<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:44 V76-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr.
3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-8 Plass : 4-10-8

1 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 2140 1 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane - 24/9 - 10 / 8 2160 g2 g 19
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten T. Solberg Bjerke Travbane 2 17/9 - 05 / 2 2640 30,4 172
Per Erik Rørvik /Årnes E. Høitomt Momarken Travbane 3 09/9 - 05 / 1 2140 30,5 g 55
E. Høitomt Jens Kristian Brenne (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 21/8 - 03 / 1 2100 30,2 52
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 08/8 - 05 / 14 2120 30,4 347
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 17/9 - 05 / 3 2640 31,3 232
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 5 2160 29,2 g 483
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 2 29/8 - 04 / 1 2600 30,8 709
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/8 - 05 / 5 2100 32,0ag 502
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 15/7 - 05 / 7 2640 33,6 448
3 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -22 000 2015: -7 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rabb Balder 3 Plass 88 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder A. Christensen Bjerke Travbane 0 18/9 - 02 / 9 2100 30,8ag 218
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten A. Christensen Bjerke Travbane 6 05/9 - 09 / 9 2100 28,2a 864
Rikke Helen Christensen /Kviteseid A. Christensen Klosterskogen Travbane 7 21/8 - 03 / 7 2100 31,8 548
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 11 / 13 2120 32,1 g 1329
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Biri Travbane 4 13/6 - 10 / 2 2100 31,2a 108
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 2160 1 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld G. Austevoll Biri Travbane 5 26/9 - 02 / 10 2600 30,4ag 33
e. Myrviks May v. Braute G. Austevoll Biri Travbane 1 12/9 - 09 / 2 2600 31,3a 16
Mari Knutsen /Gran O. Kjenner Drammen Travbane 4 30/8 - 01 / 9 2120 30,9 g 47
G. Austevoll Erling Knutsen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 13/8 - 05 / 2 2140 30,8 g 60
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Kjenner Biri Travbane 1 20/7 - 09 / 2 2100 29,0a 34
5 2014: -14 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Stjerneodin 2 Plass 86 081
8 år BRUN V v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 6 24/9 - 10 / 5 2160 30,9 257
e. Melbystjerna v. Gaute G. Austevoll Momarken Travbane 0 09/9 - 05 / 7 2140 br 108
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud K. Johansen Momarken Travbane 0 24/8 - 05 / 10 1660 29,9 g 40
L. Kolle Knut Erik Petrud K. Johansen Drammen Travbane 5 19/8 - 03 / 9 2100 31,0 g 362
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 0 21/5 - 05 / 1 2140 31,2 g 568
6 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 3 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Bjerke Travbane 5 17/9 - 05 / 10 2680 29,7 417
e. Sunnmørsjenta v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 2 04/9 - 04 / 10 2100 28,3a 39
Morten Lien /Begna B. Steinseth Bjerke Travbane - 13/8 - 05 / 10 2160 dg 223
K. Johansen Brynjulf Bjørge B. Steinseth Bjerke Travbane 7 30/7 - 02 / 13 2660 29,1 432
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 21/7 - 02 / 5 1700 28,5a 30
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Odin Vinter 4 Plass 313 000
8 år MØRKBR V v.Moe Odin K. Malmin Sørlandets Travpark 5 28/9 - 06 / 2 1640 29,0 g 71
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter K. Malmin Sørlandets Travpark 1 10/8 - 04 / 9 2180 29,0 63
Stall 17 H2, Drangedal G. Gundersen Biri Travbane 5 27/7 - 03 / 5 1609 28,7ag 20
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 1 16/7 - 05 / 6 2140 28,9 331
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 2 22/6 - 04 / 5 2160 30,4 g 158
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500
Låhne Lukas 5 Plass 194 000
11 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 2 01/10 - 06 / 3 2640 28,8 321
e. Klingilita v. Elding K. Johansen Drammen Travbane 4 20/9 - 09 / 7 2520 33,0 g 30
Odd-Bjørnar Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen E. Høitomt Bjerke Travbane 5 10/9 - 05 / 14 1660 28,3 367
Ø. Tjomsland Anne Grete Rasmussen (T) G. Austevoll Drammen Travbane 0 30/8 - 08 / 2 2100 29,5 g 429
mørkblå m/sølv reklame A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 21/7 - 02 / 3 1700 30,5ag 103
9 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -27 000 2016: -10 -3 -2 -0 -2 -73 500
Brenne Viking 6 Plass 290 671
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 17/9 - 05 / 8 2660 br 48
e. Brenne Stjerna v. Braute J. Mjølnerød Åmål 1 28/8 - 06 / 7 1680 26,1a 15
Arnold Søberg-Egil Olsen J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 24/8 - 05 / 9 1660 28,9 21
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Kala Landbane 3 12/8 - 02 / 11 1900 28,6a 31
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme 2 25/7 - 05 / 1 2140 28,3 16
10 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 7 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden E. Høitomt Biri Travbane 0 26/9 - 02 / 5 2600 32,3ag 234
e. Fintessa v. Finstad Per E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 01 / 5 1700 28,4a 297
Linn Beate Strand-Vidar Strand T. Borg Bjerke Travbane 6 04/9 - 04 / 1 2100 29,0a 301
T. Borg Linn Beate Strand E. Høitomt Momarken Travbane 5 24/8 - 05 / 13 1660 29,0 470
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 0 20/8 - 03 / 3 1609 30,1ag 390
11 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -1 -2 -15 500
Troll Hector 8 Plass 130 000
6 år BRUN V v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 6 01/10 - 06 / 7 2640 30,2 g 58
e. Trollemma v. Ilmin T. Solberg Biri Travbane 1 21/9 - 05 / 1 2100 29,0a 37
Birger Dahl Jr.-Sofie Dahl Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 05/9 - 02 / 11 2180 dg 107
Å. Tengsareid Erik Korsvolla T. Solberg Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 6 2600 27,2a 573
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 1 03/8 - 05 / 6 2100 29,2a 67
12 2015: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -17 -2 -0 -3 -3 -57 000
Filur 9 Plass 114 500
7 år BRUN V v.Frigg Mollyn G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 04/10 - 05 / 9 2120 dg 316
e. Fiona v. Pajaprins G. Gundersen Biri Travbane 3 12/9 - 09 / 8 2600 31,9a 108
Oddbjørn Wangen /Kolbu R. Kruse Momarken Travbane - 24/8 - 05 / 12 1660 dg 735
G. Gundersen Stig Bye R. Kruse Kala Landbane 5 12/8 - 02 / 10 1900 30,0a 269
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer R. Kruse Momarken Travbane 0 24/6 - 02 / 8 2640 br ag 332