<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. for hvert vunnet 330.000 kr.
3-15-årige.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-1 Plass : 7-2-1

1 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 1640 1 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 0 31/10 - 06 / 9 2120 28,4 218
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 5 12/10 - 02 / 6 2680 29,3 68
Marianne Undem /Skien J. Undem Drammen Travbane 2 30/8 - 06 / 1 2100 29,2 45
J. Undem J. Undem Drammen Travbane 2 17/8 - 03 / 1 2100 30,5 g 32
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 5 09/8 - 04 / 1 2100 29,3 177
2 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -14 -0 -2 -3 -3 -52 000
Valle Arja 2 Plass 295 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Drammen Travbane 0 26/8 - 05 / 6 1700 28,3ag 70
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* L. Kolle Bjerke Travbane 3 14/8 - 04 / 6 1609 27,2a 293
Carolyn Skyer /Siljan L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 03 / 6 2120 28,9 671
Å. Tengsareid Carolyn Skyer L. Kolle Drammen Travbane 0 14/4 - 06 / 7 1700 28,7a 89
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Biri Travbane 0 21/3 - 03 / 10 2120 31,0 g 151
3 2016: -21 -0 -1 -4 -7 -81 500 2015: -22 -0 -3 -1 -7 -48 500
Skjegge Vilje 3 Plass 426 490
13 år MØRKBR HP v.Rigel Jo A. Christensen Bjerke Travbane 0 22/10 - 02 / 4 2140 28,4 2240
e. Skjegge Lill v. Elding A. Christensen Drammen Travbane 0 11/10 - 06 / 12 1700 29,1 415
Anne Christensen /Morgedal A. Christensen Jarlsberg Travbane 6 25/9 - 06 / 7 1609 26,0a 220
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 0 17/9 - 06 / 5 1609 25,5a 340
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Drammen Travbane 4 26/8 - 05 / 5 1700 27,8a 373
4 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 4 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Sørlandets Travpark 4 01/11 - 08 / 3 2140 30,4 g 126
e. Hjelset Edda v. Elding Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 09/10 - 04 / 3 2100 dg 102
Team Hest J. Undem Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 08 / 10 2100 28,9ag 107
T. Solberg Rita Kaasa M. Finsand Drammen Travbane 6 20/9 - 02 / 10 2100 29,8ag 57
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Undem Bjerke Travbane 7 06/9 - 06 / 4 2160 26,5 265
5 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 5 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos M. Høitomt Sørlandets Travpark - 12/10 - 07 / 1 2140 dg a 513
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 09/10 - 04 / 4 2100 28,8 707
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 28/9 - 06 / 4 1660 28,1 g 516
E. Høitomt Torstein Jørgensen K. Knutsen Sørlandets Travpark 0 14/9 - 03 / 3 2160 30,1 325
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/9 - 03 / 4 2100 28,1a 529
6 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 6 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even T. Borg Sørlandets Travpark 0 01/11 - 05 / 8 2160 28,7 919
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten E. Vinvand Sørlandets Travpark 2 19/10 - 01 / 2 2160 29,8 438
Odd Normann Hodne /Nodeland E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/10 - 02 / 5 2680 30,1 201
O. Østre Odd Normann Hodne E. Vinvand Drammen Travbane 6 29/9 - 09 / 10 2120 29,1 258
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Solberg Forus Travbane 6 20/9 - 07 / 7 2060 27,1 513
7 2016: -13 -1 -2 -2 -1 -67 444 2015: -22 -6 -4 -2 -4 -366 013
S.T.C.C. Faksa 1660 1 Plass 1 208 518
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 01/11 - 08 / 10 2180 28,9 130
e. Molanda v. Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 23/10 - 05 / 9 2140 27,0 101
Morten Langli /Oslo L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/10 - 02 / 10 1660 26,0 105
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Drammen Travbane 4 06/10 - 07 / 6 1700 25,9a 79
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 25/9 - 01 / 7 2120 25,9 181
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Seile Perla 2 Plass 655 000
13 år MØRKBR HP v.Lome Kongen K. Johansen Sørlandets Travpark 0 01/11 - 08 / 4 2160 30,0 g 88
e. Dag Svarta v. Ulsvarten K. Malmin Bjerke Travbane 0 15/10 - 02 / 5 1640 26,7 97
Kari Anne Knutsen /Birkeland K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 04/10 - 04 / 5 1609 24,2a 269
Ø. Tjomsland Kari Anne Knutsen (T) K. Johansen Momarken Travbane 2 23/9 - 03 / 9 1640 27,1a 398
mørkblå m/sølv reklame M. Finsand Sørlandets Travpark 0 14/9 - 09 / 4 2160 31,7 g 389
9 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Havsalt 3 Plass 286 000
11 år BRUN V v.Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 28/9 - 06 / 5 1660 28,1 117
e. Fjellkosa v. Kos Knekten V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 10/8 - 20 / 4 2160 34,6 g P
Signe Stålesen-Marita S. Poulsen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 13/1 - 05 / 3 2140 29,6 155
V. Tjomsland Signe Stålesen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 25/11 - 08 / 4 1609 28,0a 29
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame J. Undem Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 09 / 4 2100 34,2ag 79
10 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 1700 1 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld P. Erga Forus Travbane 6 13/9 - 05 / 15 2100 26,8 780
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel T. Erga Forus Travbane 0 19/8 - 07 / 5 2060 28,1 g 464
Anette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane - 05/8 - 02 / 1 1600 dg 143
T. Erga T. Erga Forus Travbane 2 29/7 - 06 / 4 2060 26,4 375
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Haugaland Travpark 0 22/7 - 07 / 8 1820 br g 234