<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:22 V76-2


Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr., 40 m. ved 140.001 kr.
3-15-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-8 Plass : 2-7-8

1 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -80 385
Finnskog Lux 2640 1 Plass 326 339
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 0 07/5 - 09 / 2 2140 32,1 g 249
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 0 30/4 - 04 / 3 2640 33,6 g 108
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 2 23/4 - 09 / 1 2140 31,0 41
H. Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 3 30/3 - 05 / 8 2660 31,9 180
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Rättvik 5 27/3 - 04 / 1 1640 31,2 103
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 2660 1 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld G. Austevoll Momarken Travbane - 28/10 - 04 / 9 2140 dg a 35
e. Myrviks May v. Braute G. Austevoll Bjerke Travbane 1 08/10 - 04 / 4 2160 29,2 60
Mari Knutsen /Gran G. Austevoll Biri Travbane 5 26/9 - 02 / 10 2600 30,4ag 33
G. Austevoll Erling Knutsen G. Austevoll Biri Travbane 1 12/9 - 09 / 2 2600 31,3a 16
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Kjenner Drammen Travbane 4 30/8 - 01 / 9 2120 30,9 g 47
3 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 2 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 6 30/10 - 04 / 11 1609 29,9a 448
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 16/10 - 05 / 9 2100 31,6a 258
Stall Farmen O. Østre Drammen Travbane 7 06/10 - 06 / 9 2100 32,9 g 283
O. Østre Tom Buer O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 20/9 - 09 / 6 2520 33,6 g 273
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 0 12/9 - 09 / 3 2600 32,3a 130
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 3 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Drammen Travbane 3 03/11 - 01 / 13 2520 31,4 327
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Bjerke Travbane 0 29/10 - 10 / 11 1640 dist g 143
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Bjerke Travbane 3 22/10 - 06 / 7 2160 31,2 156
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 5 16/10 - 02 / 2 2100 31,7ag 116
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Drammen Travbane 7 29/9 - 06 / 9 2120 30,6 254
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kenya 4 Plass 113 974
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Brenden Bjerke Travbane 0 22/10 - 06 / 8 2160 31,9 67
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 10/10 - 09 / 5 2100 30,1 172
Astrid Fossen-Ahne Fossen Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 29/9 - 02 / 6 2100 31,0 g 258
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) Å. Tengsareid Biri Travbane 6 21/9 - 03 / 8 2100 29,9a 152
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 6 10/9 - 09 / 5 2100 29,1a 191
6 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 5 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Biri Travbane - 17/10 - 09 / 3 2600 dg a 93
e. Gylden Rappa v. Kal Luis T. Fløysand Jarlsberg Travbane 1 04/10 - 05 / 15 2120 30,0 211
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Drammen Travbane 0 29/9 - 02 / 4 2100 31,4 g 207
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Drammen Travbane 2 20/9 - 09 / 8 2520 32,7 77
svart m/oransje stj.som t,oransje søm E. Høitomt Bjerke Travbane - 04/9 - 04 / 5 2100 dg a 86
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Odin Vinter 6 Plass 313 000
8 år MØRKBR V v.Moe Odin K. Johansen Sørlandets Travpark 5 01/11 - 05 / 4 2140 28,6 g 543
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter K. Malmin Sørlandets Travpark 1 19/10 - 07 / 1 2140 29,6ag 44
Stall 17 H2, Drangedal K. Malmin Bjerke Travbane 0 08/10 - 04 / 7 2160 31,0 g 140
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 5 28/9 - 06 / 2 1640 29,0 g 71
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 1 10/8 - 04 / 9 2180 29,0 63
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -2 -8 -65 000
Huldre Oskar 2680 1 Plass 250 500
7 år BLAKK V v.Tangen Scott A. Akselsen Bjerke Travbane 1 05/11 - 07 / 1 2140 29,0 249
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 1 10/10 - 09 / 3 2100 30,0 g 87
Marius Bugge-Beate Gundersen A. Akselsen Bjerke Travbane 0 01/10 - 06 / 6 2640 30,6 g 417
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 5 30/8 - 01 / 3 2120 30,9 g 148
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Drammen Travbane - 19/8 - 03 / 7 2100 dg 21
9 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 2 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 05/11 - 07 / 7 2160 30,4 g 300
e. Rigel Juni v. Bork Rigel Å. Tengsareid Biri Travbane 1 17/10 - 09 / 1 2600 29,8a 41
Karine Vormestrand /Sandeid O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 01/10 - 06 / 13 2660 28,5 g 308
O. Mikkelborg Alf Stordal (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 17/9 - 05 / 11 2680 30,0 g 531
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane P 17/8 - 21 / 10 2120 36,5 g P
10 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 3 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Jarlsberg Travbane 3 24/10 - 07 / 4 2100 29,1a 273
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 16/10 - 03 / 9 2100 30,1a 329
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 08 / 1 2100 27,7ag 642
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 01 / 3 1700 28,4ag 159
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 3 10/9 - 09 / 7 2100 28,9a 39