<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:17 V5-5


Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
3-12-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-3 Plass : 1-4-3

1 2015: -7 -1 -1 -1 -1 -38 000 2014: -7 -3 -2 -0 -0 -83 479
Shuffleupandeal 2140 1 Plass 121 479
4 år BRUN V v.Here Comes Herbie (US) E. Høitomt Biri Travbane - 17/10 - 08 / 4 2100 g0 g 81
e. Gain the Day (US) v. Mr. Vic* (US) E. Nedrebø Drammen Travbane - 11/10 - 03 / 1 2100 dg a 17
Rita Johansen-Benjamin Dahle O. Bender Odense 2 26/9 - 01 / 1 2160 19,0 g 34
E. Høitomt Anders Lundstrøm Wolden (T) O. Bender Odense 1 13/9 - 08 / 1 2140 19,3 24
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Bender Odense P 22/8 - 91 / 1 2140 20,3 P
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 982
Arn Brodde (S) 2 Plass 249 203
8 år MØRKBR V v.S.J.'s Photo* (US) H. Tvedt Momarken Travbane 0 21/10 - 01 / 3 2140 20,3 g 59
e. Ameron Cam (US) v. Sierra Kosmos* (US) H. Tvedt Årjäng 4 10/8 - 03 / 1 2140 18,2 34
Team Arn Brodde H. Tvedt Jarlsberg Travbane P 04/7 - 20 / 3 2100 17,5 P
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) D. Palm Jägersro 06/8 - 95 / 1 2160 29,0 B
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl
3 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -20 500 2018: -26 -5 -3 -4 -8 -192 107
Giant Star 3 Plass 570 458
8 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Biri Travbane 6 17/10 - 04 / 2 2100 19,1 g 35
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) A. Stensen Biri Travbane 1 03/10 - 01 / 3 2100 19,0 61
Inge Hansen /Elverum A. Stensen Biri Travbane P 26/9 - 20 / 4 2100 19,8 P
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 02/8 - 22 / 3 2100 29,1 g B
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Biri Travbane 28/7 - 22 / 2 2100 28,6 B
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jag Va Bene 2160 1 Plass 127 500
9 år M.BRUN HP v.Rite On Line (US) D. Dalen Drammen Travbane 4 25/10 - 06 / 1 2100 18,5a 78
e. Jag Forever v. Jag De Bellouet* (FR) D. Dalen Drammen Travbane 2 14/10 - 03 / 8 2100 19,0 102
Trond Huserbråten-Mette Huserbråten D. Dalen Drammen Travbane 1 20/9 - 04 / 7 2100 19,3 254
D. Dalen Mette Huserbråten S. Jessen Klosterskogen Travbane 7 29/5 - 08 / 9 2120 22,6 g 113
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl S. Jessen Jarlsberg Travbane 7 21/2 - 08 / 13 2120 20,4 482
5 2014: -14 -0 -0 -3 -8 -30 500 2013: -4 -0 -0 -0 -4 -9 500
Miss Beach 2 Plass 40 000
4 år BRUN HP v.Flirtin Man (US) E. Høitomt Momarken Travbane 0 28/10 - 01 / 7 2140 19,4a 121
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) M. Strand Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 07 / 3 2100 19,6 g 873
Øivind Strand-Morten Strand M. Strand Drammen Travbane 7 29/9 - 04 / 13 2520 20,0 301
M. Strand Øivind Strand C. Kjenner Jarlsberg Travbane 4 19/9 - 03 / 5 2100 16,5a 321
gul m/blå t. E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/9 - 03 / 5 2100 19,0a 77
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Magnetic 3 Plass 42 700
7 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US) A. Stensen Drammen Travbane 5 25/10 - 06 / 7 2100 18,5a 489
e. Miss Ellen v. Soir Des Tibur G. Gundersen Biri Travbane 0 03/10 - 05 / 4 2100 19,0a 105
Cathrine Th. Midtbu /Eina O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 03 / 11 2100 17,1a 114
G. Gundersen Rita Giæver Bjørkvold G. Gundersen Momarken Travbane 1 09/9 - 03 / 1 2140 18,8 52
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Drammen Travbane 0 26/8 - 04 / 7 2100 21,2 g 384
7 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000 2018: -20 -0 -0 -4 -9 -50 000
Chill Fighter 4 Plass 153 500
10 år BRUN V v.Giant Chill* (US) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 04/10 - 09 / 7 2120 18,8 70
e. Felicia News v. Super News (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 1 24/9 - 01 / 8 2140 20,1 44
Pål Jensen /Nøtterøy G. Antonsen Momarken Travbane 2 16/9 - 09 / 2 2140 18,6 352
G. Antonsen Torgeir Gjølberg G. Antonsen Momarken Travbane P 17/6 - 20 / 2 2140 21,4 P
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame
8 2015: -15 -0 -2 -0 -6 -26 193 2014: -11 -0 -1 -2 -6 -28 869
King Va Bene 5 Plass 83 062
7 år BRUN V v.Ganymede (FR) H. Holm Momarken Travbane 2 28/10 - 01 / 4 2140 18,7a 75
e. Sweet Pine v. Pine Chip* (US) H. Holm Drammen Travbane 3 06/10 - 05 / 4 2100 18,6 197
Jan Andersen /Oslo T. Horpestad Årjäng 6 20/9 - 08 / 1 1660 16,1 181
H. Holm Karoline Lund Solberg (T) H. Holm Drammen Travbane 4 26/8 - 04 / 6 2100 18,2 732
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Drammen Travbane 0 03/7 - 09 / 12 2100 20,7 691