<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:03 V65-5
V5-2
DD-1
Carl Wollebæks minneløp.

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-2 Plass : 7-3-2

1 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 1609 1 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 3 26/10 - 08 / 2 2100 29,6a 60
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* B. Steinseth Bjerke Travbane 6 22/10 - 06 / 4 2140 32,5 46
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Biri Travbane 6 26/9 - 05 / 11 1609 29,1a 101
E. Høitomt Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 18/9 - 02 / 7 2100 30,2ag 37
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Steinseth Bjerke Travbane 4 05/9 - 09 / 2 2100 27,9a 194
2 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -16 -0 -5 -2 -2 -57 500
Edel Frøya 2 Plass 101 000
7 år MØRKBR HP v.Storm Jo K. Johansen Leangen Travbane 0 27/10 - 04 / 1 2140 31,5a 155
e. Alm Edel v. Lykke Gutten G. Gundersen Bergen Travpark 0 11/10 - 07 / 4 2100 31,3 129
Olav Utgård-Trond Erik Utgård G. Austevoll Bjerke Travbane 2 24/9 - 10 / 10 2160 30,0 87
K. Kvasnes Olav Utgård A. Robertsen Leangen Travbane 3 15/9 - 04 / 7 2160 30,8 179
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl G. Gundersen Biri Travbane 0 29/8 - 04 / 9 2620 32,4 135
3 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -22 000 2017: -13 -2 -3 -2 -2 -118 000
Herr Jao 3 Plass 394 500
10 år MØRKBR V v.Slått Eld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 06/11 - 03 / 5 2100 31,7a 12
e. Hovssokka v. Troll Jahn G. Austevoll Bjerke Travbane 8 15/10 - 01 / 14 2180 30,9 74
Christin Torp /Lillehammer G. Austevoll Biri Travbane 1 27/7 - 09 / 10 2120 32,4 15
G. Austevoll Christin Aspeslåen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 01 / 6 2100 29,9 71
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 2 23/6 - 01 / 1 2100 32,7 69
4 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -14 657 2014: -13 -2 -0 -1 -5 -45 326
Art Land Fari 4 Plass 95 927
7 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 1 30/10 - 04 / 3 1609 28,8a 26
e. Mørtvedt Jerkila v. Jerker C. Antonsen Färjestad 3 20/10 - 05 / 3 1660 30,1 48
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Biri Travbane 4 26/9 - 05 / 10 1609 28,7a 259
C. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 6 16/9 - 02 / 12 2140 30,3ag 408
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 1 09/9 - 09 / 3 2140 31,9 77
5 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554
Furderud Svarten 5 Plass 289 347
11 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Kongsvinger Travbane 0 02/7 - 04 / 9 2220 32,0 451
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Bjerke Travbane 0 30/4 - 04 / 10 2660 br 210
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 1 10/4 - 04 / 7 2100 32,6a 46
B. Humborstad B. Humborstad Momarken Travbane 4 10/12 - 03 / 4 1640 32,7a 34
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Momarken Travbane 3 19/11 - 01 / 5 2180 33,7 85
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 6 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 5 30/10 - 04 / 9 1609 29,7a 131
e. Findal Vinni v. Polar Troll K. Lier Klosterskogen Travbane 6 09/10 - 08 / 2 2100 34,9 349
Malin Berg Andersen /Porsgrunn K. Lier Drammen Travbane 7 29/9 - 09 / 3 2100 30,0 218
P. Arvesen K. Lier Biri Travbane 4 21/9 - 08 / 4 1600 29,8 103
rød m/grønn vinkel K. Lier Momarken Travbane P 09/9 - 21 / 3 2160 31,6 g P
7 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 7 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott V. Hop Biri Travbane 1 26/10 - 08 / 3 2100 28,9a 18
e. Stumne Saga v. Spang Best H. Holm Momarken Travbane 1 21/10 - 05 / 3 2140 29,3 127
Merete Viksås /Roa G. Gundersen Biri Travbane 3 03/10 - 04 / 8 2620 31,5 46
H. Holm Merete Viksås T. Solberg Momarken Travbane - 24/8 - 05 / 5 1640 g0 g 64
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 11 / 12 2120 30,1 g 105
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 8 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Biri Travbane 0 03/10 - 02 / 4 2100 32,7 rg 38
e. Super Lotta v. Lome Elden P. Holtung Momarken Travbane 1 23/9 - 08 / 12 2140 32,1a 76
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten G. Gundersen Momarken Travbane 3 16/9 - 02 / 1 2140 29,9a 206
G. Gundersen Per Dave Holtung (T) P. Holtung Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 6 2160 31,9 g 494
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/2 - 09 / 4 2140 br g 74
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -36 500
Kolnes Karen 9 Plass 239 000
11 år SVART HP v.Fakse* (S) G. Gundersen Biri Travbane 2 26/10 - 08 / 4 2100 29,5a 84
e. Kolnes Lill v. Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 4 22/10 - 06 / 5 2160 31,3 g 267
Malin S. Øveråsen /Biri G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 03 / 5 2100 31,1a 218
K. Johansen Kim Mathisen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane - 03/8 - 04 / 4 2100 dg 217
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Holm Biri Travbane 2 27/7 - 03 / 1 1609 28,5ag 241
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 10 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Bjerke Travbane 1 05/11 - 05 / 6 2140 31,9 112
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Momarken Travbane 6 21/10 - 05 / 1 2140 31,4 375
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Årjäng 1 05/10 - 09 / 1 2160 32,2 g 38
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) O. Kjenner Momarken Travbane 0 15/7 - 05 / 3 2640 35,6 g 508
gul m/svart skråbånd. S. Fossen Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 08 / 3 2100 dist g 188
11 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -8 -2 -1 -0 -2 -51 444
Frøken Fryd 11 Plass 164 528
9 år LYSBRUN HP v.Åsajerven B. Steinseth Biri Travbane 3 03/10 - 02 / 3 2100 30,6 27
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 3 21/9 - 05 / 6 2100 29,8a 105
Anne-Lise Enger /Reinsvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 1 06/8 - 02 / 1 1640 30,9 16
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 31/7 - 03 / 4 2100 30,4a 45
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Biri Travbane 1 27/7 - 01 / 1 2100 29,8 53
12 2014: -5 -0 -1 -1 -3 -26 500 2013: -7 -4 -1 -0 -2 -68 500
Best Odin 12 Plass 95 000
7 år SVART H v.Moe Odin S. Løvvold Bjerke Travbane 3 10/9 - 01 / 1 2140 31,5 55
e. Best Lappa v. Hambest (S) T. Wollebæk Biri Travbane 4 27/7 - 03 / 10 1609 28,6a 41
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø A. Stensen Kongsvinger Travbane 5 02/7 - 04 / 5 2220 30,2 125
T. Wollebæk Ole Fredrik Dæhli B. Alm Biri Travbane 2 13/6 - 10 / 4 2100 29,0a 15
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl J. Øveraasen Biri Travbane P 06/6 - 21 / 3 2120 32,3 P