<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 78.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-5 Plass : 1-2-5

1 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -11 -2 -2 -0 -3 -50 000
Thess Prinsen 2100 1 Plass 160 500
7 år SVART V v.Lome Kongen T. Solberg Forus Travbane 1 05/10 - 09 / 5 2040 29,7 22
e. Dronninga v. Spang Best T. Solberg Sørlandets Travpark 1 14/9 - 08 / 5 2160 30,0 45
Flaata Stable AS /Rjukan T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 21/8 - 03 / 12 2100 br g 90
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 18/7 - 02 / 6 2140 33,5 g 31
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane - 30/6 - 05 / 1 2100 dg 18
2 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -0 -4 -11 -65 000
Myr Seira 2 Plass 393 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 03 / 3 2100 29,9a 291
e. Findal Stjerna v. Elding G. Mikkelsen Forus Travbane 3 30/9 - 08 / 7 1600 29,6a 86
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås C. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 04/9 - 03 / 7 1700 30,6a 457
L. Kolle Monica Tønnesland Å. Tengsareid Forus Travbane 5 19/8 - 03 / 11 2040 33,2a 195
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Forus Travbane 0 05/8 - 07 / 6 2060 31,8 258
3 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 3 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks J. Bjerring Drammen Travbane 5 06/10 - 06 / 8 2100 32,6 89
e. Frons Nora v. Norprins* J. Bjerring Bjerke Travbane 3 24/9 - 10 / 1 2140 30,9 253
Runar Sognelien /Tyristrand J. Bjerring Momarken Travbane 2 09/9 - 09 / 4 2140 32,0 36
J. Bjerring Runar Sognelien J. Bjerring Drammen Travbane 5 02/9 - 04 / 4 2100 32,7 232
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Kala Landbane 6 12/8 - 04 / 5 1900 32,9ag 423
4 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 4 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 08/10 - 04 / 2 2140 31,5 g 91
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 17/9 - 05 / 3 2640 31,3 232
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 5 2160 29,2 g 483
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 2 29/8 - 04 / 1 2600 30,8 709
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/8 - 05 / 5 2100 32,0ag 502
5 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 5 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Momarken Travbane 2 08/7 - 08 / 10 1660 30,4 65
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Momarken Travbane 3 24/6 - 05 / 9 2140 30,3ag 54
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Momarken Travbane 1 27/5 - 09 / 6 2140 31,3 36
O. Østre Svein Ødegård O. Østre Bjerke Travbane 2 08/5 - 02 / 9 2100 30,4a 126
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 5 22/4 - 02 / 9 1700 30,4 g 201
6 2015: -11 -0 -2 -2 -3 -31 000 2014: -14 -0 -0 -2 -7 -32 000
Arnsilver 6 Plass 117 228
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Tollefsen Forus Travbane 0 05/8 - 07 / 11 2080 32,0 g 530
e. Heliblessa v. Braute G. Tollefsen Forus Travbane 5 27/6 - 04 / 10 2080 30,9 g 115
Stall Skjevi G. Tollefsen Forus Travbane 4 10/6 - 09 / 11 2080 30,9 g 127
E. Høitomt Gunn Merete Sør-Reime R. Wiig Forus Travbane 6 06/5 - 08 / 8 2040 29,8a 73
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Wassberg Forus Travbane 0 01/4 - 04 / 6 2040 32,9 g 107
7 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Trolltinder 7 Plass 75 500
13 år SVART V v.Järvsöfaks (S) K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 0 07/2 - 02 / 8 2120 dist 848
e. Hov Jenta v. Eldon K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 03 / 10 2120 34,7 g 299
Torbjørg Norheim /Skien H. Holm Bjerke Travbane - 04/12 - 05 / 5 1640 dp 140
H. Holm Terje Norheim H. Holm Klosterskogen Travbane 0 23/11 - 01 / 1 2100 br g 114
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 13/11 - 01 / 9 2180 31,8 216
8 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 8 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke K. Kvasnes Drammen Travbane - 30/8 - 01 / 2 2100 dg 49
e. Mai Bausa v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/8 - 09 / 3 2600 30,2ag 763
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru K. Kvasnes Drammen Travbane 4 19/8 - 03 / 10 2100 31,0 69
Å. Tengsareid Gunn Snøås Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 11/7 - 06 / 12 2120 28,9 293
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 04/7 - 04 / 3 1600 29,2 50
9 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 9 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Drammen Travbane 7 06/10 - 06 / 9 2100 32,9 g 283
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 20/9 - 09 / 6 2520 33,6 g 273
Stall Farmen O. Østre Biri Travbane 0 12/9 - 09 / 3 2600 32,3a 130
G. Austevoll Tom Buer M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 04/9 - 03 / 2 1700 33,0ag 417
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Nilsen Åmål - 28/8 - 06 / 1 1680 dg a 442
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000
Knøse Faks 10 Plass 189 500
7 år SVART H v.Trø Faks L. Kolle Sørlandets Travpark 5 14/9 - 05 / 9 2140 29,9 61
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin M. Høitomt Sørlandets Travpark - 10/8 - 04 / 2 2160 dg 23
Tronn T. Gundersen-Jørn H. Moum M. Høitomt Sørlandets Travpark - 16/7 - 05 / 1 2140 dg 111
V. Hop Frode Hatlevik M. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/7 - 06 / 1 2140 28,6 95
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Bachmann Sørlandets Travpark 4 22/6 - 04 / 8 2160 30,7 981
11 2014: -8 -0 -1 -1 -1 -14 500 2013: -10 -2 -0 -2 -3 -49 500
Lekje 11 Plass 64 000
5 år SVART HP v.Stjerne Faks K. Kvasnes Jarlsberg Travbane P 10/10 - 21 / 3 2120 33,9 P
e. Alm Edel v. Lykke Gutten K. Malmin Momarken Travbane 0 16/9 - 02 / 8 2140 32,1ag 122
Anne-M. Engen Skarsholt-Johnny Skarsholt E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/7 - 05 / 9 2160 35,3 g 18
K. Malmin Anne M Engen Skarsholt Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 04/5 - 05 / 7 2160 32,0 g 21
Mørkblå med gul reklame/bånd Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 22/4 - 05 / 13 2060 30,7 45
12 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 12 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 0 09/9 - 01 / 9 1700 dist ag 324
e. Serena v. Minpil O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 22/8 - 05 / 7 2120 30,2 427
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 08/8 - 04 / 10 1600 30,9 841
C. Engebråthen Thomas Strand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 30/6 - 05 / 13 2120 br 1525
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 11/6 - 22 / 9 2120 37,0 P