<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-1 Plass : 3-6-1

1 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 1609 1 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 16/10 - 05 / 4 2100 32,3a 73
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 08/10 - 04 / 2 2140 31,5 g 91
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 17/9 - 05 / 3 2640 31,3 232
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 5 2160 29,2 g 483
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 2 29/8 - 04 / 1 2600 30,8 709
2 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -9 000 2017: -11 -4 -2 -0 -1 -105 000
Årdals Tobben 2 Plass 184 000
8 år SVARTBRUN H v.Bork Odin J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 05 / 3 2100 35,9 g 118
e. Birk Elin v. Pål Even J. Eriksen Biri Travbane - 26/9 - 05 / 2 1609 g0 ag 46
Annette Erga /Orre J. Eriksen Bjerke Travbane 2 18/9 - 02 / 8 2100 29,8a 140
J. Eriksen Gunnar Gjerstad (T) J. Eriksen Biri Travbane 0 29/8 - 04 / 8 2620 br g 93
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Biri Travbane 5 15/8 - 06 / 5 2100 31,2ag 358
3 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -14 657 2014: -13 -2 -0 -1 -5 -45 326
Art Land Fari 3 Plass 95 927
7 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Färjestad 3 20/10 - 05 / 3 1660 30,1 48
e. Mørtvedt Jerkila v. Jerker C. Antonsen Biri Travbane 4 26/9 - 05 / 10 1609 28,7a 259
Thomas Antonsen /Mysen G. Antonsen Momarken Travbane 6 16/9 - 02 / 12 2140 30,3ag 408
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 1 09/9 - 09 / 3 2140 31,9 77
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 21/8 - 03 / 4 2100 31,5 184
4 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Trolltinder 4 Plass 75 500
13 år SVART V v.Järvsöfaks (S) H. Holm Klosterskogen Travbane 0 16/10 - 05 / 7 2100 35,0a 125
e. Hov Jenta v. Eldon K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 0 07/2 - 02 / 8 2120 dist 848
Torbjørg Norheim /Skien K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 03 / 10 2120 34,7 g 299
V. Hop Terje Norheim H. Holm Bjerke Travbane - 04/12 - 05 / 5 1640 dp 140
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 0 23/11 - 01 / 1 2100 br g 114
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -1 -0 -0 -5 -36 000
Millionjerva 5 Plass 113 000
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Helland Bjerke Travbane 0 22/10 - 06 / 2 2140 32,8 51
e. Skjegge Lill v. Elding M. Helland Klosterskogen Travbane 0 14/8 - 07 / 3 2100 33,0ag 225
Espen Lie /Skien M. Helland Klosterskogen Travbane 2 05/8 - 05 / 1 2100 31,3a 86
E. Høitomt Espen Lie M. Helland Jarlsberg Travbane 2 13/7 - 04 / 4 2100 29,9 484
Hvit m/svarte ermer, reklame M. Helland Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 04 / 10 1600 30,3 g 150
6 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 6 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 0 20/7 - 09 / 11 2100 32,8a 943
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 08/7 - 08 / 5 1660 35,3 g 174
Harald Skjærvø /Yttervåg O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/6 - 04 / 13 2640 31,2 980
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) G. Gundersen Drammen Travbane - 10/6 - 05 / 12 1700 dg a 120
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/5 - 09 / 1 1640 27,4 442
7 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -11 -2 -0 -3 -1 -35 011
Melker Karma* (S) 7 Plass 70 655
7 år SVARTBRUN V v.Moe Odin G. Kylen Färjestad 4 20/10 - 05 / 10 1660 30,4 217
e. Solruth (S) v. Mogum (S) G. Kylen Momarken Travbane 0 16/9 - 02 / 9 2140 30,9a 698
Sverige G. Kylen Romme 3 05/9 - 02 / 14 2180 32,7 g 358
G. Kylen Linda Pulkkinen (A) G. Kylen Kala Landbane 0 12/8 - 02 / 4 1900 33,9ag 193
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Momarken Travbane 0 08/7 - 08 / 12 1660 34,8 137
8 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -6 631 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Snø Eld 8 Plass 78 131
10 år LYSBRUN V v.Bokli Eld T. Hanestad Biri Travbane 0 13/6 - 10 / 7 2100 33,6a 141
e. Kruppelure v. Friggbest T. Hanestad Drammen Travbane 8 17/10 - 04 / 8 1700 31,3a 405
Hans Velten /Kirkenær T. Hanestad Drammen Travbane 7 05/9 - 05 / 9 2100 32,3a 274
H. Velten T. Hanestad Kala Landbane 0 30/7 - 02 / 1 1900 31,9ag 161
blå m/hvit vinkel, røde sidefelt T. Hanestad Magnor Travbane 3 16/7 - 05 / 10 2020 32,3 70
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 9 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin K. Lier Klosterskogen Travbane 6 09/10 - 08 / 2 2100 34,9 349
e. Findal Vinni v. Polar Troll K. Lier Drammen Travbane 7 29/9 - 09 / 3 2100 30,0 218
Malin Berg Andersen /Porsgrunn K. Lier Biri Travbane 4 21/9 - 08 / 4 1600 29,8 103
L. Kolle Per Arvesen (A) K. Lier Momarken Travbane P 09/9 - 21 / 3 2160 31,6 g P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 04/9 - 03 / 4 1700 30,6a 170
10 2019: -12 -1 -2 -3 -1 -70 878 2018: -26 -6 -0 -4 -5 -216 375
Strikkeprinsen 10 Plass 735 753
11 år RØD V v.Håkon Jo* H. Holm Momarken Travbane 1 21/1 - 02 / 6 2140 32,9a 67
e. Marina Lill v. Marine Svarten H. Holm Drammen Travbane 9 19/12 - 05 / 11 2120 40,4 g 169
Bjørn Humborstad /Kongsvinger D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 12/12 - 05 / 7 1700 36,4ag 77
H. Holm Knut Haakenstad (T) D. Dalen Momarken Travbane 0 01/12 - 04 / 9 2160 33,7 g 56
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Drammen Travbane - 21/11 - 04 / 9 2100 dg a 185
11 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 11 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 16/10 - 05 / 9 2100 31,6a 258
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen O. Østre Drammen Travbane 7 06/10 - 06 / 9 2100 32,9 g 283
Stall Farmen O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 20/9 - 09 / 6 2520 33,6 g 273
O. Østre Tom Buer O. Østre Biri Travbane 0 12/9 - 09 / 3 2600 32,3a 130
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 04/9 - 03 / 2 1700 33,0ag 417