<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V5-5
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
5-15-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-12 Plass : 2-9-12

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Jo 2100 1 Plass 193 097
11 år BRUN V v.Ravn Jahn M. Amundsen Bjerke Travbane 0 04/9 - 02 / 4 2100 31,1a 332
e. Bø Turi v. Lapp Nils (S) K. Roe Sørlandets Travpark 0 31/8 - 06 / 6 2140 32,8ag 290
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark K. Roe Klosterskogen Travbane 0 21/8 - 07 / 3 2100 30,7 g 218
S. Løvvold Kjetil Roe (T) L. Pedersen Jarlsberg Travbane 4 08/8 - 03 / 1 2600 30,5 224
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl S. Løvvold Bjerke Travbane 2 29/7 - 01 / 5 2100 30,1a 50
2 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Bjerke Travbane - 10/9 - 01 / 5 2160 dg 39
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 04/9 - 02 / 6 2100 28,6a 17
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 20/8 - 08 / 2 2140 27,6 15
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 08/8 - 03 / 2 2600 29,9 67
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane - 29/7 - 01 / 1 2100 dg a 19
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 3 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin K. Lier Biri Travbane 4 21/9 - 08 / 4 1600 29,8 103
e. Findal Vinni v. Polar Troll K. Lier Momarken Travbane P 09/9 - 21 / 3 2160 31,6 g P
Malin Berg Andersen /Porsgrunn A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 04/9 - 03 / 4 1700 30,6a 170
K. Lier Per Arvesen (A) L. Kolle Momarken Travbane 4 24/8 - 05 / 1 1640 30,1 641
Tredelt turk/hv/lilla, lilla ermer P. Arvesen Bjerke Travbane 0 30/7 - 08 / 12 2140 34,2 1503
4 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -3 500 2014: -18 -3 -0 -2 -6 -85 000
Arthur 4 Plass 153 000
7 år BRUN V v.Kasper Mollyn K. Malmin Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 03 / 2 1700 27,6a 35
e. Alm Saara v. Skarvar (S) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 04/9 - 04 / 9 1700 30,6 g 50
Stall Bolton Wanderers K. Malmin Bjerke Travbane 6 20/8 - 03 / 7 1609 27,8a 132
S. Eilertsen Cato Michelsen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 4 07/8 - 04 / 2 2100 29,8a 82
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek K. Malmin Momarken Travbane 1 01/7 - 06 / 1 1640 29,1a 27
5 2016: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -9 -0 -0 -0 -3 -10 500
Virak 5 Plass 147 500
9 år BRUN V v.Sjefen M. Berdalen Biri Travbane 3 21/9 - 08 / 1 1600 28,6 236
e. Rigelvira v. Alm Rigel L. Johnsen Bjerke Travbane - 04/9 - 04 / 9 2100 dg a 630
Mona Johnsen /Ådalsbruk M. Berdalen Bjerke Travbane 0 20/8 - 08 / 3 2140 30,9 g 257
M. Berdalen Bjørn Steinseth (T) L. Johnsen Bjerke Travbane 4 24/7 - 01 / 1 1609 28,8a 346
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek L. Johnsen Momarken Travbane - 01/7 - 06 / 3 1640 dg a 560
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frigg Miller 6 Plass 55 516
8 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn J. Dahl Momarken Travbane P 16/9 - 21 / 1 2140 40,0 P
e. Grorud Milla v. Lykke Gutten O. Østre Bjerke Travbane 0 14/12 - 08 / 8 1640 37,1 203
Lena Westby Henriksen /Hemnes O. Østre Bjerke Travbane 0 12/5 - 02 / 5 1609 32,2a 245
J. Dahl Lena Westby Henriksen O. Østre Bjerke Travbane 0 07/4 - 02 / 7 1609 32,3a 115
lilla m/svarte side-/ermfelt, reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 24/3 - 04 / 5 1609 28,9a 87
7 2014: -18 -2 -1 -2 -8 -63 500 2013: -17 -2 -2 -2 -8 -103 500
El Jo 2120 1 Plass 215 500
9 år BRUN V v.Storm Jo R. Aarlie Drammen Travbane 0 20/9 - 02 / 11 2100 30,1a 503
e. Elydia v. Elding M. Finsand Sørlandets Travpark 4 14/9 - 03 / 7 2160 28,5 202
Kent Lauritsen /Saltrød M. Finsand Bjerke Travbane 3 04/9 - 02 / 1 2100 29,3a 64
M. Finsand Kent Lauritsen H. Eggen Sørlandets Travpark 0 23/8 - 05 / 1 2140 29,0a 747
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re H. Eggen Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 04 / 10 2120 29,3 1711
8 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hurdalsgutten 2 Plass 227 700
12 år SVART V v.Bokli Balder E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 25/9 - 06 / 2 1609 dg a 549
e. Lyngdally v. Finstad Lars L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 21/8 - 07 / 7 2120 29,8 473
Erik Hem /Ramnes L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 12/8 - 02 / 6 2100 29,5a 201
J. Eilertsen Erik Hem G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 21/7 - 03 / 5 1700 28,3 382
Todelt svart/gull, hvit kant G. Gundersen Drammen Travbane 6 01/7 - 05 / 8 1700 28,6 g 424
9 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 3 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding A. Valstad Bjerke Travbane 2 10/9 - 01 / 6 2180 26,8 173
e. Storsjø Dubla v. Dublan G. Gundersen Drammen Travbane - 30/8 - 08 / 7 2120 dg 427
Adrian Valstad Hagmann /Askim J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 23/8 - 01 / 11 2180 28,7 469
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) M. Berås Bjerke Travbane 0 20/8 - 08 / 8 2180 28,5 44
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 08/8 - 03 / 5 2620 29,4 g 35
10 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 4 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even T. Solberg Forus Travbane 6 20/9 - 07 / 7 2060 27,1 513
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten E. Vinvand Sørlandets Travpark 6 14/9 - 03 / 2 2160 28,5 369
Odd Normann Hodne /Nodeland E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 21/8 - 07 / 8 2120 29,4 99
E. Vinvand Odd Normann Hodne S. Egeli Sørlandets Travpark 0 10/8 - 02 / 10 2160 29,5 731
Grå m/hv brystfelt og striper, rekl E. Vinvand Sørlandets Travpark 6 17/7 - 04 / 12 2180 29,2 718
11 2016: -5 -0 -2 -0 -0 -21 000 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hvalstad Hugin 5 Plass 306 500
10 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) S. Vereide Drammen Travbane 0 03/7 - 06 / 10 2140 29,9 g 206
e. Tårån v. Elding S. Vereide Momarken Travbane 4 24/6 - 11 / 9 2160 29,6 196
Bente Lage /Nesøya R. Sandersen Klosterskogen Travbane 0 18/4 - 01 / 10 2100 31,1ag 202
S. Vereide Torstein Laupsa S. Vereide Bjerke Travbane 5 02/4 - 09 / 13 2180 30,0 121
Grønn m/gule sømmer, reklame M. Helland Bjerke Travbane 0 26/3 - 03 / 12 2100 29,0a 619
12 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -12 -0 -2 -4 -4 -51 500
Tiona 6 Plass 224 500
9 år BRUN HP v.Lex Jon E. Hafskjold Bjerke Travbane 2 04/9 - 02 / 2 2100 28,9a 87
e. Stjerne Tia v. Elding L. Pedersen Bjerke Travbane 4 20/8 - 08 / 6 2160 29,3 60
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 5 08/8 - 03 / 6 2620 30,0 231
J. Øveraasen Gunhild C. Henriksen E. Hafskjold Bjerke Travbane 3 29/7 - 01 / 2 2100 30,6a 29
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm E. Hafskjold Sørlandets Travpark 2 17/7 - 04 / 3 2160 28,3 132
13 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -0 -1 -2 -10 369
Tinn Pålle 7 Plass 241 934
14 år BRUN V v.Pålex K.* (S) L. Sandvik Drammen Travbane 0 20/9 - 02 / 9 2100 30,7a 678
e. Ternemi v. Golan R. Aarlie Bjerke Travbane - 11/9 - 04 / 7 1609 dg a 443
Renate Aarlie /Røyse R. Aarlie Drammen Travbane 0 02/9 - 03 / 6 2100 31,5ag 257
R. Aarlie R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 25/5 - 07 / 12 2620 29,4 g 835
Delt svart/rød R. Aarlie Jarlsberg Travbane 5 02/5 - 04 / 5 2600 29,1 g 808