<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 625.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-9-12 Plass : 8-9-12

1 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 1700 1 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 2 2100 30,9a 144
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten C. Engebråthen Bjerke Travbane 5 12/11 - 07 / 6 2140 27,5 572
Frank Skarsholt /Vear C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 30/10 - 06 / 5 1700 25,9a 73
C. Engebråthen C. Engebråthen Momarken Travbane 1 21/10 - 07 / 7 1640 26,4a 229
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 01 / 5 2120 26,7 519
2 2015: -13 -2 -1 -1 -2 -76 000 2014: -22 -1 -2 -5 -5 -90 500
Gann Min 2 Plass 566 300
15 år LYSBRUN V v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 12/11 - 06 / 6 1609 25,0a 77
e. Steinsvann Mari v. Braute O. Kjenner Klosterskogen Travbane 4 30/10 - 06 / 6 1700 26,0a 111
Elin Andersgård Helle /Nordre Toten O. Kjenner Momarken Travbane 0 21/10 - 07 / 8 1640 29,1ag 102
G. Austevoll Elin Andersgård Helle O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 04/10 - 04 / 8 1609 24,3a 382
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Sletsjø Momarken Travbane 0 23/9 - 09 / 4 1660 28,0 130
3 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -24 000 2016: -17 -1 -0 -0 -9 -51 500
Arnblessen 3 Plass 749 428
12 år SVART H v.Lome Elden S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 10 / 4 2120 25,8 138
e. Heliblessa v. Braute S. Jessen Jarlsberg Travbane 2 07/11 - 01 / 1 1609 26,0a 169
Gunnleif Reinertsen-Bård Hjortnes S. Jessen Bjerke Travbane 0 08/10 - 06 / 5 2140 28,2 109
S. Jessen S. Jessen Jarlsberg Travbane 1 19/9 - 06 / 3 2120 24,8 338
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 14/8 - 05 / 4 1700 28,7 g 208
4 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -5 -0 -0 -1 -2 -20 000
Rinde Turbo 4 Plass 549 738
14 år SVART V v.Moe Odin E. Linn Klosterskogen Travbane 2 30/10 - 06 / 1 1700 25,5a 168
e. Rinde Texa v. Pål Lunar E. Linn Momarken Travbane 5 21/10 - 07 / 4 1640 26,8a 104
Johnny Linn-Sigurd Linn E. Linn Bjerke Travbane 6 10/9 - 04 / 6 2100 27,4a 193
E. Linn Johnny Linn O. Mikkelborg Färjestad 2 01/9 - 06 / 2 1640 24,8 411
Hvit, svart og rød erm, rekl. G. Austevoll Årjäng 5 10/8 - 04 / 2 2660 27,9 281
5 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 5 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 10 / 3 2100 26,2 98
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 3 29/10 - 05 / 10 2160 26,1 104
Carl Gunnar Myhre /Larvik T. Solberg Forus Travbane 3 25/10 - 04 / 2 2040 26,1 135
T. Solberg Petter Glittum (T) T. Solberg Momarken Travbane 0 18/10 - 10 / 3 2640 br g 144
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Borg Klosterskogen Travbane 1 09/10 - 04 / 6 2120 27,5 37
6 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -2 -7 -73 702
Stolt Odin 6 Plass 463 290
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld M. Berdalen Klosterskogen Travbane - 24/11 - 07 / 7 2120 dg 133
e. Stolt Embla v. Lome Elden J. Eilertsen Drammen Travbane - 16/11 - 09 / 5 2100 dg 103
Odin Viken /Høylandet J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 07/11 - 21 / 2 2120 34,2 P
M. Berdalen Lars O. Romtveit (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 24/10 - 07 / 5 2100 29,9a 130
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 7 16/10 - 03 / 12 2100 30,7a 341
7 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 7 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder L. Kolle Bjerke Travbane 5 08/10 - 06 / 2 2140 26,2 51
e. Nume Frøkna v. Pajaprins L. Kolle Forus Travbane 4 20/9 - 04 / 8 1600 25,1 140
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg L. Kolle Bjerke Travbane - 06/9 - 10 / 1 2140 dg 139
L. Kolle Ernst-Petter Knutsen (A) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 23/8 - 09 / 1 2140 26,1 37
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 14/8 - 05 / 11 1700 27,9 89
8 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moe Hrym 8 Plass 631 000
8 år BRUN V v.Moe Odin K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 23/11 - 05 / 3 2100 27,1 401
e. Lykkevinna v. Vinningblesen T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 30/10 - 06 / 3 1700 26,3a 46
Miriam Gudmestad /Nærbø K. Malmin Momarken Travbane 2 21/10 - 07 / 2 1640 26,4a 82
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 0 12/10 - 07 / 11 2140 27,9a 60
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 3 10/9 - 04 / 10 2100 26,9a 211
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 9 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 23/11 - 05 / 1 2100 27,0 39
e. Moshus Riga v. Alm Rigel E. Høitomt Bjerke Travbane 2 12/11 - 06 / 7 1609 25,6a 121
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 30/10 - 06 / 4 1700 25,5a 84
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) K. Johansen Momarken Travbane 3 21/10 - 07 / 6 1640 26,5a 142
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 12/10 - 07 / 10 2140 27,3a 309
10 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -0 -6 -44 764
Are Odin 10 Plass 646 764
10 år HUSKBRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 01 / 8 1609 27,0a 332
e. Hufsa v. Spang Best I. Thompson Klosterskogen Travbane 3 30/10 - 08 / 5 1720 27,1 568
Stall Ojki K. Kvasnes Sørlandets Travpark 4 19/10 - 01 / 7 2200 29,4 78
T. Borg Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 06/10 - 07 / 7 1700 26,2a 327
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 28/9 - 02 / 2 2140 26,6 327
11 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -9 500
Ravnfaks 11 Plass 613 000
13 år BRUN V v.Ravn Jahn G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 08 / 7 2100 29,0a 236
e. Maressi v. Essi Trojahn V. Hop Jarlsberg Travbane 5 07/11 - 01 / 6 1609 26,6a 479
Ellen Løberg-Torbjørn Løberg G. Austevoll Drammen Travbane 0 06/10 - 07 / 2 1700 26,5a 469
G. Gundersen Torbjørn Løberg T. Solberg Bjerke Travbane 0 24/9 - 09 / 7 2160 br g 286
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Heimdal Sørlandets Travpark 6 14/9 - 09 / 8 2180 28,9 826
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 12 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 4 12/11 - 06 / 1 1609 26,1ag 38
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 04 / 1 1609 dist ag 15
Team Haugland T. Solberg Bjerke Travbane - 03/9 - 06 / 2 1609 dg a 87
V. Hop Jan Anund Haugland V. Hop Bjerke Travbane 4 20/8 - 06 / 9 2100 26,0a 35
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 14/8 - 05 / 2 1700 26,3 90