<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
Biri Oppdretningsløp finale - hopper

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige hopper.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-4-12 Plass : 11-4-12

1 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -11 -0 -2 -1 -2 -32 000
Valle Indianna 2100 1 Plass 148 000
7 år SVART HP v.Briskeby Philip Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 30/10 - 03 / 8 2100 31,5a 604
e. Ellil v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 21/10 - 03 / 12 2140 32,1a 362
Svein Kjetil Nygård /Sirevåg Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 07/10 - 01 / 7 2140 32,5a 256
Å. Tengsareid G. Tollefsen Forus Travbane 1 19/8 - 01 / 4 2060 33,8 36
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Tollefsen Forus Travbane 2 29/7 - 01 / 4 2040 34,0 59
2 2014: -9 -1 -2 -0 -5 -71 740 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Vilja 2 Plass 71 740
3 år BRUN HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 0 18/10 - 06 / 11 2140 32,1a 647
e. Slogum Vår v. Atom Vinter Ø. Tjomsland Momarken Travbane 5 07/10 - 03 / 5 2140 31,8ag 115
Stall Olympic AB /Nordre Toten E. Høitomt Bjerke Travbane 11 07/9 - 03 / 12 2100 32,0ag 1096
L. Kolle Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/8 - 02 / 1 2100 30,0ag 111
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl U. Ohlsson Dannero 6 09/8 - 04 / 4 2140 31,0ag 85
3 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 147 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Jerkeld Stjerna 3 Plass 434 439
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 2 18/10 - 06 / 8 2140 30,5a 278
e. Limo Jenta v. Alm Svarten O. Østre Momarken Travbane 6 07/10 - 03 / 7 2140 31,9ag 33
Jarle Wik-Torill Hansson O. Østre Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 08 / 8 2100 28,2a 411
O. Østre Jarle Wik O. Østre Bjerke Travbane 2 07/9 - 03 / 3 2100 28,0a 200
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 25/8 - 01 / 3 2100 29,7a 104
4 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 4 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Momarken Travbane 4 18/10 - 06 / 9 2140 31,0a 70
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo G. Gundersen Momarken Travbane 2 07/10 - 01 / 3 2140 29,8a 82
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Biri Travbane 0 21/9 - 03 / 5 2100 30,0a 12
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 07/9 - 03 / 1 2100 28,5a 29
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 25/8 - 02 / 11 2100 27,8a 81
5 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000 2016: -6 -2 -0 -0 -4 -110 000
Lille Eline 5 Plass 563 886
6 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Solberg Momarken Travbane 5 18/10 - 06 / 3 2140 31,4ag 237
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Momarken Travbane 2 07/10 - 03 / 6 2140 30,0a 38
Jan Tore Alund /Snertingdal M. Ottersen Färjestad 1 29/9 - 10 / 1 1660 30,1 17
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) T. Solberg Biri Travbane 1 12/9 - 01 / 8 2100 32,2 20
Hvit m/svarte ermer, reklame M. Ottersen Biri Travbane - 09/5 - 01 / 4 2100 dg r 21
6 2015: -1 -0 -1 -0 -0 -15 603 2014: -11 -1 -1 -1 -6 -80 613
Åkre Luna 6 Plass 96 216
4 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 6 18/10 - 06 / 6 2140 31,9a 627
e. Prima v. Alm Rigel G. Austevoll Momarken Travbane 4 07/10 - 01 / 2 2140 32,0a 228
Karna Aakre /Neslandsvatn G. Austevoll Momarken Travbane 0 16/9 - 08 / 11 2180 31,7 g 237
G. Austevoll Jan Roar Mjølnerød (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 9 07/9 - 03 / 10 2100 30,6ag 888
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 25/8 - 01 / 1 2100 31,0a 284
7 2015: -8 -3 -1 -0 -1 -638 468 2014: -11 -4 -1 -3 -2 -328 277
Patsi 7 Plass 966 745
4 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 18/10 - 06 / 4 2140 30,7a 162
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 07/10 - 01 / 5 2140 30,0a 65
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 07/9 - 03 / 9 2100 28,3a 75
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 25/8 - 02 / 9 2100 29,0a 13
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Dannero 4 09/8 - 04 / 3 2140 30,1ag 20
8 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -0 -1 -4 -2 -68 364
Tangen Irene 8 Plass 421 498
5 år BRUN HP v.Bork Odin G. Flåten Momarken Travbane 0 18/10 - 06 / 1 2140 br a 112
e. Slogum Il v. Ilmin G. Flåten Momarken Travbane 1 07/10 - 03 / 2 2140 30,0a 19
Laila Laane /Stokke G. Flåten Bjerke Travbane 3 07/9 - 03 / 11 2100 28,1a 193
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 5 25/8 - 02 / 8 2100 29,7ag 50
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Dannero 2 09/8 - 04 / 2 2140 27,9a 152
9 2014: -10 -0 -0 -0 -6 -14 390 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Moas Jerva Li* (S) 9 Plass 14 390
3 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven F. Fransson Gävle 4 30/10 - 05 / 10 2160 34,8 594
e. Røeds Pila* v. Lome Elden F. Fransson Bollnäs 7 09/10 - 08 / 11 2160 36,7 g 2155
Sverige F. Fransson Dannero 5 21/9 - 01 / 9 1680 35,8 382
F. Fransson F. Fransson Gävle 0 18/9 - 01 / 9 2160 37,8 g 1049
svart med hvitt felt,gullfarget. F. Fransson Romme 6 05/9 - 01 / 3 2140 36,8 208
10 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 10 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 31/10 - 08 / 2 2100 32,1 51
e. Norheim Elle v. Elding S. Eilertsen Bjerke Travbane 6 01/10 - 01 / 4 2160 32,1 518
Stall Faksine S. Eilertsen Drammen Travbane - 20/9 - 08 / 12 2120 dg 133
V. Hop Lars O. Romtveit (T) K. Djøseland Bjerke Travbane 0 25/8 - 01 / 8 2100 33,9ag 704
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Djøseland Forus Travbane 7 05/8 - 09 / 8 2060 33,2 g 79
11 2017: -13 -2 -1 -1 -3 -367 000 2016: -10 -1 -0 -2 -3 -164 153
Brenne Rødi 11 Plass 2 650 378
6 år RØD HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 18/10 - 06 / 2 2140 30,0a 12
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 07/10 - 01 / 4 2140 29,4a 12
Johnny Rein-Morten Fevang Johansen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 07/9 - 03 / 2 2100 27,6a 16
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 25/8 - 01 / 6 2100 29,4a 10
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Dannero 1 09/8 - 04 / 5 2140 27,0a 23
12 2017: -4 -1 -3 -0 -0 -175 000 2016: -3 -1 -0 -0 -1 -55 000
Ness Tjo Stjerna 12 Plass 1 026 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 30/10 - 03 / 2 2100 31,0a 26
e. Paja Stjerna v. Pajaprins P. Buer Bergen Travpark - 11/10 - 06 / 1 2100 dg 343
Suldal Hestesenter AS- Stall Myra AS P. Buer Forus Travbane 1 29/7 - 09 / 1 2040 30,7 21
T. Solberg John Ragnvald Ness P. Buer Bergen Travpark 2 24/7 - 06 / 2 2100 31,8 67
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Buer Forus Travbane 4 13/5 - 01 / 2 2040 34,8 g 96