<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V76-7
V5-3
DD-2
Nasjonalhestens pokalløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 90.001 kr., 40 m. ved 150.001 kr.
4-5-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-15-9 Plass : 12-15-9

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 2140 1 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 11/11 - 04 / 7 2100 32,0a 333
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 30/10 - 03 / 6 2100 31,1a 875
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 22/10 - 06 / 9 2160 32,8 171
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 08/8 - 04 / 9 1600 dg 143
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 5 23/7 - 04 / 2 2140 30,5 253
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 2 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 3 30/10 - 03 / 4 2100 31,1a 106
e. Turbo Turi v. Saje (S) J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 22/10 - 06 / 3 2140 31,7 48
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 18/10 - 03 / 9 1640 30,7ag 714
V. Hop Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Momarken Travbane 3 07/10 - 08 / 3 2140 31,8a 247
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Eilertsen Momarken Travbane - 23/9 - 08 / 10 2140 dg a 27
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Mørtvedt Karma 3 Plass 73 000
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Forus Travbane 1 04/11 - 04 / 1 2040 29,7 37
e. Martha Mollyn* v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 1 15/10 - 01 / 3 2140 30,3 18
Hanne Thygesen /Homborsund E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 09/10 - 01 / 13 2120 32,6 16
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark - 31/8 - 08 / 4 2160 dg 17
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 10/8 - 09 / 1 2140 31,6 25
4 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -11 -2 -2 -0 -3 -50 000
Thess Prinsen 2160 1 Plass 160 500
7 år SVART V v.Lome Kongen T. Solberg Bjerke Travbane 7 05/11 - 07 / 5 2140 30,5 g 49
e. Dronninga v. Spang Best T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 16/10 - 05 / 1 2100 31,0a 22
Flaata Stable AS /Rjukan T. Solberg Forus Travbane 1 05/10 - 09 / 5 2040 29,7 22
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Sørlandets Travpark 1 14/9 - 08 / 5 2160 30,0 45
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 21/8 - 03 / 12 2100 br g 90
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 2 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Romme 4 15/11 - 05 / 1 2140 32,7 16
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Gävle 0 29/9 - 09 / 1 2660 34,3 g 14
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Romme 1 05/9 - 02 / 1 2180 32,0 18
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Årjäng 1 19/8 - 08 / 4 2180 29,5 53
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Årjäng 2 26/7 - 05 / 2 2160 31,7 45
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nordby Balder 3 Plass 269 938
8 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Drammen Travbane 0 16/11 - 05 / 9 2120 36,3 g 37
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) A. Akselsen Drammen Travbane 1 03/11 - 03 / 10 2120 32,8 g 52
Hesteeiere.no - Nordby Balder L. Kolle Bjerke Travbane 2 03/9 - 09 / 6 2140 30,9 23
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) L. Kolle Momarken Travbane 2 15/7 - 09 / 1 2140 31,4 45
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Momarken Travbane 1 08/7 - 01 / 7 2140 36,1 32
7 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 4 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Momarken Travbane 1 18/11 - 02 / 14 2160 31,3 38
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Drammen Travbane 5 03/11 - 01 / 5 2500 32,2 g 54
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Klosterskogen Travbane 3 16/10 - 05 / 5 2100 31,4ag 53
O. Østre Svein Ødegård O. Østre Momarken Travbane 2 08/7 - 08 / 10 1660 30,4 65
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 3 24/6 - 05 / 9 2140 30,3ag 54
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Odin Vinter 2180 1 Plass 313 000
