<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:50 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -17 500
Yankee Cat 2100 1 Plass 507 500
8 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 01/7 - 22 / 6 2120 29,2 B
e. Caitlin Ås (S) v. Conway Hall* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 21/6 - 20 / 4 2100 30,2 B
Frode Haugan /Trondheim
M. Skarsholt Åsbjørn Tengsareid (T)
Hvit,bl.magef/sv.kant,sv/blå/ora.ermr
2 2015: -2 -1 -0 -1 -0 -20 000 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Strong Ambitions 2 Plass 66 000
7 år BRUN V v.Stand Strong* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 09/10 - 02 / 3 2140 dg 346
e. Mo Tammy v. Sierra Kosmos* (US) T. Horpestad Bjerke Travbane 2 30/9 - 04 / 12 2100 17,9a 85
Mette Teigen /Vestfossen C. Bråthen Biri Travbane 5 20/9 - 04 / 12 2100 18,8a 590
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) T. Desserud Biri Travbane 0 16/8 - 02 / 6 2100 23,2a 55
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 2 02/8 - 08 / 9 2100 18,7 139
3 2015: -4 -1 -2 -0 -0 -78 165 2014: -15 -2 -2 -0 -4 -56 000
Queen Corall 3 Plass 284 165
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 08 / 9 1609 14,1a 177
e. Alexias Corall (S) v. Smokin Yankee (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 31/10 - 07 / 5 1609 13,6a 64
Josefine Eilertsen /Sem E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/10 - 01 / 5 1609 14,1a 33
L. Kolle Josefine Eilertsen (S) V. Hop Momarken Travbane 0 23/9 - 06 / 11 1640 16,2a 176
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm V. Hop Bjerke Travbane 6 05/9 - 07 / 9 1609 13,4ag 139
4 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Deep Sea Baby 4 Plass 30 500
8 år BRUN HP v.Boardwalk Hall* (US) G. Haugstad Estland P 18/10 - 91 / 1 2100 26,0 P
e. Jet Tourist S.L. (S) v. Gift Box* (US)
Ivar Os-Arna Synnøve Os
T. Solberg Åsbjørn Tengsareid (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Neslands Trine 2120 1 Plass 34 059
9 år SVART HP v.Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 15/12 - 01 / 7 2100 42,4 94
e. Nesland's May v. Lykkebron* L. Kolle Jarlsberg Travbane P 18/10 - 20 / 7 2120 38,3 P
Henrik Kulblik /Grue Finnskog M. Høitomt Klosterskogen Travbane 27/9 - 20 / 5 1720 56,9 B
V. Hop Hedda E. Assev (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 23/7 - 21 / 4 1720 52,4 g B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 2 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn T. Borg Bjerke Travbane - 23/10 - 03 / 2 2100 dg a 146
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 16/10 - 08 / 5 2120 dg 117
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen T. Borg Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 05 / 10 2120 br g 237
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 25/9 - 08 / 2 2620 34,1 78
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek T. Borg Bjerke Travbane 6 14/8 - 02 / 11 2100 32,6a 78
7 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 3 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 27/9 - 20 / 8 2120 47,6 B
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Drammen Travbane 05/9 - 20 / 8 1720 51,2 g B
Sverige
E. Høitomt
Hvit m/svarte ermer, reklame
8 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -1 -4 -40 000
Løveld 4 Plass 55 100
7 år BRUN H v.Lome Elden
e. Løve Jerka v. Auvin (S)
Arne Jørgensen /Barkåker
L. Kolle Geir Halvor Jørgensen
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl