<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V4-1
V75-4
Biri Oppdretningsløp finale - åpen klasse

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige.
Premier: 400.000-200.000-100.000-50.000-25.000-(10.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-1 Plass : 2-9-1

1 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -19 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -41 500
Kolnes Kjell 2100 1 Plass 1 061 236
8 år SVART H v.Bork Odin V. Hop Biri Travbane 1 26/10 - 02 / 2 2100 28,2a 30
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 6 07/9 - 07 / 10 2100 27,5ag 180
Tor Birger Krageboen /Tveit V. Hop Bjerke Travbane 2 25/8 - 08 / 4 2100 28,5a 196
V. Hop Monica Sønstegård V. Hop Biri Travbane 1 15/8 - 06 / 6 2100 30,2a 31
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 3 08/8 - 05 / 12 2120 28,9 g 51
2 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 2 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Biri Travbane 2 26/10 - 02 / 6 2100 28,4a 61
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin D. Dalen Bergen Travpark - 11/10 - 06 / 6 2120 dg 63
Kreativ Transport AS /Eidsberg D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 27/9 - 04 / 5 2120 28,4 g 286
E. Høitomt Ernst Karlsen D. Dalen Bjerke Travbane 7 07/9 - 07 / 8 2100 28,2ag 1060
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Malmin Bjerke Travbane 4 25/8 - 06 / 7 2100 28,7a 329
3 2017: -17 -5 -1 -4 -6 -295 000 2016: -8 -0 -2 -3 -3 -74 000
Charm Elden 3 Plass 621 500
6 år SVART H v.Alm Viktor L. Kolle Biri Travbane 2 26/10 - 03 / 5 2100 29,8a 50
e. Eike Lena v. Elding K. Malmin Bjerke Travbane 3 07/9 - 07 / 6 2100 26,2a 633
Anne Cathrine H. Andersen /Froland K. Malmin Bjerke Travbane 3 25/8 - 08 / 1 2100 29,0a 266
K. Malmin Anne Cathrine H. Andersen K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 14/8 - 07 / 6 2100 31,2a 36
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Forus Travbane 1 29/6 - 01 / 3 2040 28,4 r 40
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 4 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore G. Flåten Biri Travbane 3 26/10 - 02 / 7 2100 28,8ag 78
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Momarken Travbane 0 07/10 - 08 / 7 2140 br ag 34
Kristine Støen Kivle /Sannidal G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 04 / 3 2100 33,5 g 50
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 09 / 5 2100 27,3a 37
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane - 25/8 - 07 / 10 2100 dg a 486
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -13 -0 -0 -2 -5 -54 285
Sjø Odin 5 Plass 1 537 168
8 år MØRKBR H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Biri Travbane 4 26/10 - 02 / 5 2100 28,9a 32
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Bergen Travpark 0 11/10 - 06 / 11 2140 30,5 133
Anders Høgberg Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 07/9 - 07 / 1 2100 dg a 86
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 25/8 - 06 / 8 2100 28,6ag 15
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Dannero 3 09/8 - 06 / 1 2140 26,4a 59
6 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -46 060 2016: -19 -2 -2 -3 -3 -110 843
Reiug* 6 Plass 533 009
6 år MØRKBR H v.Skibber Å. Tengsareid Biri Travbane 4 26/10 - 03 / 4 2100 30,0a 170
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 27/9 - 04 / 6 2120 28,8 g 195
Sverige Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 07/9 - 07 / 11 2100 26,7a 701
Å. Tengsareid Kjetil Roe (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 25/8 - 06 / 10 2100 28,7a 373
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 13/8 - 05 / 4 2140 dg 191
7 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -35 000 2017: -15 -1 -4 -2 -4 -173 318
Holene Odin 7 Plass 551 786
7 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Schem Biri Travbane 5 26/10 - 03 / 7 2100 30,0a 395
e. Stjerne Faksa v. Järvsöfaks (S) E. Schem Klosterskogen Travbane 6 27/9 - 04 / 7 2120 28,9 436
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten E. Schem Momarken Travbane 1 16/9 - 08 / 10 2180 29,7 42
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 0 25/8 - 08 / 3 2100 30,8ag 610
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Sørlandets Travpark 6 19/7 - 07 / 5 2160 29,4 517
8 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 8 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten S. Eilertsen Biri Travbane 6 26/10 - 02 / 1 2100 30,4ag 927
e. Embra v. Spikeld R. Kruse Momarken Travbane 0 21/10 - 03 / 2 2140 35,0ag 338
Einar Henneseid /Drangedal S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 15 2180 32,1 g 340
S. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 10/10 - 05 / 14 2120 31,2 298
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 01/10 - 01 / 6 2180 31,0 108
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -21 -6 -3 -2 -4 -256 030
Jærvsørappen 9 Plass 3 925 884
8 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Biri Travbane 1 26/10 - 03 / 1 2100 29,2a 12
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Bergen Travpark 3 11/10 - 06 / 13 2160 28,4 24
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Östersund 2 03/10 - 05 / 2 2180 26,9 11
J. Blekkan J. Blekkan Bjerke Travbane 2 07/9 - 07 / 9 2100 25,2a 16
Blå m/rød ermstripe + rekl. V. Hop Bjerke Travbane 1 25/8 - 07 / 4 2100 27,3ag 14
10 2019: -9 -2 -0 -1 -3 -49 500 2018: -14 -0 -0 -2 -3 -26 125
Odins Eld 10 Plass 693 101
8 år BRUN H v.Moe Odin V. Hop Biri Travbane 3 26/10 - 03 / 6 2100 29,8a 193
e. Komnes Glans v. Bork Rigel V. Hop Bergen Travpark 4 11/10 - 06 / 9 2120 30,4 277
Monica Sønstegård /Sarpsborg V. Hop Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 04 / 2 2100 29,2 286
L. Kolle Arthur Bø (T) V. Hop Momarken Travbane 3 16/9 - 08 / 9 2180 30,0 52
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Drammen Travbane 1 02/9 - 04 / 6 2100 32,0 17
11 2014: -10 -2 -3 -0 -3 -109 307 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gott Olle* (S) 11 Plass 109 307
3 år SVART H v.Åsajerven J. Persson Biri Travbane 5 26/10 - 02 / 4 2100 30,1ag 114
e. Gott Tuffa* (S) v. Elding J. Persson Solänget 2 06/10 - 05 / 5 2188 30,6 19
Sverige J. Olsen Gävle 4 18/9 - 04 / 6 1660 30,2 g 75
J. Persson J. Persson Gävle 2 31/8 - 01 / 6 2160 29,8 18
blå med gult kryss. J. Olsen Dannero 0 09/8 - 06 / 5 2140 br ag 620
12 2019: -11 -1 -0 -3 -5 -63 000 2018: -23 -2 -2 -6 -7 -128 494
Jardar 12 Plass 941 311
8 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Biri Travbane 6 26/10 - 03 / 3 2100 30,1a 456
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Leangen Travbane 2 20/10 - 06 / 7 2180 31,6 77
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Leangen Travbane 2 13/10 - 10 / 4 2160 32,5 22
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 3 08/9 - 06 / 3 2640 32,7 71
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Bjerke Travbane 0 25/8 - 06 / 1 2100 29,3a 801