<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:17 V65-3
Norsk Gjenvinning Drammen AS -

Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr.
3-12-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-8 Plass : 1-12-8

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 2100 1 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 6 25/9 - 04 / 2 2100 18,6a 295
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) C. Antonsen Bjerke Travbane 5 28/8 - 03 / 1 2100 17,6a 209
Øivind Strand-Morten Strand G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 14/8 - 04 / 8 2100 19,2ag 404
M. Strand Øivind Strand M. Strand Biri Travbane 5 23/6 - 09 / 11 2120 18,6 1397
gul m/blå t. C. Antonsen Momarken Travbane 0 11/5 - 03 / 4 2140 20,1 151
2 2015: -5 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -10 -0 -0 -1 -5 -17 500
Ergo Arvells 2 Plass 34 500
7 år MELL.BR. V v.Gigant Neo* (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 30/9 - 02 / 9 2100 18,6a 193
e. Arvells Christie (S) v. Baltic Speed (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 02 / 7 2100 22,6 g 332
Stall Ergo Arvells Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 18/5 - 03 / 1 2140 dg 254
G. Austevoll Øyvind Dyrvig G. Austevoll Momarken Travbane - 21/4 - 08 / 10 2140 dp 175
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 27/3 - 03 / 12 2100 20,2 152
3 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -0 -1 -3 -11 000
South Valley Victoria 2120 1 Plass 42 000
6 år MØRKBR HP v.Millmaker J. Undem Sørlandets Travpark 0 18/5 - 03 / 7 2160 dist g 834
e. South Valley Babe v. Valley Sentry* (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 06/5 - 02 / 3 2100 20,2ag 363
Barbro Undem /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 04 / 10 2100 18,0 508
J. Undem Henning Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 6 11/4 - 08 / 8 2120 18,9 379
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 20/3 - 05 / 10 2100 20,9 645
4 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
C.C. Noble Augustinu 2 Plass 130 351
7 år MØRKBR H v.Kings Sugarboy (S) T. Wollebæk Biri Travbane 1 26/9 - 04 / 4 2100 18,0 484
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) T. Solberg Bjerke Travbane 3 11/9 - 03 / 7 2100 18,3a 106
Team Gemini LXXXI & Uab N. Sostapilis T. Solberg Bjerke Travbane 0 26/8 - 05 / 1 2100 16,9a 455
V. Hop Geir Kihle (T) L. Kolle Bjerke Travbane 2 30/7 - 01 / 7 2140 19,8 g 15
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 21/7 - 06 / 6 2100 18,3a 24
5 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -14 -0 -0 -0 -3 -8 000
Schumba 3 Plass 58 500
6 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) H. Holm Bjerke Travbane 5 17/9 - 04 / 8 2160 15,7 577
e. Caitlin Ås (S) v. Conway Hall* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 05/9 - 05 / 3 2140 16,6 1775
Erland Flaten /Aurdal J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 03 / 1 2100 18,7a 362
O. Østre Jan Bragerhaug L. Kolle Sørlandets Travpark 0 15/6 - 04 / 7 2140 19,1 111
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Borg Drammen Travbane 0 01/5 - 09 / 6 1700 18,5a 257
6 2017: -12 -0 -1 -1 -4 -33 000 2016: -9 -0 -1 -2 -2 -30 000
Lovely Cash 4 Plass 121 000
8 år MØRKBR HP v.Standpoint* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 25/9 - 04 / 1 2100 17,6 209
e. Tagmar (US) v. Tagliabue* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 22/8 - 03 / 8 2620 18,4 180
Astri Sekkelsten Daljord /Hokksund L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 08/8 - 07 / 6 2120 17,4 rg 234
L. Kolle Astri Sekkelsten Daljord G. Gundersen Momarken Travbane 0 15/7 - 08 / 5 2140 20,0arg 487
