Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 2.001 kr.
3-15-årige høyest 11.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-4 Plass : 3-6-4

1 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 2100 1 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven B. Steinseth Drammen Travbane 7 11/10 - 01 / 5 2100 40,5 g 198
e. Løng Håpe v. Ilmin E. Høitomt Biri Travbane P 09/5 - 20 / 9 2120 44,6 g P
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll M. Ottersen Biri Travbane - 20/10 - 22 / 6 2120 dgpp N
A. Stensen Brynjulf Bjørge E. Høitomt Biri Travbane 04/10 - 12 / 8 2120 00,3 N
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Ottersen Biri Travbane 30/8 - 21 / 10 2120 01,1 g B
2 2014: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Simmantha 2 Plass 4 000
6 år HV. OG BR. HP v.Lome Elden V. Hop Biri Travbane 7 26/9 - 01 / 6 2100 37,0 g 214
e. Vibergs Vinnie v. Finstad Per B. Steinseth Biri Travbane P 12/9 - 20 / 10 2120 38,1 g P
Roy K. Lorentsen /Brønnøysund O. Kjøsnes Nossum Travbane 0 19/10 - 01 / 6 1720 dist g PK
V. Hop Bjørn Steinseth (T) J. Blekkan Leangen Travbane 0 22/9 - 01 / 4 2140 br g 87
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Walsøe Nossum Travbane P 14/7 - 21 / 12 2140 43,1 P
3 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 3 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven B. Steinseth Biri Travbane 0 12/9 - 01 / 7 2100 37,5 1053
e. Maurstad Mi v. Spang Best B. Steinseth Momarken Travbane 0 25/2 - 08 / 6 2160 dist g 964
Kristin Wattum Haugen /Slitu B. Steinseth Biri Travbane 8 14/2 - 07 / 5 2100 42,8 g 331
E. Høitomt Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Drammen Travbane 0 16/11 - 01 / 5 2100 41,1 207
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Steinseth Biri Travbane P 11/10 - 23 / 4 2100 39,1 P
4 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 4 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane 8 26/9 - 01 / 2 2100 37,6 g 110
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 01/9 - 07 / 4 2100 34,9 g 130
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Biri Travbane P 01/8 - 20 / 5 2120 40,8 g P
B. Steinseth R. Sveen Biri Travbane 23/6 - 20 / 4 2120 58,1 B
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Bjerke Travbane 12/6 - 20 / 7 1660 59,7 g B
5 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -2 -3 -14 500
Lannem Frøya 5 Plass 18 500
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Wollebæk Biri Travbane - 26/9 - 01 / 5 2100 dg 325
e. Lannem Mai v. Friggbest K. Johansen Biri Travbane 0 29/8 - 01 / 4 2100 37,3 g 96
Lage Lagesen /Hamar V. Bugge Biri Travbane 0 20/7 - 01 / 11 2100 37,9 g 333
L. Lagesen T. Wollebæk Biri Travbane 0 11/10 - 08 / 3 2100 37,8 183
Beige,grønt sk.stk,stolpe,bomber&mansj M. Ottersen Drammen Travbane 0 07/10 - 09 / 7 2100 37,2 g 240
6 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -23 -2 -3 -1 -8 -67 500
Egge Faksa 6 Plass 77 500
6 år HUSKBRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Biri Travbane 0 26/9 - 01 / 7 2100 38,9 g 161
e. Egge Lina v. Moe Odin K. Johansen Biri Travbane P 21/9 - 20 / 7 2120 39,3 g P
Stall Kaffekroken
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
7 2016: -12 -0 -0 -1 -5 -25 000 2015: -13 -0 -1 -2 -6 -27 000
Mia Marie 7 Plass 64 500
9 år SVART HP v.Bokli Eld B. Humborstad Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 01 / 1 2100 br 263
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Biri Travbane 8 06/12 - 08 / 3 2100 36,6 382
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Momarken Travbane - 12/11 - 01 / 11 2140 dg 280
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane P 08/5 - 21 / 7 2160 38,4 P
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 30/12 - 21 / 11 1660 10,4 N
8 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 8 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen H. Tvedt Jarlsberg Travbane 8 04/10 - 01 / 2 2100 34,3 137
e. Trø Vesla v. Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 01 / 8 2100 34,9 446
Inge Brusletto /Geilo E. Høitomt Biri Travbane 0 12/9 - 01 / 2 2100 36,6 g 160
G. Austevoll Trond Søhoel Jensen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 08/8 - 22 / 6 2120 36,7 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Glittum Klosterskogen Travbane 08/11 - 22 / 4 1720 55,8 g B
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -0 -0 -3 -6 -35 500
Liheim Prins 2120 1 Plass 99 694
11 år SVART V v.Prins Juventus K. Johansen Leangen Travbane 8 22/9 - 01 / 15 2160 36,2 235
e. Stortrø Stjerna v. Elding K. Nordtømme Leangen Travbane 8 04/8 - 04 / 4 2140 37,5 g 868
Olav Korssjøen /Vingelen K. Nordtømme Leangen Travbane 0 07/7 - 10 / 3 2140 39,2 g 235
G. Gundersen Olav Korssjøen (A) K. Nordtømme Leangen Travbane 0 26/5 - 10 / 12 2160 36,8 g 500
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Eggan Leangen Travbane 0 20/4 - 10 / 4 2140 br g 516
10 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 2 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 01 / 13 2120 33,8 231
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Biri Travbane 5 26/9 - 01 / 14 2120 35,7 466
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Årjäng 0 20/9 - 01 / 1 2140 38,3 g 23
K. Brenden Leif Ingvar Brenden A. Solhus Orkdal Tråvpark 6 20/6 - 01 / 2 2100 35,7 175
gul m/svart skråbånd. T. Mjøen Leangen Travbane 0 09/6 - 01 / 4 2140 35,1 g 389
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dalby Gutten 3 Plass 18 000
9 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 26/9 - 20 / 5 2120 38,1 P
e. Dalby Jenta v. Lapp Nils (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 12/9 - 01 / 11 2120 dist g 777
Torstein Sørsveen /Østre Gausdal Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 15/8 - 01 / 3 2100 42,4 538
Ø. Ruttenborg Torstein Sørsveen K. Mathisen Biri Travbane 0 11/10 - 01 / 11 2120 dist 731
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 6 17/9 - 01 / 8 2140 38,4 471
12 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -12 000 2015: -7 -2 -0 -0 -2 -83 958
Alm Kristina 4 Plass 103 458
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 04/10 - 01 / 3 2100 32,5 36
e. Alm Nora v. Nordli Svarten Å. Tengsareid Biri Travbane 4 12/9 - 01 / 4 2100 34,4 64
Thomas Persson-Siri Marte Persson L. Kolle Bjerke Travbane P 14/5 - 22 / 11 2180 37,9 P
Å. Tengsareid Thomas Persson L. Kolle Bjerke Travbane 31/10 - 20 / 15 1680 57,3 g B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Bjerke Travbane 29/8 - 23 / 10 1660 03,7 g B
13 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -13 500 2014: -8 -0 -1 -1 -5 -20 000
Ålsjerka 5 Plass 33 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eriksen Jarlsberg Travbane 5 04/10 - 01 / 9 2100 33,1 76
e. Griniblesa v. Grans Trygg J. Eriksen Biri Travbane 2 26/9 - 01 / 4 2100 34,9 42
Stig Økern /Gran J. Eriksen Biri Travbane P 12/9 - 20 / 11 2120 34,8 P
J. Eriksen Stig Økern J. Brenne Bjerke Travbane N 01/5 - 22 / 8 2160 43,8 N
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring T. Solberg Jarlsberg Travbane 31/12 - 20 / 8 2120 dgpp N
14 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Virvel 6 Plass 53 294
10 år SVART HP v.Steinsvad Eld H. Tinglum Biri Travbane 0 12/9 - 04 / 3 1600 34,7 g 668
e. Var v. Plugg H. Tinglum Bjerke Travbane 0 06/8 - 09 / 3 2140 35,8 1094
Stall Troll Rappa´s Venner H. Tinglum Momarken Travbane 7 01/7 - 09 / 1 2140 35,8 g 760
H. Tinglum Morten Antonsen (T) G. Gundersen Biri Travbane 0 09/5 - 09 / 3 2100 dist 223
Lilla m/ gule stjerner & ermstripe G. Gundersen Drammen Travbane 0 01/5 - 08 / 2 2100 36,2 g 596
15 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -19 -1 -2 -0 -6 -74 500
Skogs Balder 7 Plass 146 500
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld S. Nervik Biri Travbane 7 21/9 - 04 / 3 2100 34,8 260
e. Smedblesa v. Spang Best S. Nervik Biri Travbane 6 12/9 - 01 / 9 2120 34,0 542
Marion Skoglund /Follebu S. Nervik Biri Travbane 8 29/8 - 01 / 3 2100 35,9 g 92
S. Nervik Marion Skoglund S. Nervik Biri Travbane 6 01/8 - 01 / 4 2100 34,2 g 124
grønn m/rødt og svart skråbånd + rekla S. Nervik Biri Travbane 6 20/7 - 01 / 3 2100 35,9 270