<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V4-3
V75-6
DD-1
Vintilla Travet - Jacksservice løpet

Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.000.001 kr., 40 m. ved 2.500.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-10-2 Plass : 15-10-2

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 2600 1 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 1 29/10 - 05 / 4 2160 25,7 18
e. Bokli Oda v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 0 18/10 - 10 / 9 2660 28,0 g 50
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Drammen Travbane 2 06/10 - 07 / 9 1700 25,6a 37
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 06/9 - 10 / 4 2140 26,4 g 95
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bergen Travpark 2 16/8 - 10 / 7 2100 26,2a 13
2 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 2 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 7 25/10 - 04 / 12 2060 26,2 139
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Forus Travbane 4 05/10 - 06 / 10 2060 26,0 38
Kjell Sunde-Roy Espedal G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 27/9 - 05 / 1 2100 24,5a 107
G. Austevoll Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 5 20/9 - 04 / 5 1600 25,3 344
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Wassberg Bjerke Travbane 0 06/9 - 10 / 6 2140 24,7 441
3 2015: -8 -1 -1 -2 -1 -121 000 2014: -16 -1 -0 -1 -5 -71 500
Bjørlifaks 3 Plass 949 874
10 år LYSBRUN H v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Forus Travbane 4 25/10 - 04 / 14 2060 25,5 120
e. Blæs Lina v. Alm Rigel O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 18/10 - 10 / 8 2660 27,9 235
Bjørlia Veterinær og Avlsstasjon- Evajo AB L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 25/9 - 03 / 1 2100 25,4 87
L. Kolle Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 16/9 - 06 / 6 2140 25,8 g 535
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 0 02/8 - 04 / 5 3160 26,4 858
4 2015: -14 -0 -1 -1 -5 -69 790 2014: -27 -6 -3 -5 -7 -446 716
Sagi Allvinn 4 Plass 917 536
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) B. Goop Bollnäs 2 26/10 - 05 / 1 2640 25,9 61
e. Sagi Malin v. Alm Svarten H. Holm Momarken Travbane 4 18/10 - 10 / 10 2660 27,9 275
Morten Langli /Oslo H. Holm Klosterskogen Travbane - 27/9 - 05 / 11 2100 dg a 245
K. Johansen Erik Killingmo (T) G. Gundersen Forus Travbane 1 20/9 - 04 / 12 1600 24,7 344
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 09 / 4 2100 26,5 g 338
5 2016: -2 -1 -0 -0 -0 -18 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spydermann Ø.K. 5 Plass 915 902
9 år SVART H v.Åsajerven G. Gundersen Forus Travbane 1 25/10 - 04 / 10 2060 25,0 93
e. Spydi v. Grans Trygg J. Kvikstad Momarken Travbane 1 18/10 - 02 / 9 2780 28,8 26
Louise Vebostad Trudvang-Mariann Vebostad Trudvang T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 25/9 - 03 / 2 2100 25,5 55
V. Hop Andreas Opheim (T) G. Gundersen Momarken Travbane 4 16/9 - 06 / 2 2140 24,9 78
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Goop Bjerke Travbane 0 07/9 - 02 / 1 2140 26,7 g 793
6 2015: -10 -1 -1 -1 -3 -168 714 2014: -23 -3 -6 -1 -7 -275 787
Guli Järven* (S) 2620 1 Plass 1 961 198
8 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bergsåker 1 31/10 - 05 / 8 2140 24,1a 128
e. Ternemy (S) v. Elding K. Søderholm Bergsåker 4 15/10 - 08 / 10 2160 25,0 51
Sverige J. Persson Hagmyren 4 04/10 - 09 / 14 2180 23,2 244
J. Persson J. Persson Dannero 2 21/9 - 06 / 7 2680 25,0 30
blå med gult kryss. J. Persson Bergsåker 2 10/9 - 02 / 7 1640 22,7 57
7 2014: -17 -2 -4 -4 -5 -263 553 2013: -26 -13 -6 -2 -3 -597 062
Pondus 2 Plass 1 260 949
7 år LYSBRUN H v.Lome Elden A. Nilsen Leangen Travbane 4 27/10 - 07 / 15 2240 24,7 34
e. Rigeljenta v. Alm Rigel A. Nilsen Leangen Travbane 2 13/10 - 07 / 9 2180 25,4 33
Stall Turid-Laila A. Nilsen Leangen Travbane 2 22/9 - 08 / 4 2140 25,7a 13
A. Nilsen A. Nilsen Bergsåker 1 29/8 - 06 / 2 3220 25,3 46
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Bollnäs 5 26/7 - 09 / 2 2160 24,6 49
8 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 3 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Drammen Travbane 5 25/10 - 02 / 7 2120 26,4 25
e. Månami v. Troll Jahn L. Pedersen Momarken Travbane 1 23/9 - 09 / 8 1680 25,0 13
