<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:28 V76-5
V5-2
Hoppeløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 120.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-3-7 Plass : 14-3-7

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Tarantella 2140 1 Plass 67 000
8 år SVART HP v.Bokli Eld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 03/10 - 02 / 2 2100 31,1 458
e. Tilia v. Friggbest Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 26/9 - 05 / 7 1609 29,1a 296
Roy Håkerud /Brumunddal V. Hop Bjerke Travbane 4 10/9 - 05 / 1 1640 29,0 370
O. Mikkelborg Bjørn Steinseth (T) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 22/8 - 05 / 4 2100 30,3 207
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl K. Lunde Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 7 2120 30,1 g 100
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -1 -0 -0 -5 -36 000
Millionjerva 2 Plass 113 000
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Helland Klosterskogen Travbane 0 14/8 - 07 / 3 2100 33,0ag 225
e. Skjegge Lill v. Elding M. Helland Klosterskogen Travbane 2 05/8 - 05 / 1 2100 31,3a 86
Espen Lie /Skien M. Helland Jarlsberg Travbane 2 13/7 - 04 / 4 2100 29,9 484
M. Helland Espen Lie M. Helland Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 04 / 10 1600 30,3 g 150
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Momarken Travbane 4 24/6 - 05 / 5 2140 30,8a 173
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 3 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 18/10 - 03 / 9 1640 30,7ag 714
e. Turbo Turi v. Saje (S) J. Eilertsen Momarken Travbane 3 07/10 - 08 / 3 2140 31,8a 247
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg J. Eilertsen Momarken Travbane - 23/9 - 08 / 10 2140 dg a 27
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Momarken Travbane 5 16/9 - 02 / 5 2140 29,9a 88
Todelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 04/9 - 03 / 10 1700 30,9a 417
4 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 4 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 6 26/9 - 05 / 11 1609 29,1a 101
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* B. Steinseth Bjerke Travbane 3 18/9 - 02 / 7 2100 30,2ag 37
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Bjerke Travbane 4 05/9 - 09 / 2 2100 27,9a 194
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 22/8 - 05 / 3 2100 30,0 82
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Bjerke Travbane 4 06/8 - 09 / 15 2160 32,3 367
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -36 500
Kolnes Karen 2160 1 Plass 239 000
11 år SVART HP v.Fakse* (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 03 / 5 2100 31,1a 218
e. Kolnes Lill v. Spikeld O. Mikkelborg Biri Travbane - 03/8 - 04 / 4 2100 dg 217
Malin S. Øveråsen /Biri H. Holm Biri Travbane 2 27/7 - 03 / 1 1609 28,5ag 241
G. Gundersen Kim Mathisen (T) H. Holm Biri Travbane 6 20/7 - 09 / 6 2100 30,9ag 504
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 13/7 - 04 / 6 2100 g5 145
6 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tembra 2 Plass 95 500
7 år MØRKBR HP v.Sjefen O. Østre Drammen Travbane 0 29/9 - 06 / 7 2120 32,4 320
e. Tembra Jahr v. Braute O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/5 - 03 / 11 1600 28,9 368
Heidi Ødegård /Åmot O. Østre Bjerke Travbane 0 15/5 - 04 / 9 2100 29,6ag 585
G. Austevoll Heidi Ødegård E. Høitomt Drammen Travbane 6 01/5 - 05 / 14 2120 31,0 824
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Drammen Travbane 9 14/4 - 05 / 14 2120 32,6 708
7 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 3 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Bjerke Travbane 5 16/10 - 02 / 2 2100 31,7ag 116
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Drammen Travbane 7 29/9 - 06 / 9 2120 30,6 254
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Drammen Travbane 0 09/9 - 01 / 10 1700 32,8ag 158
