<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr.
3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-12 Plass : 8-2-12

1 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -17 -0 -1 -0 -5 -31 500
Smågodt 1640 1 Plass 155 000
10 år BRUN HP v.Åsajerven G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/11 - 02 / 9 2100 34,9ag 150
e. Sjefå v. Sjefen G. Gundersen Momarken Travbane 2 28/10 - 02 / 1 2140 34,2ag 74
Bjørn Svenkerud /Nittedal G. Gundersen Klosterskogen Travbane 7 09/10 - 03 / 12 2100 33,8ag 68
G. Gundersen Bjørn Svenkerud G. Gundersen Bjerke Travbane 5 02/10 - 03 / 4 2100 31,2ag 321
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane P 17/9 - 22 / 8 2160 32,0 P
2 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -6 -1 -0 -0 -0 -14 000
Måleng Elden 2 Plass 146 000
11 år BRUN V v.Steinsvad Eld O. Kjenner Drammen Travbane 6 06/10 - 06 / 3 2100 32,9 566
e. Turbo Lill v. Trons Trollmin* H. Holm Bjerke Travbane 0 30/7 - 08 / 5 2140 br g 895
Dag Larsen /Vormsund O. Kjenner Momarken Travbane 6 08/7 - 08 / 6 1660 31,6 g 1131
K. Brenden Dag Larsen M. Amundsen Bjerke Travbane 5 04/6 - 09 / 2 2140 34,2 g 592
gul m/svart skråbånd. M. Amundsen Bjerke Travbane P 14/5 - 21 / 2 2160 34,4 P
3 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Trolltinder 1660 1 Plass 75 500
13 år SVART V v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 30/10 - 04 / 4 1609 29,1a 273
e. Hov Jenta v. Eldon H. Holm Klosterskogen Travbane 0 16/10 - 05 / 7 2100 35,0a 125
Torbjørg Norheim /Skien K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 0 07/2 - 02 / 8 2120 dist 848
V. Hop Terje Norheim K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 03 / 10 2120 34,7 g 299
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Bjerke Travbane - 04/12 - 05 / 5 1640 dp 140
4 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -7 -1 -1 -1 -1 -33 924
Bjønnum Ty 2 Plass 104 360
7 år SVART V v.Fakse* (S) J. Dahl Momarken Travbane N 11/11 - 21 / 3 2160 42,9 g N
e. Brødsjø Terna v. Elding K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 29/10 - 10 / 2 1640 28,8 76
Stall Jens Fredr. D.Y. & K.A. Ødegaard K. Ødegaard Biri Travbane 1 17/10 - 05 / 10 1620 30,1 229
K. Ødegaard O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 04/9 - 03 / 9 1700 32,6a 141
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Åmål 4 28/8 - 06 / 4 1680 29,8a 76
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gårder Terna 3 Plass 68 500
9 år GRÅ HP v.Bokli Eld H. Tvedt Bjerke Travbane 0 12/3 - 03 / 9 2100 dist a 572
e. Gråfolen v. Alm Sannar G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/1 - 03 / 6 2100 dist ag 60
Jorunn Signe Ballangrud /Reinsvoll G. Austevoll Bjerke Travbane 4 29/12 - 08 / 5 2140 33,3 g 105
S. Eilertsen Jorunn Signe Ballangrud G. Austevoll Biri Travbane 0 20/12 - 03 / 9 1620 34,0 g 95
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 06/12 - 01 / 15 2120 35,3 588
6 2018: -7 -0 -2 -0 -3 -24 000 2017: -9 -3 -3 -0 -1 -86 000
Hr. Ford 4 Plass 254 846
9 år BRUN V v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 4 29/10 - 10 / 12 1640 29,5 665
e. Stjerne Molly v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 12/9 - 09 / 5 2600 33,0a 30
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 27/7 - 03 / 2 1609 28,6a 305
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 20/7 - 09 / 10 2100 30,5a 436
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Biri Travbane P 30/5 - 20 / 7 2120 31,6 P
7 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 5 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten J. Undem Klosterskogen Travbane 0 04/11 - 05 / 3 1700 32,1 446
e. Vårlill v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 6 29/10 - 10 / 8 1640 30,1 270
Knut Weum /Tyristrand V. Hop Bjerke Travbane 0 22/10 - 06 / 11 2160 32,8 273
G. Austevoll Knut Weum V. Hop Bjerke Travbane 0 16/10 - 02 / 3 2100 32,7ag 280
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl J. Undem Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 05 / 14 2120 31,4 792
