<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 V65-2
Kval. Biri Oppdretningsløp åpen klasse

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-7 Plass : 2-6-7

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 2100 1 Plass 402 000
7 år MØRKBR H v.Særpefanten R. Kruse Momarken Travbane 0 21/10 - 03 / 2 2140 35,0ag 338
e. Embra v. Spikeld S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 15 2180 32,1 g 340
Einar Henneseid /Drangedal J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 10/10 - 05 / 14 2120 31,2 298
S. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 01/10 - 01 / 6 2180 31,0 108
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek K. Kvasnes Drammen Travbane 8 23/9 - 04 / 11 2100 34,1 g 162
2 2017: -13 -2 -1 -3 -3 -191 436 2016: -8 -1 -1 -0 -2 -103 800
Kolnes Kjell 2 Plass 1 000 236
6 år SVART H v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 6 07/9 - 07 / 10 2100 27,5ag 180
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 2 25/8 - 08 / 4 2100 28,5a 196
Tor Birger Krageboen /Tveit V. Hop Biri Travbane 1 15/8 - 06 / 6 2100 30,2a 31
V. Hop Monica Sønstegård V. Hop Jarlsberg Travbane 3 08/8 - 05 / 12 2120 28,9 g 51
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 21/7 - 09 / 7 2100 30,7a 28
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -18 -8 -3 -0 -4 -234 000
Tomeld Ø.K. 3 Plass 900 555
7 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bergen Travpark - 11/10 - 06 / 12 2140 dg 57
e. Tripså v. Storelan B. Øksnevad Forus Travbane - 05/10 - 04 / 5 1600 dg 23
Stall Davenskø B. Øksnevad Bjerke Travbane 5 07/9 - 07 / 7 2100 27,0ag 149
B. Øksnevad B. Øksnevad Bjerke Travbane 4 25/8 - 07 / 2 2100 29,7ag 31
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Sørlandets Travpark 1 10/8 - 02 / 3 2140 27,1 17
4 2014: -10 -2 -3 -0 -3 -109 307 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gott Olle* (S) 4 Plass 109 307
3 år SVART H v.Åsajerven J. Persson Solänget 2 06/10 - 05 / 5 2188 30,6 19
e. Gott Tuffa* (S) v. Elding J. Olsen Gävle 4 18/9 - 04 / 6 1660 30,2 g 75
Sverige J. Persson Gävle 2 31/8 - 01 / 6 2160 29,8 18
J. Persson J. Olsen Dannero 0 09/8 - 06 / 5 2140 br ag 620
blå med gult kryss. J. Olsen Dannero 4 29/7 - 01 / 3 2140 29,5ag 250
5 2015: -8 -1 -1 -2 -3 -260 288 2014: -12 -3 -2 -2 -2 -346 192
Sjø Odin 5 Plass 606 480
6 år MØRKBR H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Bergen Travpark 0 11/10 - 06 / 11 2140 30,5 133
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 07/9 - 07 / 1 2100 dg a 86
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 25/8 - 06 / 8 2100 28,6ag 15
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Dannero 3 09/8 - 06 / 1 2140 26,4a 59
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 04 / 1 2140 27,9a 23
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 6 Plass 1 435 338
7 år SVART H v.Spikeld D. Dalen Bergen Travpark - 11/10 - 06 / 6 2120 dg 63
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 27/9 - 04 / 5 2120 28,4 g 286
Kreativ Transport AS /Eidsberg D. Dalen Bjerke Travbane 7 07/9 - 07 / 8 2100 28,2ag 1060
E. Høitomt Ernst Karlsen K. Malmin Bjerke Travbane 4 25/8 - 06 / 7 2100 28,7a 329
Hvit m/svarte ermer, reklame D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 14/8 - 07 / 11 2100 31,6a 30
7 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000 2016: -11 -5 -4 -0 -1 -1 051 995
Teddy Gutten Støen 7 Plass 2 016 995
6 år RØD H v.Horgen Tore G. Flåten Momarken Travbane 0 07/10 - 08 / 7 2140 br ag 34
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 04 / 3 2100 33,5 g 50
Kristine Støen Kivle /Sannidal G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 09 / 5 2100 27,3a 37
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane - 25/8 - 07 / 10 2100 dg a 486
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 05/8 - 05 / 10 2100 33,7ag 52