<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:22 V76-2
4 års Stjernen

Kaldblods 2100 m. Autostart.
4-årige.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-1 Plass : 7-3-1

1 2015: -6 -1 -1 -0 -2 -75 000 2014: -13 -3 -6 -1 -1 -822 000
Vesle Frøken Støen 2100 1 Plass 1 395 000
5 år SVART HP v.Spikeld T. Borg Momarken Travbane 2 18/10 - 03 / 4 1640 27,4a 104
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Borg Leangen Travbane 2 04/10 - 03 / 4 2640 29,7a 72
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Borg Bjerke Travbane 1 07/9 - 08 / 2 2100 26,0a 16
T. Borg Kristine Støen Kivle T. Borg Bjerke Travbane 1 26/8 - 01 / 1 2100 28,1a 13
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Biri Travbane 0 02/8 - 05 / 7 2120 27,1 g 43
2 2018: -8 -5 -2 -0 -1 -1 025 659 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 2 Plass 3 785 320
8 år SVART H v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 18/10 - 10 / 6 2660 28,0 109
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten P. Midtfjeld Leangen Travbane 3 04/10 - 05 / 7 2680 25,7 41
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes V. Hop Bjerke Travbane 6 07/9 - 05 / 1 2600 25,4a 202
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/8 - 08 / 5 2600 28,2a 14
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Östersund 2 01/8 - 10 / 3 2140 24,1a 137
3 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -18 951 2015: -4 -1 -1 -0 -2 -178 910
Bellfaks* 3 Plass 647 383
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 22/10 - 02 / 2 2140 25,0 13
e. Bellinga v. Atom Vinter M. Andersson Bjerke Travbane 1 08/10 - 05 / 6 2100 26,3a 26
Sverige M. Andersson Momarken Travbane 1 16/9 - 04 / 2 2640 26,1a 18
M. Andersson Carlos Søderstrøm (T) M. Andersson Bjerke Travbane 5 26/8 - 08 / 1 2600 28,4ag 539
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. M. Andersson Åmål 5 28/7 - 05 / 7 2120 28,5 g 15
4 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -4 -1 -2 -1 -180 000
Art Vinterfari 4 Plass 482 500
5 år RØD H v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 12 07/9 - 05 / 3 2600 27,0a 157
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Austevoll Bjerke Travbane 2 26/8 - 10 / 5 2600 25,2a 66
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/7 - 08 / 8 2660 27,0 11
G. Austevoll Jan-Ivar Johansen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 10/7 - 02 / 4 2120 24,6 12
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 1 17/6 - 07 / 7 2140 26,1ag 15
5 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Trysilbjønn 5 Plass 328 380
6 år BRUN H v.Bork Odin T. Wollebæk Biri Travbane 5 17/10 - 02 / 2 2100 28,1a 40
e. Marigull v. Lome Elden E. Harviken Biri Travbane 4 12/9 - 06 / 8 2100 27,2a 310
Inger Harviken-Eldar Harviken E. Harviken Bjerke Travbane 0 26/8 - 08 / 8 2600 29,3a 682
E. Harviken E. Harviken Östersund 0 01/8 - 10 / 8 2140 28,9a 1435
grønn m/to gule stolper E. Harviken Östersund 4 19/7 - 07 / 5 2140 26,4a 540
6 2017: -6 -2 -0 -0 -0 -30 000 2016: -13 -2 -0 -2 -3 -83 000
Modinas Viking 6 Plass 256 013
7 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) G. Austevoll Biri Travbane 5 17/10 - 09 / 5 2600 31,1ag 31
e. Heger Modina v. Moe Odin J. Olsen Bjerke Travbane 0 26/8 - 08 / 7 2600 30,5ag 457
Stall Horni X.O. J. Olsen Östersund 4 01/8 - 10 / 6 2140 25,7a 978
H. Holm Tor Ørjan Johansen J. Olsen Östersund 6 19/7 - 05 / 3 2140 26,0a 1207
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Biri Travbane 5 30/5 - 02 / 2 2600 29,8 g 57
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -4 -1 -3 -461 576
Fjord Jerven 7 Plass 2 106 578
7 år MØRKBR H v.Åsajerven T. Wollebæk Leangen Travbane 1 04/10 - 05 / 8 2680 25,5 27
e. Storeng Silva v. Elding A. Stensen Bjerke Travbane 3 07/9 - 05 / 10 2600 25,2ag 344
Ola Martin Aasen-John Inge Floberg A. Stensen Bjerke Travbane 3 26/8 - 10 / 4 2600 25,3a 228
T. Wollebæk Ola Martin Aasen A. Stensen Östersund 3 01/8 - 10 / 5 2140 24,2a 414
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Östersund 3 19/7 - 07 / 1 2140 26,2ag 68