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 0 03/9 - 05 / 12 2140 29,2 g 385
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 22/8 - 05 / 11 2140 29,8 g 151
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kenya 4 Plass 113 974
7 år BRUN HP v.H.G. Balder H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 10/10 - 09 / 5 2100 30,1 172
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 29/9 - 02 / 6 2100 31,0 g 258
Astrid Fossen-Ahne Fossen Å. Tengsareid Biri Travbane 6 21/9 - 03 / 8 2100 29,9a 152
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Bjerke Travbane 6 10/9 - 09 / 5 2100 29,1a 191
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Drammen Travbane - 30/8 - 06 / 8 2100 dg 409
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 5 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 08/8 - 04 / 9 1600 dg 143
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Bjerke Travbane 5 23/7 - 04 / 2 2140 30,5 253
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 0 17/6 - 04 / 2 2100 br ag 287
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 6 19/3 - 01 / 9 2140 32,9 rg 179
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 04/3 - 02 / 1 2100 31,9a 232
10 2015: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Nornes Jenta 6 Plass 113 500
7 år SVART HP v.Åsajerven K. Malmin Jarlsberg Travbane - 04/10 - 05 / 7 2120 dg 38
e. Nornes Iba v. Elding K. Malmin Jarlsberg Travbane P 25/5 - 21 / 13 2120 33,6 g P
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 06/9 - 02 / 13 2120 31,6 96
L. Kolle Morten Louis Johnsen E. Rennesvik Bergen Travpark - 09/8 - 04 / 1 2100 dg a 31
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Austevoll Bergen Travpark 7 31/3 - 07 / 11 2120 30,2 202
11 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 7 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten V. Hop Bjerke Travbane 0 16/10 - 02 / 3 2100 32,7ag 280
e. Vårlill v. Elding J. Undem Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 05 / 14 2120 31,4 792
Knut Weum /Tyristrand T. Borg Drammen Travbane 0 29/9 - 06 / 10 2120 31,3 116
V. Hop Knut Weum T. Borg Drammen Travbane 7 09/9 - 01 / 8 1700 30,5a 135
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Berdalen Drammen Travbane 2 30/8 - 01 / 5 2120 30,2 268
12 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 8 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin H. Tvedt Drammen Travbane 6 30/8 - 01 / 7 2120 31,0 g 208
e. Kryllingseira v. Troll Jahn K. Malmin Jarlsberg Travbane 7 22/8 - 05 / 12 2140 29,2 156
Einar Steinseth /Noresund K. Malmin Biri Travbane 3 13/6 - 05 / 6 1609 29,9a 68
K. Malmin Einar Steinseth V. Hop Biri Travbane 7 06/6 - 04 / 10 1620 30,3 g 76
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Biri Travbane 6 30/5 - 06 / 2 1609 27,7a 53
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -0 -1 -4 -5 -38 000
Vetla Stjerna 9 Plass 166 000
8 år HUSKBRUN HP v.Moe Odin A. Røren Bjerke Travbane 0 15/10 - 10 / 11 1609 29,3a 1229
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Drammen Travbane 6 29/9 - 02 / 8 2100 30,4 1961
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Bjerke Travbane 0 13/8 - 05 / 11 2160 31,9 622
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 3 24/7 - 01 / 6 1609 28,7a 519
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 0 13/6 - 05 / 4 1609 30,6a 171
14 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Huldre Jenta 10 Plass 138 000
9 år BRUN HP v.Steinsvad Eld B. Steinseth Biri Travbane - 17/10 - 09 / 9 2600 dg a 222
e. Huldre Vesla v. Lapp Nils (S) B. Steinseth Drammen Travbane 4 06/10 - 06 / 12 2120 31,6 g 76
Camilla Hansen /Hernes B. Steinseth Biri Travbane 6 26/9 - 02 / 4 2600 31,0a 232
E. Høitomt Bjørn Steinseth (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 21/9 - 03 / 11 2100 30,2ag 126
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Steinseth Biri Travbane - 15/8 - 05 / 3 2600 dg a 128