<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
FELLESKJØPETS LØP - GRUNNCUPEN

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
3-15-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-3/1-5-7 Plass : 1-5-3-7

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -2 -1 -1 -3 -62 083
Friggtor 2100 1 Plass 397 523
7 år BRUN V v.Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 1 19/11 - 06 / 4 2100 28,5a 42
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Biri Travbane 6 08/11 - 06 / 1 2100 29,5 483
Heidi Johansen /Eidsberg B. Steinseth Bjerke Travbane 0 10/9 - 05 / 9 1660 28,5 g 302
O. Østre B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/9 - 04 / 11 2100 28,6a 293
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame B. Steinseth Bjerke Travbane 5 20/8 - 03 / 2 1609 27,7a 54
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -45 000
Philip Rex 2 Plass 311 500
9 år MØRKBR V v.Briskeby Philip Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 3 26/11 - 08 / 9 2180 28,2 81
e. Tangen Pia v. Lome Elden Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 2 2140 28,1 g 72
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Drammen Travbane 6 30/8 - 08 / 4 2100 29,4 g 30
Ø. Tjomsland E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 09/8 - 04 / 2 2100 28,6 13
mørkblå m/sølv reklame V. Hop Bjerke Travbane 1 30/7 - 02 / 4 2640 28,7 18
3 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -1 -0 -1 -9 500
Miras Frigg 3 Plass 196 500
8 år BRUN V v.Viggo* S. Wassberg Forus Travbane 0 25/11 - 08 / 3 2060 27,6 271
e. Mirablesa v. Slogum Jørn I. Vikse Bergen Travpark 3 06/11 - 02 / 6 1600 27,3a 644
Ole Vikse /Haugesund S. Wassberg Bergen Travpark 6 28/10 - 06 / 3 2120 30,8 34
T. Borg Ida Beate Vikse (A) S. Wassberg Bergen Travpark 5 11/9 - 02 / 8 2100 28,5ag 144
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl I. Vikse Forus Travbane 5 02/9 - 09 / 7 2060 30,7 322
4 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 4 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Bjerke Travbane 4 26/11 - 08 / 10 2180 28,2 259
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Momarken Travbane 1 18/11 - 06 / 6 2140 30,0a 20
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Bjerke Travbane 1 29/10 - 10 / 3 1640 28,4 29
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 4 21/10 - 05 / 11 2160 29,5 64
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 1 07/10 - 08 / 9 2140 31,2a 41
5 2019: -9 -2 -0 -1 -3 -49 500 2018: -14 -0 -0 -2 -3 -26 125
Odins Eld 5 Plass 693 101
8 år BRUN H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 4 21/11 - 06 / 1 2100 30,9a 52
e. Komnes Glans v. Bork Rigel L. Kolle Biri Travbane 6 08/11 - 07 / 10 2100 29,7a 324
Monica Sønstegård /Sarpsborg V. Hop Biri Travbane 3 26/10 - 03 / 6 2100 29,8a 193
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bergen Travpark 4 11/10 - 06 / 9 2120 30,4 277
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 04 / 2 2100 29,2 286
6 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2015: -8 -0 -0 -0 -0 -0
Krum Odina 6 Plass 181 000
9 år SVART HP v.Moe Odin T. Espedal Klosterskogen Travbane 2 29/11 - 05 / 8 1700 29,5a 71
e. Krumeline v. Alm Svarten T. Espedal Jarlsberg Travbane 2 24/10 - 07 / 7 2100 29,1a 332
Trygve Sem /Hokksund T. Espedal Klosterskogen Travbane 6 16/10 - 03 / 6 2100 30,7a 137
T. Espedal Trygve Sem T. Espedal Drammen Travbane 1 29/9 - 02 / 9 2100 29,0 163
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel T. Espedal Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 03 / 6 1700 27,3a 59
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000
Eld Grim 7 Plass 314 100
9 år SVART H v.Lome Elden M. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/9 - 03 / 3 2100 28,3a 92
e. Toddy Løva v. Toddy C. Kjenner Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 7 2100 29,1a 45
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 20/8 - 03 / 1 1609 27,7ag 94
O. Mikkelborg Ole Johnny Mathisen J. Mjølnerød Hagmyren 8 01/7 - 09 / 1 2640 29,8a 46
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl J. Mjølnerød Romme 4 30/5 - 08 / 1 2140 29,6 g 269
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500
Låhne Lukas 8 Plass 194 000
11 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 3 21/11 - 06 / 12 2100 30,8a 101
