<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-2
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Varmblods 2140 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-5-7 Plass : 10-5-7

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Opale Va Bene 2140 1 Plass 247 000
8 år MØRKBR V v.Donerail* (US) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 30/11 - 05 / 6 1609 15,5a 99
e. Opale De Landemer (FR) v. Viking's Way* (FR) I. Jansen Bjerke Travbane 0 30/10 - 01 / 6 2100 18,1a 67
Ingvar Monseth-Lisa Ranita Johansen S. Wassberg Forus Travbane 4 05/10 - 03 / 2 1600 15,4a 68
I. Jansen J. Rasmussen Forus Travbane 0 30/9 - 03 / 11 2040 16,8a 175
Burgunder m/hvite ermr. og søm, rekl K. Kvasnes Forus Travbane P 13/9 - 21 / 2 2040 17,3 P
2 2014: -10 -1 -2 -2 -3 -44 500 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Turning Radius (S) 2 Plass 159 347
8 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) J. Øveraasen Biri Travbane 4 28/11 - 02 / 6 2100 17,6a 177
e. Sunset Kosmos (US) v. S.J.'s Photo* (US) L. Pedersen Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 03 / 1 2100 18,9a 86
Frode Larsen /Mysen L. Pedersen Biri Travbane 1 26/9 - 08 / 6 2100 17,9a 20
A. Valstad Marianne Frostrud M. Berdalen Jarlsberg Travbane 7 19/9 - 09 / 8 2100 19,5 g 235
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl K. Kvasnes Drammen Travbane 2 09/9 - 03 / 3 2100 17,6a 63
3 2017: -3 -0 -0 -1 -0 -3 224 2016: -10 -0 -2 -0 -4 -24 130
Absolut Bäst* (S) 3 Plass 337 202
10 år M.BRUN V v.Fill V. (CA) S. Jacobsen Årjäng 7 05/10 - 03 / 6 1640 17,7 40
e. Zelda Probell* (S) v. Super Tilly* (S) S. Jacobsen Färjestad P 29/9 - 92 / 1 2140 19,1 g P
Sverige M. Hultman Färjestad 0 22/9 - 05 / 8 2140 16,5 g 1283
L. Gundersen Jenny Eriksson N. Benzon Färjestad 0 18/8 - 04 / 2 2640 18,3a 326
svart med hvit reklame N. Benzon Arvika 4 06/7 - 08 / 5 1700 14,8a 127
4 2015: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Iron Side 4 Plass 219 000
10 år MELL.BR. V v.Væsterbo Gracias* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/11 - 02 / 10 2100 18,5ag 629
e. Lille Prille v. Flying Irishman* (US) K. Johansen Momarken Travbane P 11/11 - 20 / 4 2140 20,7 g P
Marianne Frostrud /Mysen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 06/10 - 05 / 3 2609 19,5a 334
M. Amundsen Marianne Frostrud E. Høitomt Drammen Travbane 6 26/9 - 04 / 6 2500 17,5a 300
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 01/9 - 02 / 9 2140 18,2 g 322
5 2015: -17 -1 -0 -2 -5 -27 893 2014: -15 -0 -2 -3 -4 -48 036
Runaway Rick* (S) 5 Plass 356 054
9 år BRUN HP v.King Lavec* (S) P. Mahony Färjestad 0 10/11 - 07 / 1 2640 18,8 427
e. Happy Twin (S) v. Giant Chill* (US) J. Sjøqvist Färjestad 6 20/10 - 09 / 15 2140 16,5a 86
Sverige P. Mahony Årjäng 3 05/10 - 08 / 8 2660 17,9 47
K. Kvasnes Johan Jonsson (A) P. Mahony Årjäng - 10/6 - 01 / 4 2640 dg g 157
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl P. Mahony Rättvik 0 02/5 - 04 / 2 2640 18,0 150
6 2015: -15 -0 -2 -0 -4 -26 314 2014: -24 -1 -3 -4 -9 -83 500
C.C. Mr. Paradise 6 Plass 342 314
8 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) K. Malmin Momarken Travbane 5 18/11 - 04 / 8 2140 17,8a 285
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US) R. Sandersen Jarlsberg Travbane 3 07/11 - 07 / 5 2100 17,0a 88
Annette Skadsdammen /Mogreina E. Høitomt Bjerke Travbane 0 29/10 - 08 / 2 1609 13,5a 467
R. Sandersen Annette Skadsdammen T. Solberg Bjerke Travbane 3 23/10 - 01 / 10 2100 16,1a 75
Grå m/svarte ermer, hvite kanter,rekl K. Malmin Bjerke Travbane 6 16/10 - 05 / 9 1609 15,5a 47
7 2016: -11 -0 -0 -2 -1 -17 000 2015: -11 -0 -0 -4 -3 -32 500
Global Nansen 7 Plass 301 750
8 år BRUN V v.Magnetic Power (US) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 5 23/11 - 02 / 10 2100 17,0a 72
e. Frisky Fleur (US) v. Garland Lobell (US) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 1 07/11 - 07 / 1 2100 16,6a 18
Ida Skjæveland /Kleppe S. Løvvold Bjerke Travbane 5 30/10 - 01 / 7 2100 17,5a 46
S. Løvvold Per-Erik Gravdal (A) S. Løvvold Drammen Travbane 2 23/9 - 05 / 10 2100 17,8a 48
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl K. Kvasnes Drammen Travbane 0 14/6 - 05 / 1 2100 17,4a 65
8 2015: -5 -0 -1 -0 -3 -14 238 2014: -20 -1 -1 -3 -6 -51 121
Daniella Street* (S) 8 Plass 329 344
9 år SVARTBRUN HP v.Progress Value* (S) J. Youssef Solvalla 0 28/11 - 06 / 13 2160 16,0 972
e. Hester Street (S) v. Super Arnie* (US) P. Mahony Momarken Travbane 0 07/10 - 06 / 2 1640 17,0a 87
Sverige P. Mahony Årjäng 4 20/9 - 04 / 5 1640 14,3a 286
J. Mahony Johannes Youssef (R) P. Mahony Årjäng 3 20/9 - 09 / 9 1640 13,2a 315
Mørk blå m hvit/rød vinkel P. Mahony Åmål 1 08/9 - 04 / 7 1680 16,1 53
9 2015: -7 -0 -1 -0 -0 -25 000 2014: -22 -0 -1 -4 -8 -45 500
Beak's Princess 9 Plass 374 964
7 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) H. Bye Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 02 / 6 2100 17,1a 706
e. Dedicate Label (S) v. Texas (US) H. Bye Biri Travbane 4 08/11 - 01 / 3 2100 18,6a 159
Henriette Bye /Årnes H. Holm Momarken Travbane - 02/11 - 05 / 7 1640 dg a 367
H. Bye H. Bye Drammen Travbane 0 25/10 - 03 / 10 1700 18,6 g 1056
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl H. Bye Drammen Travbane 4 11/10 - 08 / 4 2100 17,5a 205
10 2016: -9 -1 -4 -1 -2 -77 089 2015: -12 -8 -0 -0 -2 -158 000
Ubert Mourotais (FR) 10 Plass 488 898
9 år RØD V v.Dorenzo (FR) J. Øveraasen Klosterskogen Travbane - 29/11 - 07 / 2 2100 dg a 15
e. Kaline Mourotaise (FR) v. Tarass Boulba* (FR) J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 03 / 7 2100 16,1a 17
Richard Olsen-Einar Steinseth S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 07/11 - 21 / 1 2100 17,9 P
J. Øveraasen Bjørn Steinseth (T) T. Espedal Drammen Travbane 1 03/11 - 02 / 2 2100 16,4a 88
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm B. Steinseth Bjerke Travbane 3 22/10 - 01 / 8 2660 17,1 112