Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 240.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-11 Plass : 2-4-11

1 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -8 -0 -0 -1 -2 -8 000
Rabb Arger 1609 1 Plass 196 688
9 år SVART V v.Moe Odin A. Christensen Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 8 1700 br a 624
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 26/8 - 05 / 2 1700 28,1a 172
Anne Christensen-Olav Gjersund Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 4 19/8 - 05 / 5 1700 30,8ag 104
A. Christensen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 01/8 - 05 / 9 1609 25,9a 665
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane 0 21/7 - 03 / 3 1700 32,4 g 358
2 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Voje Scott 2 Plass 300 500
8 år BORKET V v.Tangen Scott E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 01/11 - 05 / 2 2140 27,8 16
e. Voje Blesa v. Toddy E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 24/10 - 07 / 10 2100 28,0a 16
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen T. Solberg Sørlandets Travpark 1 28/9 - 06 / 3 1640 27,7 14
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 1 17/9 - 05 / 7 2660 29,6 13
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 2 03/9 - 05 / 8 2140 27,3 24
3 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -2 -6 -22 000
Gomnes Odin 3 Plass 155 000
10 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 5 04/11 - 05 / 7 1700 31,2 271
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel O. Østre Klosterskogen Travbane 0 16/10 - 03 / 10 2100 31,1a 456
Leif Roger Fink-Ann-Christin Fink T. Borg Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 03 / 1 1700 28,5a 259
O. Østre Leif Roger Fink T. Borg Klosterskogen Travbane 6 04/9 - 04 / 7 1700 30,4 183
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 04 / 9 2120 29,7 759
4 2014: -8 -0 -1 -2 -2 -21 500 2013: -2 -1 -0 -0 -0 -15 000
Lia Oda 4 Plass 174 500
9 år RØD HP v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 19/10 - 07 / 6 2140 29,8a 236
e. Anne Viktoria v. Toddy G. Austevoll Bjerke Travbane 0 09/10 - 04 / 8 2100 30,8a 185
Hanne Mette Simonsen /Neslandsvatn A. Frønes Drammen Travbane 7 20/9 - 03 / 4 2100 30,0a 59
Ø. Tjomsland Hanne Mette Simonsen F. Hamre Bjerke Travbane 0 10/9 - 09 / 4 2100 29,3a 97
mørkblå m/sølv reklame F. Hamre Jarlsberg Travbane 6 30/6 - 09 / 2 2100 29,2a 111
5 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -0 -1 -2 -10 369
Tinn Pålle 5 Plass 241 934
14 år BRUN V v.Pålex K.* (S) R. Aarlie Biri Travbane 0 08/11 - 02 / 2 2100 30,2a 465
e. Ternemi v. Golan R. Aarlie Drammen Travbane 0 29/9 - 09 / 13 2120 br g 926
Renate Aarlie /Røyse L. Sandvik Drammen Travbane 0 20/9 - 02 / 9 2100 30,7a 678
R. Aarlie R. Aarlie Bjerke Travbane - 11/9 - 04 / 7 1609 dg a 443
Delt svart/rød R. Aarlie Drammen Travbane 0 02/9 - 03 / 6 2100 31,5ag 257
6 2015: -11 -0 -0 -2 -4 -17 500 2014: -12 -0 -1 -1 -5 -34 750
Kalskalager 6 Plass 240 750
9 år SVART V v.Bokli Eld E. Hafskjold Drammen Travbane 0 14/6 - 11 / 8 2120 33,0 361
e. Kals Morte v. Finstadmort S. Vereide Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 09 / 9 2120 31,7 339
Kari-Mette Kalager /Holmestrand Å. Tengsareid Biri Travbane 0 03/5 - 06 / 9 1600 28,4 133
K. Kvasnes Kari-Mette Kalager G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/4 - 02 / 15 1660 26,6 230
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl M. Helland Drammen Travbane 3 14/4 - 06 / 6 1700 27,2a 338
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 7 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) C. Antonsen Momarken Travbane 2 02/11 - 01 / 7 1640 28,5a 141
e. Kos Jenta v. Troll Jahn K. Malmin Bjerke Travbane 0 08/10 - 05 / 9 2100 29,4a 619
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 06 / 4 1609 27,3a 108
K. Malmin Stein Guriby K. Malmin Momarken Travbane 3 17/6 - 02 / 12 2140 28,6a 221
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 1 06/6 - 04 / 3 2100 29,0a 115
8 2014: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000 2013: -9 -1 -1 -0 -2 -29 500
Hornnes Even 8 Plass 234 000
8 år BRUN V v.Røste Bo* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 08/11 - 02 / 8 2100 30,2a 698
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 4 02/11 - 01 / 4 1640 28,9a 254
Arvid Aasheim /Skreia Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 17/10 - 02 / 6 2100 28,9a 472
Ø. Ruttenborg Arvid Aasheim (A) A. Aasheim Leangen Travbane 0 18/8 - 06 / 5 1640 30,6a 101
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame A. Aasheim Sørlandets Travpark 0 16/7 - 03 / 3 1609 26,6arg 89
9 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hurdalsgutten 9 Plass 227 700
12 år SVART V v.Bokli Balder G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 31/10 - 06 / 10 2120 28,9 g 759
e. Lyngdally v. Finstad Lars J. Eilertsen Drammen Travbane - 29/9 - 09 / 8 2120 dg 633
Erik Hem /Ramnes E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 25/9 - 06 / 2 1609 dg a 549
G. Gundersen Erik Hem L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 21/8 - 07 / 7 2120 29,8 473
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 12/8 - 02 / 6 2100 29,5a 201
10 2016: -19 -5 -1 -1 -8 -129 500 2015: -14 -0 -1 -1 -8 -30 000
Aaby Elda 10 Plass 354 750
10 år BRUN HP v.Elding K. Johansen Jarlsberg Travbane 7 07/11 - 04 / 13 2120 29,5 368
e. Aaby Kine v. Bork Rigel O. Østre Drammen Travbane 0 19/8 - 05 / 8 1700 31,4ag 198
Jørn Fostvedt-Monika Aspnes O. Østre Jarlsberg Travbane 6 12/7 - 08 / 10 2609 29,7a 193
K. Johansen Jørn Fostvedt T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 30/6 - 09 / 5 2100 29,7ag 99
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. S. Brynemo Klosterskogen Travbane - 16/6 - 03 / 2 1700 dg a 91
11 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 11 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Bjerke Travbane 4 12/11 - 03 / 10 2680 30,3 271
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Jarlsberg Travbane 3 24/10 - 07 / 4 2100 29,1a 273
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 16/10 - 03 / 9 2100 30,1a 329
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 08 / 1 2100 27,7ag 642
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 01 / 3 1700 28,4ag 159