<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V5-5
V75-3
Arne Lunds minneløp - Maxbo Proff løpet

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 375.001 kr.
4-5-årige høyest 800.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-12-14 Plass : 11-12-14

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -2 -1 -1 -3 -62 083
Friggtor 2100 1 Plass 397 523
7 år BRUN V v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 0 10/9 - 05 / 9 1660 28,5 g 302
e. Frigg Rappa v. Friggbest B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/9 - 04 / 11 2100 28,6a 293
Heidi Johansen /Eidsberg B. Steinseth Bjerke Travbane 5 20/8 - 03 / 2 1609 27,7a 54
O. Østre B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/7 - 01 / 11 1609 29,2a 29
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame B. Steinseth Momarken Travbane 0 01/7 - 06 / 11 1640 30,1ag 29
2 2017: -6 -4 -1 -0 -0 -84 000 2016: -18 -7 -3 -2 -2 -172 222
Grundsvold Loke 2 Plass 523 222
8 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/10 - 06 / 5 2640 28,8 31
e. Sorbstjerna v. Røder E. Høitomt Biri Travbane 2 17/10 - 09 / 6 2600 30,0a 60
Team Risikoz M. Ottersen Bjerke Travbane - 09/10 - 04 / 6 2100 g6 ag 115
T. Solberg Morten M. Ottersen (T) G. Flåten Drammen Travbane 4 29/9 - 02 / 3 2100 29,1 108
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Johansen Momarken Travbane 0 09/9 - 05 / 9 2160 br g 76
3 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -41 559 2014: -16 -0 -1 -2 -7 -133 750
Spik Il 3 Plass 250 809
6 år BRUN V v.Spikeld T. Desserud Jarlsberg Travbane 7 31/10 - 06 / 5 2100 29,1 102
e. Steinsvad Il v. Ilmin T. Desserud Momarken Travbane 2 18/10 - 02 / 4 2720 31,0 316
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Drammen Travbane 3 06/10 - 06 / 11 2120 30,7 106
T. Desserud R. Bjørnbeth Drammen Travbane 7 20/9 - 02 / 1 2100 29,8a 87
mørkblå m/lysblå og hvit v. G. Austevoll Drammen Travbane 4 30/8 - 09 / 2 2900 29,3 625
4 2015: -4 -1 -1 -0 -0 -18 000 2014: -20 -8 -0 -3 -4 -174 000
Stjerneper 4 Plass 212 000
5 år SVART H v.H.G. Elessar V. Hop Forus Travbane - 25/10 - 08 / 3 1600 dg a 43
e. Dolly Stjerna v. Spang Best V. Hop Klosterskogen Travbane 3 16/10 - 03 / 5 2100 30,0a 45
Kristine Kihle /Revetal T. Wollebæk Leangen Travbane 0 04/10 - 07 / 1 2140 br g 79
V. Hop Geir Kihle (T) I. Olsen Bjerke Travbane 4 06/9 - 03 / 12 2100 27,6a 56
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 21/8 - 07 / 4 2100 29,9 12
5 2019: -6 -2 -0 -2 -2 -87 162 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Viking Faks 2120 1 Plass 563 867
10 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) A. Akselsen Sørlandets Travpark 7 01/11 - 05 / 13 2180 27,4 676
e. Spik Løva* v. Spikeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 24/10 - 22 / 12 2120 29,7 P
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg J. Mjølnerød Momarken Travbane - 23/9 - 03 / 5 1640 dg a 235
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 17/9 - 06 / 11 1609 dg a 273
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 05/9 - 06 / 6 1609 dg a 93
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -1 -2 -43 500
Faste Viking 2 Plass 517 242
7 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Blekkan Östersund 4 28/10 - 01 / 1 2140 28,9a 22
e. Faste Eldina v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 1 07/10 - 04 / 7 1640 26,5ag 55
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten G. Austevoll Leangen Travbane 5 04/10 - 07 / 9 2160 27,8 244
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 0 15/9 - 07 / 5 2160 30,4 g 42
Blå m/rød ermstripe + rekl. E. Høitomt Bjerke Travbane 9 07/9 - 05 / 4 2600 26,0a 1052
7 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -27 000 2018: -9 -2 -2 -1 -1 -81 500
Røyns Kasper 3 Plass 628 492
10 år BLAKK V v.Kasper Mollyn R. Fremstad Leangen Travbane 3 27/10 - 07 / 10 2180 26,8 82
e. Røynskrem v. Krembest M. Fremstad Leangen Travbane 1 20/10 - 09 / 5 2160 28,1 99
Ragnar Fremstad /Brekstad R. Fremstad Leangen Travbane 4 13/10 - 04 / 11 2160 28,2 96
R. Fremstad Monika Fremstad (T) R. Fremstad Leangen Travbane 0 04/10 - 07 / 12 2160 28,4 123
gul m/grå stolpe R. Fremstad Leangen Travbane 2 15/9 - 07 / 12 2160 28,9 g 43
