<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
Indre Østfold Kommunenes løp

Varmblods 4140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr., 60 m. ved 475.001 kr., 80 m. ved 775.001 kr., 100 m. ved 1.300.001 kr.
3-12-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-9-8 Plass : 11-9-8

1 2015: -12 -1 -1 -1 -5 -224 534 2014: -14 -2 -3 -2 -6 -155 589
Wine And Dine* 4140 1 Plass 458 598
6 år RØD V v.Daguet Rapide* (IT) B. Goop Färjestad 1 29/9 - 08 / 10 2640 15,5 15
e. Sip The Wine (US) v. Malabar Man* (US) B. Goop Färjestad 2 13/9 - 02 / 2 2640 14,8a 31
Sverige B. Goop Färjestad 0 04/8 - 03 / 4 2640 16,9ag 29
O. Goop Bjørn Goop (T) B. Goop Rättvik 5 21/6 - 07 / 3 3140 16,6 199
Mörkblå, guldf. midjeb. & sömmar B. Goop Årjäng 3 10/6 - 05 / 1 2640 17,0a 35
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000
Black November 2 Plass 464 690
8 år SVART H v.C.R. Excalibur (US) O. Wallevik Bjerke Travbane 3 01/10 - 04 / 1 2600 15,2a 111
e. La Bonita v. Ata Star L.* (S) O. Wallevik Bjerke Travbane 5 10/9 - 06 / 7 2100 15,1a 49
Berit Haugen /Oslo O. Wallevik Bjerke Travbane 3 20/8 - 07 / 4 2100 15,2a 32
P. Midtfjeld Oddmund Wallevik (T) A. Stensen Biri Travbane - 02/8 - 06 / 3 3100 g3 g 75
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Wallevik Årjäng 2 12/7 - 03 / 1 2640 15,7a 142
3 2018: -8 -0 -1 -1 -1 -21 000 2017: -20 -1 -5 -3 -6 -156 000
Lass Labero (S) 3 Plass 412 000
11 år BRUN V v.Jag De Bellouet* (FR) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 08/10 - 02 / 1 3140 17,5 595
e. Shalee Ås (S) v. American Winner* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 0 13/8 - 02 / 14 2660 16,9 156
Linda Marie Ring-Steinar Jøndal E. Høitomt Biri Travbane 0 02/8 - 06 / 6 3120 16,9 434
G. Gundersen Linda Marie Ring B. Goop Jarlsberg Travbane 6 12/7 - 06 / 5 3100 16,4 260
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Kongsvinger Travbane 4 02/7 - 03 / 6 3000 16,4 100
4 2015: -9 -1 -0 -1 -2 -31 000 2014: -20 -2 -4 -3 -4 -142 000
Stjerne Steensgård (DK) 4160 1 Plass 351 426
6 år SVART V v.Chipmate* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 1 01/10 - 07 / 5 2100 14,0a 101
e. Venus Steensgård (DK) v. Whiteland Crown* (US) T. Solberg Momarken Travbane 2 23/9 - 06 / 6 1640 15,6a 104
Per Gøsta Jacobsen-Tove Jacobsen T. Solberg Färjestad 0 13/9 - 11 / 2 3140 15,6 1291
T. Solberg Jens Kristian Brenne (T) M. Høitomt Sørlandets Travpark - 31/8 - 01 / 10 1609 dg a 44
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Kongsvinger Travbane 3 02/7 - 03 / 2 3000 16,3 46
5 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -21 -0 -2 -1 -6 -54 000
Hot Vacation H. 2 Plass 401 000
10 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) S. Eilertsen Bjerke Travbane 3 08/10 - 02 / 3 3140 17,5 337
e. Planete Viervil (FR) v. Jag De Bellouet* (FR) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 07 / 3 2900 18,0 626
Lars O. Romtveit /Skoppum T. Solberg Drammen Travbane 5 19/8 - 04 / 2 2100 18,8 g 42
S. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 13/8 - 02 / 7 2660 17,3 696
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 05 / 5 2620 18,4 g 338
6 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -1 -0 -3 -5 -43 500
O'lillen (DK) 3 Plass 327 085
11 år BRUN HP v.Great Challenger (US) G. Austevoll Forus Travbane 0 20/9 - 10 / 14 3030 br g 727
e. Jinn F.H. (DK) v. S.J.'s Photo* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 5 10/9 - 07 / 7 2140 15,4 830
Trond Karlsen /Skien G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 01/9 - 01 / 10 2100 15,9 57
K. Malmin Trond Karlsen G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 23/8 - 04 / 2 3140 18,2 g 251
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Bjerke Travbane 5 28/5 - 06 / 8 3160 16,1 577
7 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -0 -0 -0 -8 -20 500
Love You Fox 4180 1 Plass 411 100
7 år BRUN H v.Love You* (FR) A. Wolden Bjerke Travbane 6 08/10 - 02 / 8 3160 17,6 g 671
e. Sly Fox (S) v. Malabar Man* (US) J. Kontio Solvalla 0 24/9 - 06 / 1 2640 16,4a 127
Annette Erga /Orre J. Kontio Solvalla 0 12/9 - 04 / 1 2140 14,4a 43
A. Wolden H. Holm Bjerke Travbane 0 23/10 - 06 / 8 2100 16,2a 115
rød/svart B. Goop Åby - 03/10 - 03 / 1 3140 dg a 158
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Silver Light (DK) 2 Plass 519 899
8 år BRUN V v.C.R. Excalibur (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 08/10 - 22 / 2 2140 19,6 P
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) M. Pedersen Bergen Travpark - 16/8 - 05 / 2 2100 dg a 25
Hegna Maskin AS /Stathelle E. Høitomt Biri Travbane - 02/8 - 03 / 1 1609 dg a 24
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark - 19/7 - 03 / 7 2680 dg 23
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 12/7 - 06 / 9 3100 15,4 50
9 2018: -6 -0 -2 -0 -1 -186 803 2017: -16 -7 -1 -3 -3 -1 908 466
I Love Paris 3 Plass 2 963 915
8 år BRUN HP v.Steinlager (S) E. Høitomt Forus Travbane 0 20/9 - 09 / 8 2040 dist ag 194
e. Marie Dulcinea v. Egyptian Gentleman* (US) L. Kolle Bjerke Travbane - 07/9 - 10 / 10 2100 dg a 210
Morten Gunnar Sem /Skien L. Kolle Bjerke Travbane 2 27/8 - 04 / 4 2100 14,1a 32
L. Kolle Morten Gunnar Sem U. Ohlsson Åby - 16/8 - 08 / 1 2140 dg a 566
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 11/7 - 05 / 9 1609 12,8a 301
10 2014: -19 -0 -0 -1 -8 -39 500 2013: -11 -0 -0 -2 -5 -73 500
Impressive Joe 4 Plass 365 500
12 år BRUN V v.Valley Sentry* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 0 08/10 - 02 / 7 3160 17,8 1153
e. Diana Newport v. Super News (US) A. Stensen Biri Travbane 3 21/9 - 06 / 7 2100 16,4a 588
Steinar Jøndal-Linda Marie Ring M. Sørvik Momarken Travbane 4 09/9 - 04 / 12 2160 17,7 144
A. Stensen Linda Marie Ring J. Kvikstad Biri Travbane 0 29/8 - 07 / 11 1609 14,3a 1170
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 4 13/8 - 06 / 10 2100 15,1a 497
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -4 -3 -3 -135 000
Quincy Frontline (S) 5 Plass 937 231
8 år BRUN V v.Rotation* (US) M. Høitomt Forus Travbane 3 20/9 - 10 / 8 3030 15,3 269
e. Juicy Frontline (S) v. Lindy's Crown (US) V. Hop Bjerke Travbane - 07/9 - 12 / 3 3140 dg 134
Torbjørn Skage /Blomsterdalen F. Hamre Sørlandets Travpark 1 31/8 - 05 / 4 2140 14,9a 18
F. Hamre P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 10 / 9 2100 br ag 248
Delt mørkblå/lysblå, reklame M. Høitomt Bjerke Travbane - 23/7 - 03 / 4 2100 dg a 16
12 2016: -4 -0 -0 -1 -2 -14 000 2015: -18 -3 -3 -0 -6 -190 802
Fill Joy Dream (US) 4200 1 Plass 805 302
12 år BRUN V v.Enjoy Lavec* (S) B. Garberg Leangen Travbane 0 04/10 - 10 / 6 2140 16,4a 783
e. Fill Josselyn* (US) v. Supergill* (US) B. Garberg Leangen Travbane 3 22/9 - 02 / 1 2140 15,0a 427
Robert Jakobsen /Trondheim B. Garberg Leangen Travbane 4 15/9 - 02 / 2 1640 16,3 82
B. Garberg V. Amundsen Leangen Travbane 0 08/9 - 03 / 7 1640 16,0a 228
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 2 08/9 - 08 / 4 1640 14,1a 179
13 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -1 -1 -0 -2 -26 556
Yumbo Yob (NL) 2 Plass 734 556
10 år RØD H v.Freiherr As* (DE) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 08/10 - 07 / 10 1609 14,7a 963
e. Sissela Boko (NL) v. Express Ride* (US) C. Antonsen Momarken Travbane 6 23/9 - 02 / 6 2140 15,7a 170
Team Yumbo C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 04/9 - 02 / 8 1700 15,6 115
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane P 24/8 - 20 / 3 2140 16,0 P
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 1 15/7 - 04 / 6 2160 15,4 224
14 2015: -8 -0 -1 -1 -4 -28 000 2014: -15 -0 -3 -1 -4 -105 500
J.T.'s Gold 3 Plass 520 500
8 år BRUN V v.Angus Hall* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 01/10 - 08 / 5 2100 13,9a 275
e. Shogun's Sunshine (S) v. Shogun Lobell* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 24/9 - 05 / 8 2160 16,1 51
Knut Jahr-Hansen /Sørskogbygda G. Austevoll Bjerke Travbane 2 10/9 - 08 / 10 2600 15,0a 193
G. Austevoll Sigbjørn Kolnes (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 01/9 - 06 / 7 2100 14,8a 445
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 30/7 - 05 / 5 2160 16,7 183
15 2017: -9 -1 -1 -1 -2 -40 500 2016: -24 -3 -4 -0 -8 -142 000
Triple Crown 4240 1 Plass 1 674 500
10 år BRUN H v.Korean* (FR) E. Rennesvik Drammen Travbane 1 11/10 - 07 / 3 1700 14,1a 46
e. Petite Crown (US) v. Speedy Crown (US) E. Høitomt Momarken Travbane 4 23/9 - 02 / 9 2140 15,1a 398
Gry Slattum & Stall Triple G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/9 - 12 / 14 3180 16,0 910
E. Rennesvik Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Bjerke Travbane P 20/8 - 22 / 1 2140 17,7 P
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/5 - 02 / 9 1609 13,3a 516