<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-8 Plass : 2-5-8

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 1609 1 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane - 03/9 - 06 / 2 1609 dg a 87
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 4 20/8 - 06 / 9 2100 26,0a 35
Team Haugland V. Hop Klosterskogen Travbane 1 14/8 - 05 / 2 1700 26,3 90
E. Høitomt Jan Anund Haugland T. Borg Forus Travbane 0 28/6 - 04 / 12 2080 dist g 238
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 1 1609 25,7ag 19
2 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -32 500
Hvindjerven 2 Plass 482 413
10 år BRUN V v.Hvatt Djerven P. Hvattum Bjerke Travbane 0 24/9 - 09 / 4 2140 27,4 150
e. Hvindiana v. Nilas P. Hvattum Kala Landbane 1 12/8 - 07 / 4 1920 29,3 187
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Arvika 7 29/6 - 05 / 13 1700 28,3a 119
P. Hvattum P. Hvattum Momarken Travbane 0 17/6 - 07 / 6 2140 29,2ag 74
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 6 06/6 - 05 / 4 2100 28,7 287
3 2016: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -4 000
Horgen Svarten 3 Plass 349 198
14 år SVART V v.Spang Best O. Sagholen Momarken Travbane 4 23/9 - 03 / 8 1640 27,9ag 194
e. Horgen Laila v. Auvin (S) O. Østre Bjerke Travbane 6 17/9 - 06 / 10 1609 25,2a 597
Haakon Ydersbond /Hemnes O. Sagholen Bjerke Travbane 0 05/9 - 06 / 9 1609 25,6a 1254
O. Østre Arnulf Ødegård E. Høitomt Momarken Travbane 0 24/8 - 02 / 10 1640 27,2a 229
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 14/8 - 04 / 9 1609 27,0a 86
4 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -1 -1 -1 -15 326
Tjuragutten 4 Plass 431 358
13 år BRUN V v.Bork Rigel B. Humborstad Momarken Travbane 5 23/9 - 03 / 3 1640 28,1a 252
e. Lykke Gunn v. Lykkebron* B. Humborstad Dannero 0 15/7 - 04 / 1 1640 27,7a 142
Stall Marie T.H. B. Humborstad Arvika 3 29/6 - 05 / 11 1700 26,8ag 128
B. Humborstad A. Stensen Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 1 2100 27,8a 719
svart m/gult belte & ermring. L. Pedersen Klosterskogen Travbane 2 08/8 - 07 / 2 1700 28,8a 22
5 2017: -16 -1 -1 -1 -6 -71 000 2016: -12 -0 -1 -0 -7 -37 000
Seile Perla 5 Plass 651 500
11 år MØRKBR HP v.Lome Kongen K. Johansen Momarken Travbane 2 23/9 - 03 / 9 1640 27,1a 398
e. Dag Svarta v. Ulsvarten M. Finsand Sørlandets Travpark 0 14/9 - 09 / 4 2160 31,7 g 389
Kari Anne Knutsen /Birkeland I. Risa Sørlandets Travpark N 10/8 - 21 / 3 2160 31,9 r N
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) H. Holm Bjerke Travbane 0 16/4 - 05 / 5 2140 29,7 g 987
Mørkblå med gul reklame/bånd H. Holm Biri Travbane 0 04/4 - 02 / 6 1609 29,7ag 282
6 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -10 147 2015: -21 -0 -1 -1 -6 -26 190
Lykke Berit 6 Plass 539 421
11 år BRUN HP v.Spikeld J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 01 / 4 2120 26,2 239
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Bjerke Travbane 1 17/9 - 03 / 1 2140 27,9 85
Stall Grønhovd J. Bjerring Bjerke Travbane 0 10/9 - 04 / 12 2100 27,4a 426
J. Bjerring J. Bjerring Bergen Travpark 0 16/8 - 04 / 3 2100 29,6 g 128
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Leangen Travbane 0 26/7 - 04 / 1 2140 25,5 504
7 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Bings Smokken 7 Plass 430 500
12 år MELL.BR. V v.Ruud Smokken G. Austevoll Biri Travbane 3 26/9 - 06 / 7 2100 26,4a 260
e. Nivara v. Korbest T. Desserud Drammen Travbane P 17/8 - 21 / 7 2120 36,1 P
Jan Eidal-Janne Karin Eidal K. Johansen Drammen Travbane 0 02/3 - 03 / 8 1700 33,7a 144
A. Frønes Jan Eidal G. Austevoll Bjerke Travbane 6 13/2 - 06 / 7 1609 27,1a 51
Mørk blå m/burg.ermer,reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/1 - 08 / 6 1640 30,8 g 121
8 2015: -13 -2 -1 -1 -2 -76 000 2014: -22 -1 -2 -5 -5 -90 500
Gann Min 8 Plass 566 300
15 år LYSBRUN V v.Spikeld T. Sletsjø Momarken Travbane 0 23/9 - 09 / 4 1660 28,0 130
e. Steinsvann Mari v. Braute O. Kjenner Bjerke Travbane 5 03/9 - 06 / 9 1609 23,7a 589
Elin Andersgård Helle /Nordre Toten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/8 - 06 / 3 2100 27,5a 302
O. Kjenner Elin Andersgård Helle K. Kvasnes Biri Travbane 3 01/8 - 02 / 2 1609 26,3a 51
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 02 / 9 1609 26,2ag 337
9 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -16 -0 -1 -0 -8 -44 000
H.M. Hird Balder 9 Plass 638 500
13 år BRUN H v.Norne E. Høitomt Bjerke Travbane 4 24/9 - 09 / 1 2140 27,1 145
e. Overskeid Ili v. Ilmin E. Hafskjold Sørlandets Travpark 2 14/9 - 03 / 10 2180 27,2 60
Signe Heggernes /Sandsli E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 2 04/9 - 09 / 2 2120 27,8 268
G. Nordbotten E. Hafskjold Sørlandets Travpark - 19/7 - 01 / 8 2140 dg a 87
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 13/7 - 02 / 5 1609 dg a 1048
10 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 600
Odins Pilea* (S) 10 Plass 515 159
9 år STH.FUX HP v.Moe Odin P. Nilsen Bjerke Travbane 0 17/9 - 03 / 6 2160 27,7 133
e. Pilutta* (S) v. Pål Best P. Nilsen Färjestad 4 01/9 - 06 / 3 1640 25,2 g 102
Sverige P. Nilsen Bjerke Travbane 6 20/8 - 06 / 10 2100 26,2a 113
P. Nilsen Christer Eriksson (A) P. Nilsen Åmål 1 03/8 - 06 / 4 1680 25,8a 40
blå med rødt belte. P. Nilsen Jarlsberg Travbane 6 13/7 - 02 / 6 1609 24,5a 72
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Joran 11 Plass 519 116
13 år BRUN HP v.Moe Odin K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 01 / 1 2100 27,3 220
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/9 - 06 / 6 1609 25,2a 69
Ole-David Aas /Maura G. Gundersen Bjerke Travbane 2 05/9 - 06 / 5 1609 24,8a 101
G. Gundersen Karl Mads Aas G. Gundersen Momarken Travbane 6 24/8 - 02 / 3 1640 25,9ag 687
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 5 14/8 - 04 / 5 1609 27,8a 71
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 12 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 4 10/9 - 04 / 1 2100 27,0a 383
e. Moshus Riga v. Alm Rigel O. Østre Bjerke Travbane 0 20/8 - 06 / 4 2100 27,4ag 514
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 09/8 - 01 / 3 1700 27,4a 63
L. Kolle Kari Anne Knutsen (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 06/8 - 06 / 8 2100 28,4ag 657
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/7 - 07 / 7 1720 26,5 g 184