<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
2-15-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -12 -2 -1 -3 -3 -152 000 2014: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000
Lille Chili 2140 1 Plass 161 000
3 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper H. Holm Biri Travbane 27/7 - 22 / 4 2100 30,0 B
e. Daisy Crownline (S) v. Super Arnie* (US) H. Holm Biri Travbane 20/7 - 21 / 3 2100 28,7 B
Stall Lille Chili
K. Roe Rune Flaskerud (A)
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame
2 2017: -15 -0 -0 -1 -6 -22 777 2016: -24 -0 -1 -3 -7 -32 642
Big Boss Man E.P. 2 Plass 208 225
8 år MØRKBR V v.Broadway Hall (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 02/5 - 03 / 6 1700 19,6ag 16
e. U.S. Francesca v. Coktail Jet (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/4 - 04 / 6 2100 17,9ag 156
Kenneth Brenden-Olaug Kjexrud B. Westergaard Odense - 10/2 - 08 / 1 2160 dg 91
K. Brenden Leif Ingvar Brenden T. Solberg Forus Travbane 0 15/12 - 10 / 7 2040 br ag 19
gul m/svart skråbånd. T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 24/11 - 09 / 1 2100 16,9a 231
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Quassia Redcreek 3 Plass 33 000
7 år SVART HP v.Makhtoub Jet* (S) H. Skiaker Biri Travbane 20/10 - 22 / 1 2100 31,7 B
e. Tina Turnpike v. Cornstalk (US)
Ottar Bredvold-Tove Nordeng
H. Holm Ottar Roger Bredvold
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer
4 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -1 -1 -0 -2 -21 000
Sweet Life 4 Plass 21 000
6 år BRUN HP v.Cosmic S.J. (US) G. Austevoll Bjerke Travbane N 29/10 - 22 / 6 2140 23,5 g N
e. Another Life v. Speedy Tomali (US)
Harald Gundersen /Sellebakk
G. Austevoll Harald Gundersen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
5 2017: -9 -1 -0 -0 -3 -24 000 2016: -12 -1 -4 -2 -0 -65 000
Somolli Favorit (S) 5 Plass 302 963
9 år BRUN HP v.Gidde Palema* (S) E. Killingmo Momarken Travbane - 18/10 - 01 / 9 1640 dg a 97
e. Bråna Favorit (S) v. Lord Of All (US) T. Solberg Biri Travbane - 03/10 - 07 / 1 2100 dg a 64
Linda Lehne /Krøderen M. Finsand Drammen Travbane - 20/9 - 05 / 2 1700 dg a 16
K. Johansen Erik Killingmo (T) T. Solberg Biri Travbane 6 12/9 - 02 / 5 2100 16,3ag 19
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Sørvik Bjerke Travbane 1 05/9 - 08 / 3 2100 15,7a 22
6 2018: -4 -0 -0 -2 -1 -13 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sundby Storm 2160 1 Plass 74 500
7 år BRUN H v.Moe Odin E. Killingmo Bjerke Travbane 04/9 - 20 / 14 1680 46,5 B
e. Selena v. Kos Knekten E. Killingmo Bjerke Travbane 28/8 - 20 / 14 1680 55,7 B
Annikken Aagaard /Braskereidfoss
E. Killingmo Annikken Aagaard
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl.
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hoppla Berger 2 Plass 7 000
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Fossen Bjerke Travbane 12/9 - 25 / 12 1680 08,8 g N
e. Bostad Svarta v. Høiby Kongen
Ivar Bjørneng /Aurskog
G. Gundersen Ivar Bjørneng
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer