<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-9 Plass : 5-10-9

1 2015: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2014: -19 -2 -2 -0 -5 -49 500
Tao Lotta 2100 1 Plass 54 500
6 år SVART HP v.Bokli Eld G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 08 / 13 2120 33,0 g 44
e. Tao Faksa v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 1 11/9 - 02 / 5 2100 30,8a 50
Tore Haugen-Kari Røste Haugen G. Flåten Momarken Travbane 0 24/8 - 03 / 14 2160 34,0 g 264
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 14/8 - 09 / 2 2100 32,1 22
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 28/7 - 08 / 1 2100 33,7 g 25
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -20 -6 -4 -3 -4 -218 186
Art Nøkkve 2 Plass 260 055
5 år LYSBRUN H v.Lome Kongen V. Hop Bjerke Travbane 0 25/8 - 06 / 2 2100 33,7ag 603
e. Jerkila v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 14/8 - 02 / 5 2100 31,9a 30
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes V. Hop Jarlsberg Travbane 4 10/7 - 08 / 1 2100 30,6 597
T. Borg Petter Glittum (T) M. Jakobsson Årjäng 6 03/7 - 08 / 6 1660 34,5 233
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 25/6 - 09 / 8 2160 35,0 106
3 2018: -16 -1 -1 -0 -9 -90 000 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 3 Plass 695 678
8 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 19/9 - 08 / 9 2120 30,5 233
e. Trons Britta v. Spang Best O. Mikkelborg Biri Travbane - 15/8 - 06 / 4 2100 dg a 201
Hesteeiere.no - Trons Torila O. Mikkelborg Biri Travbane 6 25/7 - 10 / 8 2100 32,1 355
E. Høitomt Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Drammen Travbane 5 01/5 - 07 / 8 2100 34,6 650
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 08/4 - 01 / 6 2180 36,0 61
4 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -17 -0 -1 -0 -5 -31 500
Smågodt 4 Plass 155 000
10 år BRUN HP v.Åsajerven G. Gundersen Bjerke Travbane P 17/9 - 22 / 8 2160 32,0 P
e. Sjefå v. Sjefen Å. Tengsareid Forus Travbane 0 19/6 - 10 / 11 2080 dist g 52
Bjørn Svenkerud /Nittedal O. Østre Forus Travbane - 29/5 - 03 / 1 1600 dg 106
G. Gundersen Bjørn Svenkerud Å. Tengsareid Bergen Travpark 7 19/4 - 07 / 11 2140 35,7 g 35
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 05/4 - 07 / 7 2140 34,5 31
5 2015: -13 -4 -1 -0 -3 -119 934 2014: -11 -1 -0 -2 -5 -53 778
Komnes Fossen 5 Plass 173 712
4 år MØRKBR V v.Åsajerven K. Brenden Bollnäs 0 09/9 - 12 / 3 2180 34,5 g 59
e. Komnes Bella v. Spikeld K. Brenden Romme 6 07/8 - 03 / 1 2140 35,8 g 53
Erik Korsvolla & Stall Bøyding K. Brenden Kongsvinger Travbane 3 02/7 - 01 / 3 2200 29,8 378
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Årjäng 6 21/6 - 02 / 3 2140 34,8 g 491
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Jarlsberg Travbane 5 31/5 - 08 / 8 2100 32,5 137
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 6 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 14/9 - 08 / 4 2160 30,5 140
e. Åspe Kari v. Spikeld H. Skiaker Bjerke Travbane 4 11/9 - 02 / 7 2100 31,5a 197
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen T. Solberg Sørlandets Travpark 6 31/8 - 08 / 5 2180 32,9 114
H. Skiaker Camilla G. Fidje (A) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 10/6 - 09 / 2 2040 35,3 121
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer S. Wassberg Forus Travbane 0 03/6 - 04 / 1 2040 dist r 402
7 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2014: -9 -0 -0 -0 -4 -9 000
Finseth Bris* 7 Plass 40 413
7 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Momarken Travbane 0 09/9 - 09 / 6 2140 34,1 163
e. Finseth Frost v. Alm Svarten G. Gundersen Drammen Travbane 4 17/6 - 02 / 8 2100 32,8 192
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 8 27/5 - 08 / 4 2140 32,7 512
L. Kolle Morten Aamodt G. Gundersen Momarken Travbane 6 08/4 - 08 / 10 2140 34,5 458
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/1 - 01 / 8 2160 br 337
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859
Celoma 8 Plass 197 359
11 år LYSBRUN HP v.Lome Elden S. Ruud Biri Travbane 4 21/9 - 04 / 13 2120 33,3 77
e. Celynita v. Slogum Bjørn G. Austevoll Bjerke Travbane 2 11/9 - 02 / 2 2100 31,3a 46
Lillian Engen /Ås R. Hansen Biri Travbane 5 29/8 - 01 / 14 2120 33,6 g 99
G. Austevoll Tor-Johnny Sagen S. Ruud Bjerke Travbane 4 14/8 - 02 / 3 2100 32,4a 132
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Ruud Biri Travbane 4 01/8 - 01 / 14 2120 32,6 280
9 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2015: -9 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nordby Vår 9 Plass 89 223
6 år BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 19/9 - 08 / 10 2120 30,4 33
e. Nesstjerna v. Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/9 - 02 / 6 2100 32,1 30
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid T. Solberg Drammen Travbane 2 26/8 - 02 / 6 2100 34,0 78
T. Solberg Georg William Sverdrup S. Eilefsen Kala Landbane 5 12/8 - 01 / 12 1920 34,9 305
Blå m/gull seler&stjerner, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/7 - 03 / 2 2100 br ag 577
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -7 581 2018: -13 -1 -0 -0 -8 -57 144
Teo 10 Plass 366 108
9 år BRUN H v.Tangen Scott K. Johansen Drammen Travbane 2 23/9 - 04 / 12 2100 31,4 31
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 1 03/9 - 09 / 5 2140 30,8 115
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød K. Johansen Momarken Travbane - 24/8 - 03 / 4 2140 dg 197
K. Johansen Cecilie Helen Andersson N. Holm Momarken Travbane 0 24/9 - 03 / 8 2140 36,9a 92
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. N. Holm Åmål 3 10/9 - 01 / 1 2100 33,2 94
11 2018: -13 -3 -0 -2 -3 -106 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -35 000
Solbakken Jerv 11 Plass 389 500
7 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Momarken Travbane 7 16/9 - 08 / 8 2160 32,0 g 266
e. Garli Elna v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 6 03/9 - 09 / 14 2160 31,0 565
Stall Årbogen 2 T. Solberg Momarken Travbane 8 24/8 - 03 / 7 2160 33,1 g 542
H. Holm Bjørn Larsen (T) B. Larsen Kala Landbane 0 12/8 - 04 / 9 1900 35,5ag 370
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Wassberg Bergen Travpark 8 08/7 - 02 / 9 2100 33,5ag 27