8 2019: -9 -1 -3 -1 -3 -54 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -30 000
Super Gullet 4 Plass 882 187
10 år BRUN V v.Moe Odin M. Berås Sørlandets Travpark 1 19/10 - 01 / 3 2180 28,9 19
e. Heidi Texa v. Alm Rigel M. Berås Forus Travbane 1 14/10 - 08 / 5 1620 26,2 37
Stall Birktrav.no & Team E.T. Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 01/10 - 10 / 4 1609 28,3a 62
Ø. Tjomsland M. Berås Sørlandets Travpark 1 14/9 - 03 / 4 2160 27,6 80
mørkblå m/sølv reklame S. Ohme Sørlandets Travpark 0 17/7 - 04 / 9 2180 29,9 44
9 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Trysilbjønn 5 Plass 328 380
6 år BRUN H v.Bork Odin E. Harviken Bjerke Travbane 0 29/10 - 03 / 5 2100 25,9a 386
e. Marigull v. Lome Elden T. Wollebæk Biri Travbane 5 17/10 - 02 / 2 2100 28,1a 40
Inger Harviken-Eldar Harviken E. Harviken Biri Travbane 4 12/9 - 06 / 8 2100 27,2a 310
E. Harviken E. Harviken Bjerke Travbane 0 26/8 - 08 / 8 2600 29,3a 682
grønn m/to gule stolper E. Harviken Östersund 0 01/8 - 10 / 8 2140 28,9a 1435
10 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -17 000 2014: -15 -3 -4 -1 -4 -163 000
Finstad Jerken 6 Plass 331 145
6 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 01 / 3 2100 26,9a 51
e. Engelund Lappa v. Lapp Nils (S) E. Høitomt Momarken Travbane 2 09/9 - 08 / 6 2640 28,8a 38
Stian Gudim Wik /Skjeberg E. Høitomt Drammen Travbane 6 30/8 - 09 / 9 2920 28,8 g 380
L. Kolle Jarle Wik O. Østre Drammen Travbane 6 17/8 - 05 / 4 2920 30,0 332
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/6 - 04 / 5 2100 29,0a 48
11 2018: -15 -5 -2 -0 -3 -264 000 2017: -21 -5 -2 -0 -5 -133 500
Nyland 2140 1 Plass 1 214 000
8 år SVART H v.Feseth Lynet R. Wiig Forus Travbane 0 25/10 - 04 / 4 2040 br g 17
e. Vina Dokka v. Spikeld R. Wiig Forus Travbane 1 05/10 - 06 / 2 2040 26,3 15
Stall Ja-Vert R. Wiig Forus Travbane - 20/9 - 04 / 2 1600 dg 23
E. Høitomt Jon M. Sunde R. Wiig Bjerke Travbane 7 07/9 - 05 / 2 2600 25,5ag 72
Hvit m/svarte ermer, reklame R. Wiig Bjerke Travbane 1 26/8 - 09 / 5 2600 26,9a 12
12 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 000
Gikling Lomeo 2 Plass 843 189
10 år BRUN H v.Lome Elden A. Stensen Leangen Travbane 1 27/10 - 07 / 12 2200 25,9 118
e. Bokli Pia v. Bokli Balder A. Stensen Leangen Travbane 5 13/10 - 07 / 2 2140 27,7 g 164
Ragnhild Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Biri Travbane 4 26/9 - 06 / 1 2100 26,4a 63
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 3 11/8 - 05 / 14 2160 26,5 39
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 3 26/7 - 09 / 8 2160 26,3 g 60
13 2015: -8 -0 -0 -3 -3 -37 984 2014: -16 -1 -1 -3 -5 -130 133
Monster Monsun* (S) 3 Plass 522 742
6 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld J. Olsen Bollnäs 3 26/10 - 09 / 2 2140 26,6ag 118
e. Faksinett* (S) v. Järvsöfaks (S) F. Fransson Bollnäs 1 30/9 - 06 / 1 2160 28,5 41
Sverige F. Fransson Dannero 0 21/9 - 06 / 8 2640 28,6 g 986
K. Johansen Fredrik Fransson (A) D. Olsson Romme 0 05/9 - 06 / 3 2160 27,3 g 261
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Åberg Bergsåker 0 29/8 - 06 / 3 3160 28,0 g 891
14 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -21 000 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -154 000
Tin Balder 4 Plass 1 416 000
9 år MØRKBR V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 22/10 - 02 / 6 2160 dg 67
e. Evenspia v. Pål Even Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 04/10 - 05 / 6 2660 26,3 42
Joakim Rasmussen /Kapp Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 07/9 - 05 / 8 2600 25,2a 626
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 26/8 - 10 / 8 2600 25,9a 416
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 16/8 - 06 / 5 1600 27,9 g 30
15 2018: -6 -2 -2 -1 -1 -351 782 2017: -11 -1 -0 -1 -6 -95 882
Tand Tuff* (S) 5 Plass 1 186 723
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Solänget 3 06/10 - 01 / 7 2168 27,0 61
e. Gott Tuffa* (S) v. Elding U. Ohlsson Bergsåker 1 23/4 - 05 / 4 2640 28,9a 18
Sverige U. Ohlsson Färjestad 0 08/3 - 08 / 7 2160 29,3 g 42
J. Persson U. Ohlsson Östersund - 27/2 - 08 / 3 2140 dg g 29
blå med gult kryss. U. Ohlsson Solvalla 1 05/2 - 06 / 8 2160 27,1 149