<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:17 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 7.001 kr.
3-15-årige høyest 16.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 2140 1 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 09 / 7 2100 36,8 g 1027
e. Gylden Perla v. Pajaprins P. Sem Jarlsberg Travbane P 25/5 - 21 / 14 2120 38,4 g P
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Drammen Travbane 08/7 - 21 / 5 1720 57,7 B
Ø. Tjomsland P. Sem Drammen Travbane 01/7 - 21 / 3 1720 54,2 B
mørkblå m/sølv reklame
2 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -18 -1 -3 -1 -9 -70 000
Songe Mai 2 Plass 99 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 24/11 - 08 / 3 2100 37,5 g 173
e. Eike Borka v. Bork Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark P 09/11 - 20 / 8 2160 38,0 g P
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark N 19/10 - 20 / 10 2160 42,6 g N
E. Høitomt Rune Stea Christiansen
Hvit m/svarte ermer, reklame
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eike Vilja 3 Plass 25 000
10 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 7 24/11 - 08 / 8 2100 38,7 423
e. Eikerappa v. Elding O. Østre Sørlandets Travpark P 09/11 - 20 / 12 2160 39,6 g P
Susanne Vik-Marthe Lindland O. Østre Sørlandets Travpark N 19/10 - 20 / 11 2160 42,7 N
M. Fiane Susanne Vik G. Austevoll Klosterskogen Travbane N 27/3 - 20 / 6 2120 40,0 r N
delt svart/gul,sv.ermer,gule ermstr,re Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark N 02/3 - 20 / 8 2160 40,6 r N
4 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 4 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin P. Buer Forus Travbane - 25/11 - 01 / 4 2040 dg 113
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon P. Buer Forus Travbane 0 13/9 - 08 / 4 2060 33,8 g 175
Stall M.H. Sylvia, Larvik P. Buer Forus Travbane 8 05/8 - 09 / 2 2040 34,1 344
Å. Tengsareid Svein-Ove Fløisvik (P) P. Buer Forus Travbane P 29/7 - 20 / 8 2060 36,7 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Komnes Tango 5 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.Tangen Scott T. Solberg Klosterskogen Travbane - 24/11 - 08 / 2 2100 dg 51
e. Golde v. Lasso* (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane P 27/3 - 20 / 5 2120 37,2 P
Øystein Østre /Askim T. Solberg Drammen Travbane N 04/2 - 20 / 5 2120 dgpp N
T. Solberg
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 2160 1 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 3 24/11 - 08 / 13 2120 36,3 71
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten J. Undem Klosterskogen Travbane 3 30/10 - 01 / 1 2100 34,6 138
Kristen Fatland-Hege Fatland E. Høitomt Sørlandets Travpark P 15/6 - 20 / 1 2140 40,8 P
O. Østre Kristen Fatland
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
7 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -1 -0 -2 -12 500
Sørdal Vår 2 Plass 12 500
6 år MØRKBR HP v.Tangen Scott A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 10/4 - 09 / 1 2100 37,0 g 294
e. Unni Vilja v. Friggbest Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 02/3 - 01 / 4 2160 br g 49
Henning Undem /Skien J. Undem Drammen Travbane - 30/11 - 06 / 7 2100 dg 326
J. Undem Henning Undem A. Heisholt Sørlandets Travpark 7 10/11 - 08 / 7 2160 36,9 g 243
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek A. Heisholt Klosterskogen Travbane 5 31/10 - 03 / 2 2100 34,7 287