<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr.
5-15-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-4-13 Plass : 14-4-13

1 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -12 -0 -2 -4 -4 -51 500
Tiona 2120 1 Plass 224 500
9 år BRUN HP v.Lex Jon M. Finsand Klosterskogen Travbane 3 24/11 - 07 / 12 2120 32,1 256
e. Stjerne Tia v. Elding E. Hafskjold Bjerke Travbane 0 05/11 - 03 / 1 2140 33,7 682
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 01/11 - 08 / 2 2140 30,5 550
R. Sandersen Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 6 24/10 - 07 / 1 2100 29,4a 282
Grå m/svarte ermer, hvite kanter,rekl J. Øveraasen Drammen Travbane 3 29/9 - 09 / 12 2120 28,7 128
2 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 2 24/11 - 07 / 9 2120 30,5 20
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Drammen Travbane - 16/11 - 09 / 1 2100 dg 30
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 05/11 - 03 / 2 2140 28,4 39
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 24/10 - 09 / 3 2120 28,1 32
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 09/10 - 08 / 7 2120 dg 21
3 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -7 466 2017: -24 -2 -6 -3 -6 -141 957
Skaane Jo* 3 Plass 531 394
9 år BRUN V v.Håkon Jo* E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 1 24/11 - 07 / 10 2120 29,7 37
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Hafskjold Drammen Travbane P 16/11 - 22 / 4 2120 31,4 P
Sverige E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 31/10 - 06 / 15 2120 29,5 458
E. Hafskjold Janne Pauline Skaane T. Espedal Jarlsberg Travbane 3 10/10 - 09 / 6 2120 29,6 39
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/9 - 07 / 1 2100 27,8a 298
4 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 4 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 30/11 - 01 / 7 1680 28,0 g 20
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Gaustad Bjerke Travbane 3 19/11 - 04 / 5 1609 27,3a 280
Stall Vaier J. Dagsvold Bjerke Travbane 6 05/11 - 03 / 10 2160 29,0 272
J. Dagsvold Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 3 29/10 - 06 / 8 2680 28,7 302
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek S. Eilertsen Bjerke Travbane - 22/10 - 02 / 5 2140 dg 375
5 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -23 -3 -1 -1 -7 -77 803
Lustra Eldar 2140 1 Plass 334 004
8 år MØRKBR V v.Lome Elden K. Kvasnes Biri Travbane 1 07/12 - 04 / 1 2100 28,3 67
e. Lannem Stjerna v. Braute K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 30/11 - 03 / 3 1660 dg 17
Odd-Arne Sagholen /Mysen S. Eilertsen Drammen Travbane 2 16/11 - 09 / 2 2100 30,3 34
M. Amundsen Odd Arne Sagholen (T) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 1 30/10 - 08 / 2 1700 25,4 535
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man P. Arvesen Momarken Travbane 0 18/10 - 02 / 7 2740 30,8 332
6 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 2 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 06 / 1 1700 27,5a 262
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 2 2100 30,9a 144
Frank Skarsholt /Vear C. Engebråthen Bjerke Travbane 5 12/11 - 07 / 6 2140 27,5 572
E. Jensen Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 30/10 - 06 / 5 1700 25,9a 73
Blå m gull erm, blå mansj,gul søm,rek C. Engebråthen Momarken Travbane 1 21/10 - 07 / 7 1640 26,4a 229
7 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 3 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding A. Valstad Sørlandets Travpark 1 30/11 - 03 / 2 1660 26,4 79
e. Storsjø Dubla v. Dublan J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 06 / 4 2609 30,6ag 358
Adrian Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Bjerke Travbane 7 05/11 - 03 / 5 2160 29,1 g 106
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) A. Valstad Jarlsberg Travbane 2 24/10 - 09 / 7 2140 27,5 20
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 12/10 - 02 / 7 2680 28,8 83