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 0 03/7 - 08 / 8 2100 18,7a 599
7 2015: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000
Marie Melinte 5 Plass 42 500
8 år BRUN HP v.Whitesand Titan (US) K. Mathisen Biri Travbane 0 04/4 - 03 / 14 2120 20,1 977
e. Idette Hornline (S) v. Zoot Suit (US) K. Mathisen Biri Travbane 7 14/3 - 04 / 8 2120 19,0 617
Tonje S. Nilsen /Flisa K. Mathisen Biri Travbane P 14/2 - 20 / 1 2100 23,7 P
K. Mathisen Tonje S. Nilsen D. Dalen Biri Travbane 0 19/2 - 02 / 7 2100 19,6a 258
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl D. Dalen Biri Travbane 0 08/2 - 02 / 9 2100 19,3a 782
8 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -19 500 2016: -8 -0 -1 -1 -4 -18 000
Rush Hour S.E. (S) 6 Plass 138 095
7 år BRUN HP v.From Above* (S) O. Sagholen Momarken Travbane 2 23/9 - 07 / 5 2140 17,8a 377
e. Bumper To Bumper (S) v. Alf Palema* (US) H. Holm Momarken Travbane 4 09/9 - 03 / 9 2160 18,3 62
Marthe-Lise R. Strande /Manstad H. Holm Bjerke Travbane 3 21/8 - 04 / 10 2100 17,0a 51
H. Holm Marthe-Lise Strande H. Holm Jarlsberg Travbane 1 08/8 - 07 / 9 2120 16,7 60
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 04 / 10 2100 br a 72
9 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2016: -14 -3 -1 -0 -2 -52 500
Yankee Va Bene (S) 7 Plass 291 000
7 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 05 / 2 2600 18,2 g 147
e. Novelle Ås (S) v. Yankee Glide* (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 30/5 - 04 / 5 2100 16,0a 26
Odd M. Andersen-Bjørg Andersen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 27/2 - 05 / 5 2100 16,8a 23
Å. Tengsareid Odd M. Andersen R. Wiig Forus Travbane 5 14/1 - 03 / 15 2060 17,2 45
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Wiig Bergen Travpark 6 02/1 - 07 / 9 2140 21,3 g 29
10 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -0 -1 -5 -20 500
Sweet Ziva 8 Plass 48 500
5 år BRUN HP v.Thai Tanic K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/8 - 01 / 1 2100 19,9ag 226
e. Hot'n Sweet v. Tom Pedro K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 24/7 - 05 / 8 2100 18,5a 943
Kristian Bjørnerød /Fredrikstad K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 24/6 - 04 / 15 2160 19,7 519
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 03/6 - 02 / 10 1700 18,2 659
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 29/5 - 05 / 8 2100 17,8a 641
11 2014: -11 -0 -1 -1 -2 -15 000 2013: -16 -0 -5 -2 -5 -26 147
Kentucky Diamond (DE) 9 Plass 45 491
5 år BRUN V v.Diamond Way (DE) V. Hop Bjerke Travbane 0 04/9 - 01 / 9 1609 20,0ag 272
e. Smart Lady (DE) v. Divinator (US) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 08/8 - 02 / 2 1609 16,4a 294
Anne-Lene Wivestad Johansen /Skallestad V. Hop Bjerke Travbane 3 24/7 - 02 / 9 2100 17,0a 236
E. Høitomt Anne-Lene W. Johansen O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 08/7 - 09 / 10 2160 18,1 501
Hvit m/svarte ermer, reklame C. Antonsen Momarken Travbane 0 01/7 - 03 / 3 2140 18,8a 70
12 2016: -20 -1 -0 -0 -9 -48 203 2015: -15 -2 -4 -3 -1 -115 000
Eurita 10 Plass 287 703
6 år BRUN HP v.Quite Easy (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 04/10 - 07 / 3 2609 17,9a 114
e. Eufemia v. Smasher* (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 19/9 - 05 / 6 2100 17,2 148
Nora Rødbotten-Arnt Foss G. Gundersen Biri Travbane 3 12/9 - 03 / 2 2100 16,8a 52
G. Gundersen Arnt Foss G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 01/9 - 04 / 6 2609 18,2a 117
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 1 17/8 - 08 / 3 2100 18,9 101