<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige 5.000 - 25.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-6 Plass : 3-4-6

1 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -11 679 2018: -16 -1 -5 -1 -1 -91 522
Askehaug Kongen 2100 1 Plass 246 640
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 03/9 - 09 / 11 2160 34,4 g 725
e. Alm Saara v. Skarvar (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 14/8 - 02 / 6 2100 34,8ag 254
Børre Knutsen-Yvonne Rydningen P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 06/8 - 09 / 13 2160 dg 504
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 06 / 4 2100 dist g 570
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Høitomt Drammen Travbane 4 01/7 - 03 / 4 2100 33,1 105
2 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 2 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 16/10 - 08 / 5 2120 dg 117
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 05 / 10 2120 br g 237
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 25/9 - 08 / 2 2620 34,1 78
T. Borg Jan Morten Hansen (T) T. Borg Bjerke Travbane 6 14/8 - 02 / 11 2100 32,6a 78
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Biri Travbane 0 01/8 - 09 / 6 2100 33,8 108
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Slotts Uffa (S) 3 Plass 85 059
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin R. Kruse Jarlsberg Travbane 3 10/10 - 05 / 7 2100 31,4 130
e. Greisa Sång (S) v. Alm Silver R. Kruse Drammen Travbane 2 23/9 - 03 / 9 2100 32,2 67
Lene Skaiaa /Drøbak R. Kruse Klosterskogen Travbane 6 21/8 - 09 / 12 2120 35,2 g 177
R. Kruse Lene Skaiaa R. Kruse Jarlsberg Travbane 4 08/8 - 08 / 7 2120 32,8 198
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Momarken Travbane P 01/7 - 20 / 3 2160 36,6 P
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -4 -1 -2 -3 -152 000
Torpa Nils 4 Plass 228 000
5 år BRUNBORKET H v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 1 13/8 - 09 / 2 2140 33,8 40
e. Spikmolly* v. Mentor Mollyn G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 10/7 - 09 / 11 2120 32,4 114
Folkehesten Leangen E. Høitomt Bjerke Travbane P 07/5 - 22 / 6 2160 36,3 P
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 19/6 - 20 / 11 1660 48,8 B
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 29/5 - 20 / 2 1640 50,4 B
5 2014: -10 -0 -0 -1 -5 -15 500 2013: -6 -0 -1 -0 -2 -10 500
Prinse Didrik 5 Plass 26 000
7 år BRUN V v.Prins Vinter L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 30/9 - 03 / 8 1700 34,2 g 52
e. Tori Jenta v. Alm Rigel E. Killingmo Bjerke Travbane 6 25/9 - 03 / 7 2100 33,9ag 43
Laila Hageberg Heggedal /Sørumsand O. Østre Momarken Travbane - 11/5 - 09 / 10 2160 dg 382
E. Killingmo O. Østre Bjerke Travbane 8 24/4 - 02 / 3 2100 32,6ag 223
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane - 16/4 - 08 / 6 2140 dg 240
6 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 6 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 15/10 - 01 / 6 2160 31,0 596
e. Cate v. Alm Rigel K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 10/10 - 05 / 6 2100 dg 169
Frode Horstad /Naustdal K. Kvasnes Drammen Travbane 6 29/9 - 01 / 7 2120 34,3 g 70
K. Kvasnes Annette Stordal (A) O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 23/9 - 01 / 7 2160 33,7 128
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 7 12/9 - 01 / 15 2120 34,1 g 510
7 2015: -10 -0 -2 -2 -5 -33 000 2014: -7 -0 -1 -2 -4 -26 000
Halmrast Viking 7 Plass 59 000
6 år SVART V v.Järvsöviking* (S) M. Ottersen Bjerke Travbane 4 15/10 - 01 / 10 2160 31,2 844
e. Horgen Eldy v. Elding M. Ottersen Biri Travbane 3 21/9 - 04 / 5 2100 34,0 31
Andreas Halmrast-Helene Øveraasen M. Ottersen Biri Travbane 3 12/9 - 01 / 13 2120 33,2 150
M. Ottersen Andreas Halmrast M. Ottersen Biri Travbane 2 29/8 - 01 / 1 2100 33,7 152
grå m/grønt skulderstykke + reklame M. Ottersen Biri Travbane P 14/2 - 20 / 4 2120 40,8 P
8 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -24 -0 -0 -1 -12 -31 500
Haugseth Mari 8 Plass 31 500
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 4 14/10 - 02 / 2 2100 34,8 247
e. Gjerdingpila v. Grans Trygg Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 06/10 - 04 / 6 2120 35,0 512
Erling Knutsen-Kjell Andre Knutsen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 7 25/9 - 03 / 9 2100 34,0a 507
O. Østre Erling Knutsen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane - 09/9 - 04 / 7 2100 dg 366
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 01/9 - 02 / 7 2100 33,2 174
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 9 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden K. Johansen Drammen Travbane 3 14/10 - 02 / 10 2100 34,8 142
e. Edel Jenta v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 6 21/9 - 04 / 4 2100 34,7 72
Merete Viksås /Roa T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 05 / 3 2100 34,2 117
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) T. Solberg Drammen Travbane 8 10/6 - 02 / 8 2100 32,4 328
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Mikkelborg Biri Travbane 8 30/5 - 03 / 5 2100 34,9 376