<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -0 -1 -0 -5 -25 500 2017: -17 -1 -3 -1 -6 -66 882
Lonely Vacation 2100 1 Plass 204 382
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) T. Solberg Drammen Travbane N 07/11 - 20 / 2 2100 27,0 g N
e. Lady Lonely Hill v. Super News (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane N 30/9 - 21 / 2 2100 26,0 g N
Thomas Rød-Elisabeth Rød T. Solberg Drammen Travbane 11/9 - 24 / 2 1700 36,4 g N
A. Akselsen Thomas Rød
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -40 956
St. Michel Decoy 2 Plass 317 956
7 år LYSBRUN H v.Quatre Juillet* (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 19/9 - 20 / 1 2100 24,6 B
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 01/9 - 22 / 3 2100 25,7 B
May-Britt Frotveit /Skotterud
E. Høitomt
Hvit m/svarte ermer, reklame
3 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -0 -5 -13 000
Max Reodor 2120 1 Plass 393 500
12 år BRUN V v.Elding T. Sletsjø Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 01 / 8 2120 30,9 490
e. Snerta v. Ilmin A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 23/9 - 03 / 7 1700 27,5a 411
Andrea Sletsjø /Hof A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 0 13/9 - 09 / 6 2100 29,0ag 659
A. Sletsjø T. Sletsjø Sørlandets Travpark 0 01/9 - 03 / 1 1640 28,9 517
Burgunder m beige seler, sidef & mansj T. Sletsjø Klosterskogen Travbane 3 08/8 - 07 / 6 1700 28,9a 413
4 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 2 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane 04/9 - 21 / 10 1680 02,2 B
e. Storeng Silva v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane 30/8 - 20 / 7 2120 04,8 g B
Lovise Mohaugen-Knut Andresen
K. Malmin Lovise Mohaugen
Mørkblå med gul reklame/bånd
5 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -24 -1 -4 -2 -8 -128 500
M.G. Siri 3 Plass 694 000
9 år SVART HP v.Bokli Eld E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 10/11 - 02 / 5 2160 26,8 341
e. Nesrigla v. Rigel Jo E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/10 - 03 / 10 2160 26,5 263
Ann-Berit Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/10 - 07 / 10 2160 26,5 122
A. Rasmussen T. Borg Bjerke Travbane 0 25/9 - 09 / 15 2160 25,6 877
Lys blå m/rødt kryss, hv.søm V. Hop Bjerke Travbane - 18/9 - 02 / 11 2160 dg 230
6 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 4 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane - 31/10 - 06 / 13 2120 dg 249
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane P 24/10 - 22 / 11 2120 29,5 P
Lene Olsen /Vear G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 09/10 - 04 / 2 2100 br g 353
T. Espedal Geir Flåten (T) G. Flåten Momarken Travbane - 15/7 - 02 / 5 2140 g6 ag 69
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel G. Flåten Jarlsberg Travbane - 09/7 - 06 / 5 2100 dg 222
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -35 000
Vetle Jon 5 Plass 243 500
8 år MØRKBR H v.Lome Elden
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren
A. Røren
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk
8 2019: -9 -4 -1 -2 -1 -91 000 2018: -18 -2 -5 -4 -4 -97 500
Gardin Trappa 6 Plass 357 819
8 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip
e. Sjefsseira v. Sjefen
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen
Å. Tengsareid Frode Akselsen
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam