<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1
JOKER HAUKERØDS LØP

Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr., 40 m. ved 60.001 kr.
3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-13 Plass : 3-8-13

1 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -36 000 2018: -20 -3 -3 -3 -5 -153 000
Maks Mollyn 2600 1 Plass 711 500
9 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Bjerring Klosterskogen Travbane 2 16/10 - 08 / 1 2100 34,8 34
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 05 / 12 2120 35,0 g 149
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Klosterskogen Travbane 2 30/9 - 03 / 3 1700 31,9 g 66
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 3 09/9 - 04 / 5 2100 32,6 47
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Biri Travbane 4 29/8 - 01 / 13 2120 33,5 g 58
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 2 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn G. Flåten Drammen Travbane 5 23/9 - 04 / 10 2100 32,1 g 85
e. Troll Lisa v. Troll Jahn B. Garberg Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 11 / 4 2100 31,1 g 848
Rannveig Grorud /Sem R. Walsøe Orkdal Tråvpark 0 20/6 - 03 / 7 1720 dist g 427
G. Flåten Rannveig Grorud O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 26/5 - 08 / 5 2140 35,3 g 223
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Kristiansen Leangen Travbane 7 12/5 - 07 / 9 2160 32,9 200
3 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 2620 1 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) C. Roland Sørlandets Travpark 3 19/10 - 09 / 8 2160 31,2 132
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 6 14/9 - 08 / 8 2180 32,2 g 79
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 2 31/8 - 03 / 2 2140 32,5 48
E. Høitomt Rudolf Roland (A) R. Roland Klosterskogen Travbane 3 21/8 - 03 / 6 2100 30,5 g 661
Hvit m/svarte ermer, reklame R. Roland Klosterskogen Travbane - 14/8 - 09 / 14 2140 dg 348
4 2019: -8 -0 -1 -0 -4 -27 000 2018: -22 -1 -3 -3 -8 -91 000
Holt Gnist 2 Plass 456 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Drageset Drammen Travbane 0 11/10 - 09 / 4 2520 33,8 350
e. Bø Terna v. Lykkebron* J. Drageset Drammen Travbane - 06/10 - 08 / 5 2100 dg 408
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Jarlsberg Travbane 5 25/9 - 08 / 6 2640 33,4 136
J. Drageset J. Drageset Drammen Travbane 5 20/9 - 09 / 2 2500 33,9 226
Orange m/grønt sk.stk,mansj & ermring H. Eggen Drammen Travbane 0 30/8 - 01 / 1 2100 32,4 g 380
5 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 3 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Sørlandets Travpark 3 12/10 - 05 / 4 2160 30,4 271
e. Rufina v. Spikeld B. Duestad Jarlsberg Travbane 6 25/9 - 08 / 8 2640 33,9 g 189
Silje Hogner /Slattum K. Malmin Bjerke Travbane - 18/9 - 02 / 5 2100 dg a 332
J. Undem Monica Røed Sørensen J. Undem Drammen Travbane 8 02/9 - 04 / 3 2100 33,8 g 1199
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane - 30/7 - 08 / 9 2140 dg 875
6 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Sølvskars Stjerna 2640 1 Plass 68 500
10 år MØRKBR HP v.Pål Even R. Roland Sørlandets Travpark 5 19/10 - 09 / 6 2160 32,3 g 501
e. Sølvskars Blesa v. Troll Jahn R. Roland Sørlandets Travpark - 12/10 - 05 / 11 2180 dg 895
Rudolf Roland /Bjelland R. Roland Sørlandets Travpark 0 31/8 - 03 / 4 2160 33,0 166
R. Kruse R. Roland Klosterskogen Travbane P 14/8 - 20 / 4 2120 35,7 P
lysblå m/lysgrønn hestesko og rr C. Roland Sørlandets Travpark - 13/1 - 07 / 1 2140 dg 229
7 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 2 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 16/10 - 02 / 10 2100 31,2a 671
e. Gik Mina v. Ilmin E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 05 / 11 2120 33,0 g 519
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez E. Gravdal Momarken Travbane 0 15/7 - 05 / 13 2660 33,1 204
E. Rennesvik Bjørn Larsen (T) E. Høitomt Biri Travbane 4 17/1 - 01 / 8 2100 31,1ag 287
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto T. Wollebæk Biri Travbane 0 31/10 - 01 / 10 2100 32,7a 301
8 2015: -12 -0 -2 -1 -6 -36 000 2014: -14 -1 -3 -1 -5 -52 500
Varde Eld* 3 Plass 154 500
7 år MØRKBR V v.Voje Faks Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 19/10 - 09 / 4 2160 30,4 157
e. Schuma v. Schuvar Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 12/10 - 05 / 8 2180 31,6 220
Sverige Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 06/10 - 08 / 7 2120 32,8 30
Å. Tengsareid K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 04/9 - 03 / 1 1700 31,4a 23
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 21/8 - 03 / 2 2100 28,6a 95
9 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 4 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 16/10 - 05 / 12 2100 32,3a 797
e. Serena v. Minpil D. Dalen Drammen Travbane 0 09/9 - 01 / 9 1700 dist ag 324
Thomas Strand /Holmestrand O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 22/8 - 05 / 7 2120 30,2 427
C. Engebråthen Thomas Strand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 08/8 - 04 / 10 1600 30,9 841
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 30/6 - 05 / 13 2120 br 1525
10 2015: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -17 -2 -0 -3 -3 -57 000
Filur 5 Plass 114 500
7 år BRUN V v.Frigg Mollyn K. Johansen Momarken Travbane 5 21/10 - 05 / 12 2160 30,2 g 788
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Bjerke Travbane - 16/10 - 02 / 7 2100 dg a 138
Oddbjørn Wangen /Kolbu G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/10 - 04 / 12 2160 33,9 g 515
T. Borg Stig Bye G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 04/10 - 05 / 9 2120 dg 316
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Gundersen Biri Travbane 3 12/9 - 09 / 8 2600 31,9a 108
11 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 6 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Kontio Hagmyren 1 04/10 - 04 / 2 2180 31,4 g 23
e. Spikelin v. Spikeld A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 25/9 - 08 / 7 2640 32,8 27
Per Olav Kristiansen /Raufoss S. Eilefsen Drammen Travbane 6 20/9 - 09 / 3 2500 34,1 g 60
S. Eilefsen S. Eilefsen Biri Travbane 6 12/9 - 04 / 9 1620 31,4 g 21
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma S. Eilefsen Drammen Travbane 3 02/9 - 04 / 7 2100 32,4 g 48
12 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 7 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Drammen Travbane 3 11/10 - 09 / 9 2540 32,7 816
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 14/8 - 08 / 8 2100 33,0ag 1075
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane - 05/8 - 05 / 2 2100 dg a 778
I. Herbjørnrød L. Pedersen Bjerke Travbane 2 04/6 - 09 / 3 2140 31,3 114
grønn m/hvit "h" A. Kristiansen Momarken Travbane 0 17/4 - 03 / 10 1640 30,8a 105
13 2015: -3 -1 -2 -0 -0 -25 000 2014: -10 -2 -2 -1 -5 -58 500
Kongerød Gutten 8 Plass 108 500
7 år RØD V v.Qvadrigo (S) E. Grohs Jarlsberg Travbane 2 04/10 - 05 / 1 2100 31,0 44
e. Kongerød Jenta v. Elding E. Grohs Sørlandets Travpark 8 18/5 - 08 / 14 2180 30,5 55
Tom Grohs /Skien E. Grohs Klosterskogen Travbane 6 18/4 - 05 / 12 2120 33,7 g 15
E. Grohs Tom Grohs E. Grohs Jarlsberg Travbane 2 11/4 - 07 / 10 2120 30,1 318
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Drammen Travbane 1 01/3 - 01 / 8 2120 32,1 199