8 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -1 -2 -0 -3 -51 130
Kim 6 Plass 172 301
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 3 09/11 - 02 / 9 2180 28,8 316
e. Korra v. Kos Knekten E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 01/11 - 01 / 6 1609 30,6ag 64
Kjell Løvdal /Vegårshei E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 19/10 - 09 / 9 2160 30,0 81
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Drammen Travbane 0 11/10 - 09 / 10 2540 33,2 239
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane - 01/10 - 06 / 1 2640 dg 505
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 7 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) T. Borg Klosterskogen Travbane 2 11/11 - 04 / 8 2100 31,9a 328
e. Nesstjerna v. Elding T. Borg Bjerke Travbane 5 29/10 - 10 / 10 1640 29,7 774
Arne Petter Kynningrød /Halden C. Jepson Färjestad 8 20/10 - 05 / 1 1660 31,4 g 92
P. Midtfjeld Arne Petter Kynningrød M. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 04/10 - 05 / 10 2120 31,1 731
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 23/9 - 08 / 1 2140 32,7a 112
10 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -1 -0 -1 -1 -24 948
Lustra Loke 8 Plass 421 948
9 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 1 24/9 - 10 / 7 2160 29,6 54
e. Lannem Stjerna v. Braute T. Espedal Klosterskogen Travbane 3 04/9 - 03 / 12 1700 30,8a 65
Horni AS-Hans Kristian Hoel G. Flåten Bjerke Travbane 3 21/8 - 03 / 9 2100 28,2a 137
T. Solberg Alf Stordal (T) G. Flåten Drammen Travbane 0 17/8 - 02 / 2 2900 30,6 g 1087
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Espedal Sørlandets Travpark 2 17/7 - 09 / 3 2140 31,1 g 41
11 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Faste Marja 9 Plass 90 850
15 år MØRKBR HP v.Metsgar A. Eggan Leangen Travbane P 07/10 - 21 / 11 2160 37,5 g P
e. Troll Nina v. Troll Jahn S. Eilertsen Biri Travbane 0 31/8 - 02 / 12 2100 dist a 542
Jostein Rise /Os I Østerdalen B. Garberg Biri Travbane 0 27/7 - 05 / 11 1609 29,5a 535
E. Schem Jostein Rise B. Garberg Leangen Travbane 0 02/7 - 07 / 4 1640 dist ag 402
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm B. Garberg Leangen Travbane 0 07/5 - 06 / 1 1640 31,3a 707
12 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 10 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin C. Engebråthen Drammen Travbane 4 03/11 - 01 / 1 2500 32,2 263
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 24/10 - 05 / 9 2640 31,2 439
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 16/10 - 05 / 12 2100 32,3a 797
C. Engebråthen Thomas Strand D. Dalen Drammen Travbane 0 09/9 - 01 / 9 1700 dist ag 324
Grå m/burgunder ermer, rekl. O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 22/8 - 05 / 7 2120 30,2 427
13 2014: -14 -0 -0 -3 -4 -24 887 2013: -17 -1 -2 -3 -6 -57 294
Alm Vilter 11 Plass 95 181
8 år MØRKBR V v.Alm Viktor K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 23/10 - 03 / 9 1700 28,3a 180
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 6 16/10 - 02 / 8 2100 32,5a 311
Håkon Gulliksen /Skreia O. Kjenner Bjerke Travbane 0 10/9 - 05 / 4 1660 28,7 364
O. Kjenner Knut Arne Ødegaard (T) O. Kjenner Åmål 3 28/8 - 06 / 6 1680 26,8a 272
Svart m/oransje stolpe,rekl. K. Ødegaard Drammen Travbane 0 19/8 - 03 / 4 2100 31,7 304
14 2014: -14 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Stjerneodin 12 Plass 86 081
8 år BRUN V v.Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 0 26/10 - 08 / 6 2100 33,0ag 245
e. Melbystjerna v. Gaute L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/10 - 04 / 5 2160 32,7 597
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud K. Johansen Bjerke Travbane 6 24/9 - 10 / 5 2160 30,9 257
K. Johansen Knut Erik Petrud G. Austevoll Momarken Travbane 0 09/9 - 05 / 7 2140 br 108
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Momarken Travbane 0 24/8 - 05 / 10 1660 29,9 g 40