<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V5-4
V75-2
Fjordline (Kaldblodscupen kval 2 av 6)

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 1.000.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-2 Plass : 1-4-2

1 2017: -18 -4 -1 -4 -6 -135 500 2016: -23 -5 -4 -2 -6 -235 000
Vertigo Prins 2100 1 Plass 1 637 272
9 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 5 20/9 - 04 / 5 1600 25,3 344
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Bjerke Travbane 0 06/9 - 10 / 6 2140 24,7 441
Kjell Sunde-Roy Espedal S. Wassberg Forus Travbane 4 19/8 - 07 / 7 2060 24,9 117
G. Austevoll Kjell Sunde (A) Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 31/7 - 04 / 9 2140 27,2 49
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Wassberg Haugaland Travpark 2 22/7 - 07 / 7 1820 24,9 53
2 2016: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2015: -16 -2 -0 -0 -4 -91 000
Urd 2 Plass 926 500
8 år SVART HP v.Moe Odin F. Hamre Bjerke Travbane - 17/9 - 03 / 10 2180 dg 26
e. Korra v. Kos Knekten F. Hamre Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 15 2200 br g 48
Ole-David Aas-Lars Jørn Aas F. Hamre Bergen Travpark 0 16/8 - 04 / 12 2120 27,3 18
F. Hamre Lars Jørn Aas E. Høitomt Biri Travbane 1 02/8 - 05 / 11 2120 26,1 g 27
Delt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 4 19/7 - 06 / 12 2140 24,0a 97
3 2014: -13 -0 -3 -5 -3 -78 000 2013: -6 -0 -0 -0 -3 -12 000
Odins Tira 3 Plass 748 500
9 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 3 20/9 - 04 / 6 1600 24,9 849
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter Å. Tengsareid Forus Travbane 3 13/9 - 06 / 9 1600 26,4a 58
Gry Johanne Gjedrem /Sandnes Å. Tengsareid Forus Travbane 5 19/8 - 07 / 8 2060 25,4 356
Å. Tengsareid Gry Johanne Gjedrem J. Eriksen Forus Travbane 0 29/7 - 06 / 1 2040 27,9 152
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 18/7 - 05 / 5 2140 26,2 111
4 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -27 000 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -30 000
Elmer 4 Plass 1 709 500
9 år SVART H v.Åsajerven S. Eilertsen Momarken Travbane 1 16/9 - 06 / 7 2140 24,0 106
e. Holter Mia v. Høiby Kongen T. Solberg Bjerke Travbane - 06/9 - 10 / 14 2160 dg 181
Stall Rotela P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 23/8 - 09 / 7 2160 26,6 g 120
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 09 / 12 2120 25,6 g 153
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Biri Travbane 3 02/8 - 10 / 12 2100 24,1a 85
5 2015: -3 -0 -0 -0 -3 -8 094 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Faks 5 Plass 808 682
12 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mæland Forus Travbane 0 26/11 - 02 / 6 2060 26,8 218
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter Å. Tengsareid Forus Travbane P 05/11 - 20 / 2 2060 30,2 P
Kenneth Larsson Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 11/8 - 07 / 5 2160 br 31
O. Mikkelborg Kenneth Larsson (A) T. Solberg Bergen Travpark 4 27/12 - 03 / 5 2120 28,9 r 15
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl T. Solberg Färjestad 1 22/9 - 09 / 3 2140 24,3 85
6 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 6 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen R. Kruse Biri Travbane 0 03/5 - 10 / 7 2120 br g 212
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten R. Kruse Momarken Travbane 3 21/4 - 06 / 10 1660 24,5 88
Marthe Dybdahl Hoff /Askim R. Kruse Momarken Travbane 1 08/4 - 07 / 8 2140 26,0a 172
R. Kruse Terje Gjerstad R. Kruse Drammen Travbane 0 01/3 - 04 / 11 2120 27,5 722
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl E. Høitomt Biri Travbane 0 08/2 - 10 / 9 2100 27,6a 80
7 2017: -9 -2 -0 -1 -3 -217 067 2016: -20 -2 -4 -5 -5 -346 555
Alsaker Piril 7 Plass 1 733 622
10 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) T. Borg Bjerke Travbane 2 06/9 - 10 / 2 2140 24,0 g 398
e. Thuli Pila v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 23/8 - 09 / 6 2160 26,1 271
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 09 / 3 2100 26,3 g 57
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Biri Travbane 5 02/8 - 10 / 1 2100 24,4ag 130
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/7 - 07 / 6 1609 24,2a 250
8 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -12 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Jærvsø Ole 8 Plass 1 136 626
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 7 06/9 - 10 / 15 2160 23,8 244
e. Rapptora v. Åsrapp Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 23/8 - 09 / 12 2160 26,1 27
Italy Stable & Roy Karlsen S. Wassberg Biri Travbane 1 02/8 - 10 / 9 2100 23,9a 34
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 18/7 - 05 / 8 2160 24,2 64
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane - 22/4 - 07 / 9 1620 dg 20
9 2017: -17 -0 -4 -0 -8 -76 500 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -34 000
Tøffe Toft 9 Plass 1 054 950
12 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn E. Høitomt Forus Travbane 0 20/9 - 04 / 13 1620 24,8 382
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Bjerke Travbane 0 06/9 - 10 / 8 2160 24,4 289
Arild Berås /Kristiansand S A. Berås Sørlandets Travpark 2 23/8 - 09 / 14 2160 25,6 265
A. Berås A. Berås Biri Travbane 4 02/8 - 10 / 2 2100 24,3a 245
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Jarlsberg Travbane 6 12/7 - 04 / 14 2120 24,6 873
10 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 10 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen E. Storetvedt Bergen Travpark 1 18/9 - 06 / 8 2160 28,2 84
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll O. Storetvedt Bergen Travpark 5 16/8 - 10 / 6 2100 26,9a 370
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland O. Storetvedt Bergen Travpark 0 31/7 - 04 / 7 2120 28,7 255
T. Solberg Ine Ådland Skaar G. Austevoll Biri Travbane 6 27/7 - 07 / 11 2100 26,2a 213
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Storetvedt Bergen Travpark 6 26/6 - 06 / 10 2140 26,4 146
11 2015: -14 -0 -1 -1 -5 -69 790 2014: -27 -6 -3 -5 -7 -446 716
Sagi Allvinn 11 Plass 917 536
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) G. Gundersen Forus Travbane 1 20/9 - 04 / 12 1600 24,7 344
e. Sagi Malin v. Alm Svarten K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 09 / 4 2100 26,5 g 338
Morten Langli /Oslo H. Holm Biri Travbane 0 02/8 - 10 / 5 2100 25,3a 144
H. Holm Erik Killingmo (T) H. Holm Jarlsberg Travbane 3 12/7 - 04 / 2 2100 24,8 194
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane - 03/7 - 07 / 7 1700 dg a 39
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 12 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 3 16/9 - 06 / 5 2140 24,3 187
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Bjerke Travbane 0 06/9 - 10 / 13 2160 23,9 505
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke K. Lier Klosterskogen Travbane 0 04/9 - 09 / 8 2160 28,7 40
O. Sagholen Per Arvesen (A) K. Lier Turku 1 23/8 - 01 / 1 2140 25,1 214
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl L. Kolle Biri Travbane 6 02/8 - 10 / 3 2100 24,5a 104