<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1640 m. Autostart.
3-15-årige høyest 520.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-6 Plass : 7-2-6

1 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 600
Odins Pilea* (S) 1640 1 Plass 515 159
9 år STH.FUX HP v.Moe Odin P. Nilsen Jarlsberg Travbane 4 04/10 - 04 / 10 1609 24,6a 94
e. Pilutta* (S) v. Pål Best P. Nilsen Bjerke Travbane 0 17/9 - 03 / 6 2160 27,7 133
Sverige P. Nilsen Färjestad 4 01/9 - 06 / 3 1640 25,2 g 102
P. Nilsen Christer Eriksson (A) P. Nilsen Bjerke Travbane 6 20/8 - 06 / 10 2100 26,2a 113
blå med rødt belte. P. Nilsen Åmål 1 03/8 - 06 / 4 1680 25,8a 40
2 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moe Hrym 2 Plass 631 000
8 år BRUN V v.Moe Odin K. Malmin Sørlandets Travpark 0 12/10 - 07 / 11 2140 27,9a 60
e. Lykkevinna v. Vinningblesen K. Malmin Bjerke Travbane 3 10/9 - 04 / 10 2100 26,9a 211
Miriam Gudmestad /Nærbø T. Solberg Drammen Travbane 0 30/8 - 09 / 12 2940 28,5 292
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) T. Solberg Drammen Travbane 3 17/8 - 05 / 9 2940 28,6 199
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 13/7 - 02 / 1 1609 24,3a 103
3 2016: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -4 000
Horgen Svarten 3 Plass 349 198
14 år SVART V v.Spang Best O. Østre Jarlsberg Travbane - 04/10 - 04 / 3 1609 dg a 216
e. Horgen Laila v. Auvin (S) O. Sagholen Momarken Travbane 4 23/9 - 03 / 8 1640 27,9ag 194
Haakon Ydersbond /Hemnes O. Østre Bjerke Travbane 6 17/9 - 06 / 10 1609 25,2a 597
O. Østre Arnulf Ødegård O. Sagholen Bjerke Travbane 0 05/9 - 06 / 9 1609 25,6a 1254
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 0 24/8 - 02 / 10 1640 27,2a 229
4 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -5 -0 -0 -1 -2 -20 000
Rinde Turbo 4 Plass 549 738
14 år SVART V v.Moe Odin E. Linn Bjerke Travbane 6 10/9 - 04 / 6 2100 27,4a 193
e. Rinde Texa v. Pål Lunar O. Mikkelborg Färjestad 2 01/9 - 06 / 2 1640 24,8 411
Johnny Linn-Sigurd Linn G. Austevoll Årjäng 5 10/8 - 04 / 2 2660 27,9 281
E. Linn Johnny Linn E. Linn Biri Travbane 0 01/8 - 02 / 7 1609 27,0a 156
Svart, rekl/hvitt felt, vinrød erm,rek E. Linn Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 02 / 10 1609 25,3a 628
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 948
Vinnmin* (S) 5 Plass 462 057
14 år M.BRUN V v.Moe Odin M. Andersson Årjäng 4 12/10 - 04 / 2 2640 29,2 194
e. Vinabari* (S) v. Barry (S) M. Persson Årjäng 2 21/9 - 01 / 7 2180 28,8 60
Sverige M. Persson Årjäng P 19/8 - 14 / 1 2160 35,8 P
D. Aarum Rolf Olsson (A) M. Andersson Arvika 2 29/6 - 05 / 6 1700 26,5a 26
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek M. Andersson Momarken Travbane 3 17/6 - 07 / 12 2140 27,8a 197
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 6 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 12/10 - 07 / 10 2140 27,3a 309
e. Moshus Riga v. Alm Rigel L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 04 / 12 1609 25,9ag 645
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen K. Johansen Bjerke Travbane 4 10/9 - 04 / 1 2100 27,0a 383
K. Johansen Kari Anne Knutsen (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 20/8 - 06 / 4 2100 27,4ag 514
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 09/8 - 01 / 3 1700 27,4a 63
7 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 7 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 01 / 5 2120 26,7 519
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten C. Engebråthen Bjerke Travbane 5 17/9 - 03 / 9 2160 27,4 761
Frank Skarsholt /Vear O. Brænden Biri Travbane 0 06/6 - 05 / 11 2120 28,8 828
C. Engebråthen O. Brænden Drammen Travbane 6 13/5 - 04 / 8 1700 27,3a 209
Grå m/burgunder ermer, rekl. J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 07 / 6 2120 dist 129
8 2015: -13 -2 -1 -1 -2 -76 000 2014: -22 -1 -2 -5 -5 -90 500
Gann Min 8 Plass 566 300
15 år LYSBRUN V v.Spikeld O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 04/10 - 04 / 8 1609 24,3a 382
e. Steinsvann Mari v. Braute T. Sletsjø Momarken Travbane 0 23/9 - 09 / 4 1660 28,0 130
Elin Andersgård Helle /Nordre Toten O. Kjenner Bjerke Travbane 5 03/9 - 06 / 9 1609 23,7a 589
O. Kjenner Elin Andersgård Helle O. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/8 - 06 / 3 2100 27,5a 302
Svart m/oransje stolpe,rekl. K. Kvasnes Biri Travbane 3 01/8 - 02 / 2 1609 26,3a 51
9 2015: -4 -0 -1 -0 -1 -13 000 2014: -8 -2 -0 -0 -1 -33 000
Kolnes X.O. 9 Plass 537 744
7 år SVART H v.Spikeld C. Antonsen Sørlandets Travpark - 23/8 - 09 / 5 2140 dg 268
e. Vosseflya v. Kos Knekten J. Edvardsen Jarlsberg Travbane - 13/7 - 02 / 11 1609 dg a 131
Thomas Antonsen /Mysen J. Edvardsen Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 04 / 9 1609 23,8a 118
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) J. Edvardsen Bjerke Travbane 0 21/5 - 02 / 11 2160 28,1 g 242
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. J. Edvardsen Drammen Travbane 1 13/5 - 04 / 3 1700 26,7a 20
10 2016: -13 -0 -0 -4 -3 -61 500 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000
Sjeikens Gull* 10 Plass 417 500
11 år SVART V v.H.G. Balder Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 14/10 - 04 / 2 1600 26,1 35
e. Slogum Gry v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 18/7 - 07 / 6 1660 26,1 g 26
Sverige Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 28/12 - 09 / 10 2160 28,1 83
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/12 - 02 / 7 1660 27,1 g 15
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 24/11 - 07 / 13 2160 29,0 18
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Joran 11 Plass 519 116
13 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/10 - 02 / 2 1640 26,6 156
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 04/10 - 04 / 11 1609 24,7a 320
Ole-David Aas /Maura K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 01 / 1 2100 27,3 220
G. Gundersen Karl Mads Aas G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/9 - 06 / 6 1609 25,2a 69
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 05/9 - 06 / 5 1609 24,8a 101