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Momarken Travbane 0 16/9 - 06 / 8 2160 25,5 g 17
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 2 07/9 - 02 / 2 2140 23,1 116
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip L. Pedersen Momarken Travbane 1 24/8 - 08 / 8 2200 24,7 15
9 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -25 859 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 4 Plass 1 832 593
12 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 3 22/10 - 04 / 4 2100 23,0ag 115
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 2 01/10 - 02 / 1 2140 24,6 g 16
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo M. Gundersen Årjäng 3 21/9 - 05 / 4 2180 24,4 g 31
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 07/9 - 02 / 4 2140 22,9 111
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 1 02/8 - 04 / 6 3160 25,3 67
10 2018: -10 -2 -1 -2 -3 -92 500 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500
Tin Tveiten 5 Plass 2 638 554
12 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Bjerke Travbane 2 22/10 - 04 / 5 2100 22,6ag 63
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Bergen Travpark 1 11/10 - 10 / 4 1600 21,9a 66
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Bjerke Travbane 2 24/9 - 03 / 3 1609 21,8a 29
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Forus Travbane 1 19/8 - 07 / 10 2100 22,8 23
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 05/8 - 02 / 4 1620 23,6 25
11 2015: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2014: -16 -5 -1 -0 -5 -161 226
Remelden 6 Plass 1 627 760
10 år SVART H v.Lome Elden B. Ekløf Bergsåker 2 15/10 - 08 / 1 2160 24,8 46
e. Remina v. Finstad Lars K. Johansen Bjerke Travbane 1 01/10 - 02 / 2 2140 24,5 64
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen B. Ekløf Leangen Travbane 1 22/9 - 08 / 3 2140 25,6a 60
B. Ekløf John Wiggen E. Kristiansen Leangen Travbane 4 30/8 - 02 / 9 2200 25,8 47
Hvit m/ svarte ermer, hvitt ermbånd B. Ekløf Oviken 1 22/7 - 03 / 1 2100 25,5a 46
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 7 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 4 24/9 - 03 / 2 1609 22,2a 66
e. Norheim Elle v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 3 07/9 - 02 / 7 2140 23,2 175
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid T. Solberg Bjerke Travbane 3 27/8 - 01 / 3 1609 21,0a 407
T. Solberg Georg William Sverdrup L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 09/8 - 09 / 14 2120 24,7 131
Blå m/gull seler&stjerner, reklame L. Kolle Biri Travbane 0 03/8 - 02 / 3 1609 23,9a 104
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000
Timian Scott 8 Plass 2 176 000
9 år MØRKBR H v.Tangen Scott A. Akselsen Bjerke Travbane 4 22/10 - 04 / 1 2100 23,1a 343
e. Hege Tina v. Alm Hellin V. Hop Bergen Travpark 6 11/10 - 10 / 10 1600 23,3ag 100
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik A. Akselsen Bjerke Travbane 0 24/9 - 03 / 5 1609 22,2ag 144
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 5 16/9 - 06 / 11 2160 24,2 42
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Bjerke Travbane 5 07/9 - 02 / 9 2160 22,9 396
14 2018: -6 -2 -0 -2 -1 -55 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 9 Plass 1 812 908
10 år RØD H v.Bokli Eld F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 25/9 - 03 / 9 2120 25,4 17
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/9 - 02 / 8 2140 24,6 334
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 3 09/8 - 09 / 15 2120 24,6 102
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Biri Travbane 3 02/8 - 04 / 8 3180 24,9 92
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 4 19/7 - 09 / 2 2609 23,5a 87
15 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -67 000 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -73 000
Tekno Odin 2640 1 Plass 10 484 803
10 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 01/11 - 04 / 7 1660 21,7 19
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 22/10 - 04 / 6 2100 22,5a 11
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Bergen Travpark 4 11/10 - 10 / 9 1600 22,5ag 23
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/9 - 02 / 7 2180 22,0 10
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Färjestad 2 13/9 - 10 / 3 2140 22,1a 32