e. Klingilita v. Elding V. Hop Sørlandets Travpark 3 01/11 - 05 / 1 2140 28,1 485
Odd-Bjørnar Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 3 08/10 - 04 / 8 2160 29,8 104
E. Høitomt Anne Grete Rasmussen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 01/10 - 06 / 3 2640 28,8 321
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Johansen Drammen Travbane 4 20/9 - 09 / 7 2520 33,0 g 30
9 2014: -8 -0 -1 -2 -2 -21 500 2013: -2 -1 -0 -0 -0 -15 000
Lia Oda 9 Plass 174 500
9 år RØD HP v.Moe Odin M. Pedersen Klosterskogen Travbane 3 29/11 - 05 / 11 1700 29,6a 238
e. Anne Viktoria v. Toddy Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 01 / 4 1609 27,6a 277
Hanne Mette Simonsen /Neslandsvatn Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 19/10 - 07 / 6 2140 29,8a 236
M. Pedersen Hanne Mette Simonsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 09/10 - 04 / 8 2100 30,8a 185
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. A. Frønes Drammen Travbane 7 20/9 - 03 / 4 2100 30,0a 59
10 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -8 764
Nume Elden 10 Plass 311 264
8 år BRUN V v.Lome Elden P. Sem Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 6 2140 br g 17
e. Ulperla v. Perle Troll P. Sem Klosterskogen Travbane 1 04/11 - 05 / 2 1700 29,6 15
Erik Skaug /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 3 23/10 - 04 / 7 2100 28,2a 49
D. Dalen Pål Sem (T) P. Sem Bjerke Travbane 3 09/10 - 04 / 9 2100 29,0a 39
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl P. Sem Drammen Travbane 0 29/9 - 02 / 1 2100 30,5 15
11 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -42 000 2016: -12 -3 -2 -3 -1 -137 500
Tangen Faks 11 Plass 440 504
9 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 5 05/11 - 07 / 12 2160 28,8 g 89
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/10 - 04 / 10 2100 28,1a 27
Bjørn Karlsson G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 09/7 - 04 / 7 2120 29,3 g 27
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 24/6 - 05 / 7 2100 28,0 g 14
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 03/6 - 05 / 7 1700 27,8a 15
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -1 -1 -4 -23 553
B.B. Petter N. 2120 1 Plass 503 226
9 år SVART H v.Moe Odin J. Blekkan Leangen Travbane 1 17/11 - 04 / 9 2160 28,6 42
e. Sterkrun v. Viljesterk J. Blekkan Leangen Travbane 6 27/10 - 07 / 7 2160 28,4 62
Kolbjørn O. Selmer-Karl Johan Selmer J. Blekkan Leangen Travbane 2 13/10 - 04 / 7 2140 28,8 20
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 0 04/10 - 07 / 2 2140 29,2 g 26
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Bjerke Travbane 10 07/9 - 05 / 9 2600 26,0a 785
13 2018: -21 -0 -0 -1 -7 -32 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 2 Plass 791 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 04 / 3 2120 26,7 482
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 01/11 - 05 / 7 2140 29,2 g 123
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Leangen Travbane 4 04/10 - 05 / 4 2640 27,9 125
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Forus Travbane 7 20/9 - 05 / 1 2040 29,7 g 40
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 8 07/9 - 05 / 11 2600 25,5a 1060
14 2014: -14 -1 -0 -3 -4 -102 380 2013: -19 -1 -3 -1 -4 -138 305
Tomtegubben* (S) 3 Plass 259 373
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) O. Lindqvist Bergsåker - 26/11 - 04 / 1 2660 dg 80
e. Tomte Stjärna (S) v. Almsbrun L. Kolle Sørlandets Travpark 0 01/11 - 05 / 10 2160 br g 99
Sverige O. Lindqvist Bergsåker 3 15/10 - 05 / 2 2140 25,9 51
K. Johansen Arild Berås (T) O. Lindqvist Östersund 1 03/10 - 09 / 2 1640 26,3 22
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Berås Sørlandets Travpark 3 28/9 - 06 / 6 1660 27,5 125
15 2015: -12 -0 -3 -1 -1 -56 000 2014: -18 -1 -2 -4 -2 -46 500
Hvalstad Jerven 4 Plass 254 223
8 år SVART V v.Åsajerven J. Undem Bjerke Travbane 3 19/11 - 06 / 6 2100 28,8a 140
e. Tårån v. Elding R. Hop Bergen Travpark 2 06/11 - 02 / 1 1600 27,3a 166
Ivar Os-Arne Nykvist J. Undem Drammen Travbane 3 11/10 - 02 / 2 1700 29,2ag 89
J. Undem Ivar Os (A) L. Hauge Bergen Travpark 2 27/9 - 06 / 12 1600 27,9a 317
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek G. Gundersen Bjerke Travbane - 11/9 - 04 / 3 1609 dg a 202