<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
DD-1
V4-3
Adolf Idsøs Æresløp

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 500.001 kr.
3-15-årige høyest 900.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-11 Plass : 4-9-11

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 2040 1 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even O. Østre Sørlandets Travpark 2 30/11 - 01 / 9 1680 26,4 107
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* N. Repstad Forus Travbane 0 15/11 - 03 / 9 1600 28,2ag 383
Team Baiasen I. Olsen Forus Travbane 5 04/11 - 03 / 6 2060 30,1 77
R. Wiig Elin Gumpen G. Austevoll Drammen Travbane 0 14/6 - 04 / 14 2140 27,1 394
svart med blå ermstriper og reklame G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 29/5 - 02 / 4 2100 28,3a 57
2 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -16 -5 -3 -1 -3 -135 000
Super Sjefen 2 Plass 266 000
6 år SVART V v.Sjefen K. Djøseland Forus Travbane 1 02/12 - 03 / 5 2040 27,5a 22
e. Bringakers Sara v. Lykkebron* K. Djøseland Forus Travbane 1 25/11 - 08 / 2 2060 26,5 67
Renate Lea /Kleppe S. Wassberg Forus Travbane 1 15/11 - 03 / 5 1600 26,4a 31
K. Djøseland Renate Lea (A) L. Løkken Forus Travbane 1 04/11 - 03 / 2 2060 29,1 42
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. G. Gundersen Forus Travbane 6 25/10 - 08 / 11 1600 27,7ag 87
3 2016: -10 -1 -4 -0 -1 -61 000 2015: -11 -2 -1 -0 -1 -42 000
Møller Faks 3 Plass 337 000
8 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 3 25/11 - 08 / 7 2060 26,9 20
e. Linspika v. Spikeld Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 06/11 - 02 / 3 1600 26,8a 19
Atle Erga /Orre Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 19/10 - 05 / 3 2640 29,4 33
Å. Tengsareid Sven Møller S. Wassberg Forus Travbane 1 13/9 - 05 / 6 2040 26,9 22
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 31/8 - 06 / 4 2140 28,0a 20
4 2018: -10 -1 -3 -2 -3 -153 500 2017: -17 -3 -3 -2 -6 -110 000
Sordo 4 Plass 753 500
10 år SVART V v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 3 02/12 - 03 / 1 2040 27,6a 31
e. Minardi v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 2 25/10 - 08 / 7 1600 26,0a 27
Jan Moen /Sand S. Wassberg Forus Travbane 1 30/9 - 06 / 1 2040 27,4 24
S. Wassberg Jan Moen S. Wassberg Forus Travbane 3 20/9 - 05 / 6 2060 28,5 108
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bjerke Travbane - 06/9 - 08 / 9 2160 g0 g 63
5 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -18 841 2017: -16 -0 -1 -3 -4 -40 000
Magnums Sebastian 2060 1 Plass 631 341
10 år BRUN V v.Fakse* (S) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 26/11 - 01 / 10 2100 26,5a 146
e. Trø Vesla v. Spikeld G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 01/11 - 05 / 15 2180 26,4 304
Erik Brækken /Melhus Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 22/10 - 02 / 15 2160 27,1 g 381
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/10 - 07 / 6 2140 27,8a 26
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 27/9 - 01 / 1 2100 26,8a 34
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -0 -0 -3 -10 500
Madla Tor 2 Plass 420 000
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) G. Mikkelsen Forus Travbane 0 18/11 - 01 / 10 2080 27,8 86
e. Madlavesla v. Spikeld G. Mikkelsen Forus Travbane 3 15/11 - 03 / 6 1600 26,8a 34
Tor O. Svendsen /Hafrsfjord C. Steine Forus Travbane 2 04/11 - 03 / 9 2080 28,6 49
G. Mikkelsen Stian Svendsen (A) G. Mikkelsen Forus Travbane 0 25/10 - 04 / 1 2040 27,6 249
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 14/10 - 04 / 1 1600 25,2 42
7 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -25 470 2017: -13 -1 -0 -3 -4 -61 666
Art Nattfari 3 Plass 879 403
10 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Forus Travbane 3 02/12 - 06 / 6 1600 26,2a 139
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Gudmestad Forus Travbane 5 18/11 - 01 / 5 2080 27,7 71
Susanna Grahn G. Gudmestad Forus Travbane 2 15/11 - 03 / 3 1600 26,6a 54
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 1 04/11 - 01 / 3 2040 27,5 144
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl S. Løvvold Forus Travbane 6 14/10 - 08 / 3 1620 28,1 g 35
8 2016: -2 -1 -0 -0 -0 -18 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spydermann Ø.K. 2080 1 Plass 915 902
9 år SVART H v.Åsajerven G. Gundersen Leangen Travbane - 29/11 - 09 / 6 2140 dg a 116
e. Spydi v. Grans Trygg G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 15/11 - 10 / 10 2120 25,1 53
Louise Vebostad Trudvang-Mariann Vebostad Trudvang V. Hop Biri Travbane 7 08/11 - 09 / 5 2600 27,5 g 72
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Forus Travbane 1 25/10 - 04 / 10 2060 25,0 93
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Kvikstad Momarken Travbane 1 18/10 - 02 / 9 2780 28,8 26
9 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 2 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex L. Kolle Bjerke Travbane 5 03/12 - 08 / 6 2140 26,9 56
e. Stranda Torill v. Spikeld K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 10 / 5 2120 25,0 309
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal G. Austevoll Sørlandets Travpark - 01/11 - 04 / 4 1640 dg 303
K. Johansen Gjermund Gravdal H. Holm Drammen Travbane 4 25/10 - 02 / 2 2100 27,1 66
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Momarken Travbane 6 16/9 - 06 / 4 2140 25,5 165
10 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 3 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen E. Storetvedt Bergen Travpark 2 04/12 - 06 / 11 2140 27,9 115
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll E. Storetvedt Bergen Travpark 1 20/11 - 08 / 6 2180 28,3 15
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland E. Storetvedt Bergen Travpark 2 06/11 - 04 / 11 2140 28,1 108
L. Kolle Ine Ådland Skaar E. Storetvedt Bergen Travpark 1 28/10 - 10 / 5 2140 29,9 16
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 05 / 10 2100 26,0a 656
11 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -31 000 2018: -9 -1 -1 -0 -3 -43 500
Vertigo Prins 4 Plass 1 728 272
11 år LYSBRUN H v.Spikeld P. Buer Forus Travbane 4 25/11 - 06 / 8 2060 27,0 71
e. Håketine v. Bork Rigel G. Austevoll Biri Travbane 3 08/11 - 09 / 2 2600 26,6 417
Anne Rebekka Kulseng Hansen /Harstad S. Wassberg Forus Travbane 7 25/10 - 04 / 12 2060 26,2 139
G. Austevoll Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 4 05/10 - 06 / 10 2060 26,0 38
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 27/9 - 05 / 1 2100 24,5a 107
12 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 5 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Bergen Travpark 3 27/11 - 04 / 13 1620 26,2 25
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel T. Erga Forus Travbane 2 25/11 - 06 / 9 2060 26,5 174
Anette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 1 15/11 - 05 / 7 1620 25,8 63
T. Erga T. Erga Sørlandets Travpark 6 09/11 - 06 / 10 1700 24,3 243
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl P. Erga Forus Travbane 6 13/9 - 05 / 15 2100 26,8 780
13 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -15 -0 -0 -2 -4 -40 500
Tøffe Toft 6 Plass 1 101 950
14 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 01/11 - 04 / 1 1640 24,1 253
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 05 / 9 2100 26,0a 158
Arild Berås /Tveit E. Høitomt Forus Travbane 0 20/9 - 04 / 13 1620 24,8 382
E. Høitomt Arild Berås (T) A. Berås Bjerke Travbane 0 06/9 - 10 / 8 2160 24,4 289
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Berås Sørlandets Travpark 2 23/8 - 09 / 14 2160 25,6 265
14 2015: -14 -0 -1 -1 -5 -69 790 2014: -27 -6 -3 -5 -7 -446 716
Sagi Allvinn 7 Plass 917 536
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) H. Holm Bjerke Travbane 1 03/12 - 08 / 1 2140 26,5 28
e. Sagi Malin v. Alm Svarten K. Johansen Biri Travbane 4 08/11 - 09 / 4 2600 26,9 184
Morten Langli /Oslo B. Goop Bollnäs 2 26/10 - 05 / 1 2640 25,9 61
T. Solberg Erik Killingmo (T) H. Holm Momarken Travbane 4 18/10 - 10 / 10 2660 27,9 275
Blå m/gull seler&stjerner, reklame H. Holm Klosterskogen Travbane - 27/9 - 05 / 11 2100 dg a 245
15 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -1 -1 -1 -4 -40 000
Erga Odin 8 Plass 656 000
9 år SVARTBRUN H v.Moe Odin T. Erga Forus Travbane 2 04/11 - 01 / 4 2060 26,7 16
e. Sjefsstjerna v. Elding T. Erga Forus Travbane 2 25/10 - 04 / 7 2040 26,0 78
Atle Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 2 14/10 - 04 / 8 1620 24,8 35
A. Erga Tom Erga (T) T. Erga Forus Travbane 2 20/9 - 04 / 3 1600 24,8 749
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re T. Erga Forus Travbane 0 13/9 - 06 / 12 1600 26,9a 39