<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
2-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -8 -1 -2 -0 -2 -84 000 2015: -11 -4 -4 -0 -0 -239 165
Cash Street 2140 1 Plass 323 165
5 år MØRKBR V v.Ready Cash* (FR) E. Høitomt Drammen Travbane 15/7 - 22 / 4 1700 28,6 g B
e. Global Tooma (S) v. Supergill* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 19/6 - 20 / 4 1640 33,0 B
Stall Bacalao
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -7 500 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -20 000
Gary Above 2 Plass 65 000
7 år MØRKBR V v.From Above* (S) O. Olsen Bjerke Travbane N 22/10 - 22 / 2 2140 25,8 g N
e. Gary's Donna v. Ata Star L.* (S) H. Holm Bjerke Travbane - 10/9 - 24 / 2 2140 dgpp N
Stall Henny H. Holm Bjerke Travbane 04/9 - 20 / 6 1660 29,6 B
O. Olsen Hans Chr. Holm (T) H. Holm Bjerke Travbane 21/8 - 23 / 5 1640 30,6 B
Lilla, hvite ermer,V-form.sk.stk, rekl
3 2017: -15 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -0 -1 -2 -7 -43 000
Rita Minor 3 Plass 156 000
5 år BRUN HP v.Rite On Line (US) S. Fossen Bjerke Travbane 25/6 - 20 / 2 1640 27,6 B
e. Eternity Ås (S) v. Conway Hall* (US) S. Fossen Momarken Travbane 11/5 - 22 / 1 2140 28,6 B
Ahne Fossen /Aurskog
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B)
gul m/svart skråbånd.
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -4 000
Diego Kievitshof (DE) 4 Plass 322 847
9 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) C. Kamminga Gelsenkirchen - 18/7 - 02 / 1 2000 dg a 285
e. Continental Lobell (DE) v. Spotlite Lobell* (US) C. Kamminga Gelsenkirchen - 13/6 - 06 / 2 2000 dg a 404
Kåre Iversen-Stine-Elise Iversen C. Kamminga Bahrenfeld 3 09/5 - 01 / 1 1680 17,4a 27
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) C. Kamminga Gelsenkirchen - 01/5 - 05 / 2 2000 dg a 150
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Kamminga Wolvega P 04/4 - 91 / 2 2100 18,0a P
5 2018: -7 -0 -1 -1 -4 -28 000 2017: -19 -2 -2 -3 -9 -120 500
Queen Lythonia 5 Plass 250 500
7 år BRUN HP v.Gigant Neo* (S) J. Blekkan Leangen Travbane 22/9 - 20 / 4 1640 28,8 B
e. Dilba Eson (S) v. Giant Force* (US) A. Stensen Leangen Travbane 09/9 - 21 / 3 1640 31,7 B
Stig Hulsund /Melhus
B. Westergaard
Rød m/hvitt kilef.felt,gul/blå søm,rek
6 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -1 -1 -0 -2 -21 000
Sweet Life 6 Plass 21 000
6 år BRUN HP v.Cosmic S.J. (US)
e. Another Life v. Speedy Tomali (US)
Harald Gundersen /Sellebakk
G. Austevoll Harald Gundersen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ouster Hanover (US) 7 Plass 234 045
11 år MØRKBR V v.Andover Hall* (US) L. Kolle Drammen Travbane 0 11/3 - 01 / 11 1700 18,1ag 241
e. Our Bella Ella (US) v. Donerail* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 10 2100 18,4a 79
Jorun Schwabe-Vidar Schwabe E. Tijunelis Bjerke Travbane 0 08/5 - 08 / 7 2100 17,2a 163
K. Johansen Trond Anderssen (T) E. Tijunelis Bjerke Travbane 0 24/4 - 08 / 6 2100 19,8ag 70
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/4 - 01 / 1 2100 dist ag 40
8 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 2160 1 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane 5 03/5 - 03 / 8 2120 33,2 416
e. Romhus Lena v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 4 23/4 - 03 / 12 1609 30,7a 399
Per Skjærseth /Aurskog L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 11/4 - 04 / 11 1609 33,4ag 194
G. Gundersen Per A. Skjærseth G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/2 - 02 / 5 2100 dist a 182
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 3 11/2 - 09 / 10 1700 31,4a 111
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kimsjerven 2 Plass 0
5 år MØRKBR V v.Åsajerven Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 15/5 - 20 / 5 2120 dgpp r N
e. June v. Pajaprins H. Holm Biri Travbane N 28/4 - 20 / 6 2120 50,6 rg N
Linda Brevik /Skjeberg S. Nervik Biri Travbane N 23/12 - 20 / 7 2120 46,1 r N
O. Sagholen Linda Brevik K. Mathisen Biri Travbane 17/6 - 23 / 2 2100
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl K. Mathisen Biri Travbane 10/6 - 22 / 1 2100 56,1 g B