johansen Therese Andresen T. Wollebæk Biri Travbane 0 04/4 - 04 / 10 2120 31,7 305
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane 4 12/3 - 03 / 2 2100 30,5a 191
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 438
Zirkonia* (S) 7 Plass 198 075
10 år SVARTBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 03/12 - 06 / 7 2140 32,1 388
e. Pilovina* (S) v. Pilo Pirat (S) K. Edman Årjäng 5 12/10 - 03 / 3 1640 29,9 g 199
Sverige K. Edman Årjäng 4 05/10 - 02 / 1 2140 30,1a 142
K. Brenden Michael Björnson M. Helland Drammen Travbane 0 29/9 - 06 / 12 2120 31,0 g 436
gul m/svart skråbånd. M. Helland Bjerke Travbane 0 06/8 - 02 / 6 1660 31,6 157
12 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -25 -0 -3 -1 -9 -52 000
Tun Faksa 8 Plass 190 500
10 år BRUN HP v.Stjerne Faks L. Kolle Drammen Travbane 0 06/12 - 01 / 8 2120 33,5 212
e. Tun Elda v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/7 - 04 / 3 2140 32,1 g 445
Øyvind Reigstad /Ytre Arna L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 04 / 5 2100 31,1 g 66
L. Kolle Jon Lyngås L. Kolle Drammen Travbane 6 17/6 - 04 / 7 2100 32,1ag 87
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 31/5 - 05 / 6 2120 30,1 111
13 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -2 -1 -62 963
Valle Milli 9 Plass 239 274
9 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Kvasnes Momarken Travbane 4 09/12 - 04 / 2 2140 31,4 307
e. Ellil v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 4 28/11 - 03 / 5 1609 29,4a 370
Ingvild Charlen T. Evertsen /Bogøy Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 11/11 - 04 / 6 2100 34,0ag 344
K. Kvasnes Annette Stordal (A) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 23/10 - 03 / 2 1700 br ag 465
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 16/10 - 02 / 11 2100 31,1a 402
14 2016: -8 -0 -0 -1 -2 -15 000 2015: -22 -1 -1 -1 -6 -168 500
Ulydia 2180 1 Plass 407 000
8 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) O. Østre Momarken Travbane 1 09/12 - 04 / 9 2160 29,6 36
e. Elydia v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 3 21/11 - 04 / 9 1609 27,9a 62
Simon Borgen-Per-Erik Gravdal O. Østre Jarlsberg Travbane 4 07/11 - 04 / 7 2100 29,9 54
O. Østre Simon Borgen O. Østre Bjerke Travbane 5 23/10 - 04 / 8 2100 28,7a 225
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bergen Travpark 6 11/10 - 07 / 3 2100 30,9 132