<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 65.001 kr.
3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-5 Plass : 3-9-5

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 2140 1 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Årjäng 1 05/10 - 09 / 1 2160 32,2 g 38
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Kjenner Momarken Travbane 0 15/7 - 05 / 3 2640 35,6 g 508
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 08 / 3 2100 dist g 188
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Momarken Travbane 0 17/4 - 03 / 1 1640 31,8ag 169
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Jarlsberg Travbane 7 11/4 - 07 / 1 2100 31,8 547
2 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 2 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/5 - 09 / 8 1640 27,3 242
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/5 - 06 / 11 1600 29,8 96
Bjørn Haugen /Mjøndalen G. Austevoll Drammen Travbane 1 22/4 - 02 / 7 1700 29,1 20
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 11/4 - 07 / 6 2100 31,5 64
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 03/4 - 04 / 8 2100 30,8ar 66
3 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 3 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott G. Gundersen Biri Travbane 3 03/10 - 04 / 8 2620 31,5 46
e. Stumne Saga v. Spang Best T. Solberg Momarken Travbane - 24/8 - 05 / 5 1640 g0 g 64
Merete Viksås /Roa G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 11 / 12 2120 30,1 g 105
H. Holm Merete Viksås T. Solberg Kongsvinger Travbane 0 02/7 - 04 / 1 2200 32,0 g 52
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Biri Travbane 1 23/6 - 04 / 6 2620 29,8 g 32
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 4 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Drammen Travbane 7 06/10 - 08 / 1 2100 33,3 g 308
e. Kremlinn v. Krembest A. Akselsen Momarken Travbane 0 23/9 - 08 / 8 2140 33,7ag 510
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød O. Østre Bjerke Travbane 0 18/9 - 02 / 2 2100 31,9a 504
G. Gundersen Wenche Hestad (A) O. Østre Momarken Travbane 5 09/9 - 09 / 2 2140 32,1 231
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 6 24/8 - 05 / 2 1640 30,4 1023
5 2019: -10 -1 -4 -1 -1 -67 000 2018: -25 -6 -6 -2 -6 -236 000
Solør Svarten 5 Plass 1 158 260
9 år SVART H v.Åsajerven S. Ruud Biri Travbane 4 14/3 - 07 / 5 2120 30,8 104
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Biri Travbane 1 28/2 - 08 / 9 2120 34,9 14
Randi Alendal S. Ruud Bjerke Travbane 1 20/2 - 03 / 7 2100 31,7a 19
S. Ruud S. Ruud Biri Travbane 0 14/6 - 08 / 7 2140 35,8 g 203
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Klosterskogen Travbane 6 06/6 - 08 / 7 2120 33,5 206
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 6 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor K. Johansen Biri Travbane 5 21/9 - 05 / 10 2100 31,7a 188
e. Lygna Fina v. Alm Svarten M. Sørvik Biri Travbane 4 17/11 - 05 / 7 1609 30,9a 151
Vidar Henriksen /Drammen M. Sørvik Bjerke Travbane 0 30/10 - 07 / 6 2140 32,0 183
C. Engebråthen Anne Sofie M. Solli M. Sørvik Bjerke Travbane 4 14/10 - 02 / 11 2100 30,6ag 780
Grå m/burgunder ermer, rekl. M. Sørvik Biri Travbane - 20/9 - 05 / 1 2100 dg 288
7 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 7 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 06/10 - 08 / 2 2100 31,6 33
e. Emily Trolla v. Alm Hellin J. Mjølnerød Momarken Travbane - 24/6 - 05 / 3 2140 dg a 71
Stall C.R.R.K. J. Mjølnerød Årjäng 0 27/5 - 05 / 4 1660 32,5 g 60
J. Mjølnerød G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 07 / 9 2120 br g 215
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 02/5 - 06 / 10 1600 29,9 g 269
8 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Ulvrikke 8 Plass 48 500
11 år BRUN HP v.Klaastad Ulv B. Strømnes Drammen Travbane 0 06/10 - 08 / 4 2100 34,1 g 1013
e. Bente Brage v. Tom Brage B. Strømnes Momarken Travbane P 23/9 - 20 / 7 2160 36,4 P
Jens Aarum-Malin Vibeke Gundersen O. Kjenner Momarken Travbane - 24/6 - 20 / 4 2160 dgpp N
D. Aarum Jens Aarum K. Blakkestad Momarken Travbane - 01/10 - 21 / 2 2160 dgpp N
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek K. Bjørnerød Momarken Travbane N 10/9 - 22 / 9 2160 41,6 rg N
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -6 -4 -7 -180 000
Myhreng Brage 2160 1 Plass 608 054
9 år MØRKBR H v.Bork Odin T. Solberg Momarken Travbane 2 07/10 - 08 / 2 2140 31,3ag 32
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven V. Hop Momarken Travbane 3 24/6 - 08 / 8 2140 29,5a 17
Tor Birger Krageboen /Tveit Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 22/5 - 03 / 4 2100 30,6a 12
T. Solberg Trond Skofsrud (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 04/5 - 04 / 2 2140 28,9 32
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Hop Momarken Travbane 7 28/10 - 02 / 6 2140 33,8a 49
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 2 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding A. Stensen Biri Travbane 0 26/9 - 02 / 8 2600 31,1a 791
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten A. Stensen Bjerke Travbane 6 10/9 - 05 / 7 1660 28,4 1242
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund G. Austevoll Momarken Travbane 0 24/8 - 05 / 11 1660 29,8 748
K. Malmin Kåre Kirkelund G. Austevoll Bjerke Travbane 6 24/7 - 01 / 8 1609 28,9a 399
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Biri Travbane 0 13/6 - 02 / 5 1609 28,6a 589
11 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 3 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Momarken Travbane 1 07/10 - 08 / 9 2140 31,2a 41
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Momarken Travbane 1 16/9 - 02 / 4 2140 29,2a 36
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Bjerke Travbane 5 05/9 - 09 / 1 2100 28,1a 137
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 4 17/4 - 03 / 8 1640 29,9arg 24
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Klosterskogen Travbane 1 20/3 - 04 / 4 2100 32,2 31
12 2015: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -17 -2 -0 -3 -3 -57 000
Filur 4 Plass 114 500
7 år BRUN V v.Frigg Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane - 16/10 - 02 / 7 2100 dg a 138
e. Fiona v. Pajaprins G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/10 - 04 / 12 2160 33,9 g 515
Oddbjørn Wangen /Kolbu G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 04/10 - 05 / 9 2120 dg 316
K. Johansen Stig Bye G. Gundersen Biri Travbane 3 12/9 - 09 / 8 2600 31,9a 108
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. R. Kruse Momarken Travbane - 24/8 - 05 / 12 1660 dg 735