8 år MØRKBR V v.Moe Odin K. Malmin Bjerke Travbane 2 12/11 - 03 / 7 2660 30,8 g 43
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter K. Johansen Sørlandets Travpark 5 01/11 - 05 / 4 2140 28,6 g 543
Stall 17 H2, Drangedal K. Malmin Sørlandets Travpark 1 19/10 - 07 / 1 2140 29,6ag 44
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 08/10 - 04 / 7 2160 31,0 g 140
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 5 28/9 - 06 / 2 1640 29,0 g 71
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -45 000
Philip Rex 2 Plass 311 500
9 år MØRKBR V v.Briskeby Philip Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 2 2140 28,1 g 72
e. Tangen Pia v. Lome Elden Ø. Tjomsland Drammen Travbane 6 30/8 - 08 / 4 2100 29,4 g 30
Alf Laupsa /Lillesand E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 09/8 - 04 / 2 2100 28,6 13
Ø. Tjomsland V. Hop Bjerke Travbane 1 30/7 - 02 / 4 2640 28,7 18
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 12/7 - 11 / 10 2120 27,7 16
10 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 3 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Momarken Travbane 1 18/11 - 06 / 6 2140 30,0a 20
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Bjerke Travbane 1 29/10 - 10 / 3 1640 28,4 29
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Momarken Travbane 4 21/10 - 05 / 11 2160 29,5 64
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 1 07/10 - 08 / 9 2140 31,2a 41
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 1 16/9 - 02 / 4 2140 29,2a 36
11 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 4 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott H. Holm Biri Travbane 1 14/11 - 05 / 7 1609 28,3a 23
e. Stumne Saga v. Spang Best V. Hop Biri Travbane 1 26/10 - 08 / 3 2100 28,9a 18
Merete Viksås /Roa H. Holm Momarken Travbane 1 21/10 - 05 / 3 2140 29,3 127
H. Holm Merete Viksås G. Gundersen Biri Travbane 3 03/10 - 04 / 8 2620 31,5 46
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Momarken Travbane - 24/8 - 05 / 5 1640 g0 g 64
12 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 5 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 3 09/11 - 06 / 1 1640 25,7 g 75
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 0 31/10 - 06 / 9 2120 28,4 218
Marianne Undem /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 5 12/10 - 02 / 6 2680 29,3 68
J. Undem J. Undem Drammen Travbane 2 30/8 - 06 / 1 2100 29,2 45
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 2 17/8 - 03 / 1 2100 30,5 g 32
13 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -4 -2 -4 -8 -156 500
Eigelands Jokeren 2200 1 Plass 641 032
8 år MØRKBR H v.Lome Kongen S. Jessen Sørlandets Travpark 5 19/10 - 05 / 7 2660 29,8 23
e. Stai Helga v. Elding S. Jessen Bjerke Travbane - 08/10 - 05 / 7 2100 dg a 44
Jorunn Svensson-Tom Svensson S. Jessen Bjerke Travbane 0 26/8 - 08 / 9 2600 28,9a 41
S. Jessen S. Jessen Östersund 0 01/8 - 10 / 7 2140 26,3a 60
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek S. Jessen Östersund 1 19/7 - 07 / 2 2140 25,9ag 41
14 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -2 -8 -65 000
Huldre Oskar 2 Plass 250 500
7 år BLAKK V v.Tangen Scott A. Akselsen Bjerke Travbane 5 19/11 - 06 / 7 2100 29,6ag 101
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv A. Akselsen Bjerke Travbane 3 12/11 - 03 / 8 2680 30,2 69
Marius Bugge-Beate Gundersen A. Akselsen Bjerke Travbane 1 05/11 - 07 / 1 2140 29,0 249
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 1 10/10 - 09 / 3 2100 30,0 g 87
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 01/10 - 06 / 6 2640 30,6 g 417
15 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 3 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 12/11 - 03 / 2 2660 30,4 24
e. Myrviks May v. Braute G. Austevoll Momarken Travbane - 28/10 - 04 / 9 2140 dg a 35
Mari Knutsen /Gran G. Austevoll Bjerke Travbane 1 08/10 - 04 / 4 2160 29,2 60
G. Austevoll Erling Knutsen G. Austevoll Biri Travbane 5 26/9 - 02 / 10 2600 30,4ag 33
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 1 12/9 - 09 / 2 2600 31,3a 16