8 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -19 000 2017: -25 -4 -4 -1 -5 -188 500
Super Gullet 4 Plass 817 187
9 år BRUN V v.Moe Odin M. Berås Sørlandets Travpark - 30/11 - 03 / 1 1660 dg 29
e. Heidi Texa v. Alm Rigel Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 08/11 - 06 / 8 2120 dist 223
Stall Birktrav.no & Team E.T. M. Berås Sørlandets Travpark 1 19/10 - 01 / 3 2180 28,9 19
M. Berås Øystein Tjomsland (T) M. Berås Forus Travbane 1 14/10 - 08 / 5 1620 26,2 37
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 01/10 - 10 / 4 1609 28,3a 62
9 2014: -19 -3 -1 -4 -6 -109 203 2013: -17 -0 -1 -5 -3 -48 434
Thuli Sol 5 Plass 320 137
11 år BRUN HP v.Schuvar J. Øveraasen Biri Travbane 3 07/12 - 04 / 3 2100 29,0 50
e. Sæterpila v. Sæterbest (S) J. Øveraasen Drammen Travbane 1 16/11 - 09 / 3 2100 29,9 31
Bjørn Hansen /Siggerud J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 05/11 - 03 / 8 2160 28,0 102
J. Øveraasen Bjørn Hansen J. Øveraasen Biri Travbane - 21/9 - 08 / 7 1620 dg 25
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm J. Øveraasen Bjerke Travbane 1 10/9 - 01 / 7 2180 26,8 17
10 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 6 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even M. Berås Bjerke Travbane 5 05/11 - 03 / 4 2160 28,5 228
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll M. Berås Jarlsberg Travbane 3 24/10 - 09 / 6 2140 28,2 90
Torfinn Topland /Birkeland M. Finsand Forus Travbane 5 14/10 - 08 / 8 1620 27,8 111
I. Thompson Arild Berås (T) M. Berås Sørlandets Travpark - 14/9 - 03 / 8 2180 dg 24
Hvit m/grønne ermer, reklame M. Berås Forus Travbane - 02/9 - 10 / 3 1620 dg 51
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -17 500
Hornnes Thea 7 Plass 327 815
13 år BRUN HP v.Frigg Mollyn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 01 / 7 2120 30,5 135
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten T. Sletsjø Biri Travbane 0 25/7 - 08 / 7 2120 28,6 212
Venke Sørensen-Geir Wilhelmsen T. Sletsjø Sørlandets Travpark 4 17/7 - 04 / 11 2180 28,8 221
A. Rasmussen Venke Sørensen T. Sletsjø Drammen Travbane 2 03/7 - 06 / 9 2140 28,4 177
Lys blå m/rødt kryss, hv.søm T. Sletsjø Momarken Travbane 5 24/6 - 11 / 4 2160 29,8 181
12 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -0 -5 -13 000
Max Reodor 8 Plass 393 500
12 år BRUN V v.Elding A. Sletsjø Jarlsberg Travbane P 07/11 - 22 / 3 2120 30,5 P
e. Snerta v. Ilmin T. Sletsjø Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 01 / 8 2120 30,9 490
Andrea Sletsjø /Hof A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 23/9 - 03 / 7 1700 27,5a 411
T. Sletsjø Andrea Sletsjø (A) A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 0 13/9 - 09 / 6 2100 29,0ag 659
blå m/rødt kryss, hvite skulderf,rekla T. Sletsjø Sørlandets Travpark 0 01/9 - 03 / 1 1640 28,9 517
13 2015: -5 -1 -0 -0 -2 -18 500 2014: -23 -4 -1 -9 -7 -143 500
Eskelands Bror 9 Plass 483 863
7 år MØRKBR V v.Moe Odin M. Finsand Sørlandets Travpark 3 30/11 - 03 / 5 1680 26,4 g 145
e. Eikhuldra v. Alm Svarten M. Finsand Drammen Travbane 3 16/11 - 09 / 6 2120 30,2 70
Tor-Martin Moe-Anders Johs. Eskeland M. Finsand Klosterskogen Travbane 2 30/10 - 08 / 4 1720 26,0 120
M. Finsand Tor-Martin Moe A. Robertsen Biri Travbane 4 03/10 - 08 / 1 2100 29,0a 52
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re K. Kvasnes Sørlandets Travpark 3 14/9 - 03 / 11 2180 27,5 46
14 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -16 -0 -1 -0 -8 -44 000
H.M. Hird Balder 10 Plass 638 500
13 år BRUN H v.Norne E. Hafskjold Sørlandets Travpark 2 30/11 - 03 / 6 1680 25,8 246
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 05 / 4 2100 28,5 537
Signe Heggernes /Sandsli E. Høitomt Forus Travbane 0 25/10 - 04 / 9 2040 27,2 626
S. Løvvold Geir Nordbotten (B) K. Kvasnes Forus Travbane 2 14/10 - 08 / 9 1640 25,9 53
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 04 / 9 1609 25,0a 513