<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-2
R.O. Larsen Maskin AS' løp

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-2 Plass : 4-3-2

1 2014: -8 -1 -1 -1 -2 -30 000 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Whatawiseguy 2100 1 Plass 31 723
5 år MØRKBR V v.Gallant Baron* (CA) L. Kolle Drammen Travbane 6 26/8 - 04 / 4 2100 18,8 124
e. Hilary Hilander v. Super Arnie* (US) V. Hop Drammen Travbane 2 17/8 - 08 / 4 2100 18,9 104
Hedda E. Assev /Kvelde Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/6 - 03 / 1 2100 18,4a 248
L. Bø Hedda E. Assev (T) L. Kolle Momarken Travbane 3 27/5 - 10 / 9 2140 18,8 117
Hvit,lysblå sk.stk,m.blå erm&sidef,rek L. Kolle Bjerke Travbane 4 15/5 - 03 / 11 2100 17,7a 317
2 2014: -15 -1 -3 -1 -5 -54 500 2013: -2 -0 -1 -0 -0 -10 000
Zeta Leonis 2 Plass 64 500
5 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 01/9 - 04 / 2 2609 18,0a 35
e. Mystical Norma (US) v. Yankee Glide* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 14/8 - 04 / 12 2100 18,5a 203
Rune Bergsvand /Tjodalyng E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 08/8 - 07 / 3 2120 17,5 230
M. Pedersen Rune Bergsvand Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 29/7 - 04 / 10 2100 19,7a 205
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. E. Høitomt Drammen Travbane 0 13/5 - 03 / 4 2100 20,0 g 145
3 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 3 Plass 268 000
11 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) M. Høitomt Sørlandets Travpark 4 14/9 - 01 / 3 2160 17,0 131
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) E. Rennesvik Sørlandets Travpark 2 31/8 - 07 / 7 2160 18,4 474
Linda Borgan /Hvittingfoss B. Larsen Jarlsberg Travbane 0 22/8 - 03 / 5 2600 20,1 g 394
E. Rennesvik Bjørn Larsen (T) B. Larsen Bjerke Travbane 2 07/8 - 03 / 12 2100 18,4a 627
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto D. Dalen Klosterskogen Travbane - 28/7 - 04 / 2 2100 dg a 328
4 2018: -13 -1 -0 -3 -5 -98 000 2017: -24 -2 -0 -4 -6 -104 500
Tayno Dream 4 Plass 542 500
8 år BRUN V v.Super News (US) K. Johansen Bjerke Travbane 6 05/9 - 05 / 2 2140 16,4 1435
e. Impressive v. Valley Sentry* (US) K. Johansen Drammen Travbane 2 26/8 - 01 / 3 2100 17,6 153
Alf-Jonny Lunde-Sven Andresen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/8 - 02 / 11 2100 18,3ag 183
S. Løvvold Alf-Jonny Lunde G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/7 - 05 / 8 2100 18,0a 169
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 09 / 9 2100 17,5a 485
5 2014: -14 -0 -0 -3 -8 -30 500 2013: -4 -0 -0 -0 -4 -9 500
Miss Beach 5 Plass 40 000
4 år BRUN HP v.Flirtin Man (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/9 - 03 / 5 2100 19,0a 77
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) M. Strand Momarken Travbane 6 24/8 - 04 / 11 2140 19,4 220
Øivind Strand-Morten Strand M. Strand Klosterskogen Travbane 7 14/8 - 04 / 11 2100 19,1a 125
C. Kjenner Øivind Strand M. Strand Bjerke Travbane 5 29/4 - 03 / 8 2100 17,2a 136
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek E. Høitomt Momarken Travbane 3 21/4 - 04 / 4 2140 17,3 138
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
C.C. Crystal 6 Plass 49 000
7 år RØD HP v.Dell Ridge Image* (CA) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 3 05/8 - 01 / 4 2100 19,3a 31
e. C.C. Kings Crystal v. Mr. Vic* (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 28/7 - 09 / 10 2100 19,0a 59
Stine Hansen Juklerød-Bjørn Hystad Hovet A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 21/7 - 06 / 4 2100 18,0a 253
H. Eggen Kjell Arne Staakkan A. Heisholt Drammen Travbane 2 01/7 - 02 / 1 2100 18,5a 91
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl A. Heisholt Jarlsberg Travbane 4 24/6 - 03 / 4 2100 18,2a 102
7 2014: -9 -0 -0 -2 -3 -17 500 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Chila Spin Koz 7 Plass 26 500
6 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper A. Berås Sørlandets Travpark 0 31/8 - 07 / 12 2160 20,1 623
e. Sus Spin v. Shan Rags A. Berås Sørlandets Travpark 3 10/8 - 01 / 5 2140 18,1 268
Susanne Marcussen-Ana Luciana Marcussen A. Berås Sørlandets Travpark 0 17/7 - 07 / 2 2140 19,3 1200
A. Valstad Susanne Marcussen A. Berås Sørlandets Travpark 5 06/7 - 09 / 9 2160 19,0 386
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 5 22/6 - 05 / 2 2140 18,0 660
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -8 -0 -0 -0 -2 -5 000
Blue Va Bene 8 Plass 47 500
7 år BRUN HP v.Rite On Line (US) K. Malmin Bjerke Travbane 5 04/9 - 03 / 4 2100 17,6a 165
e. Oleoda Melody (FR) v. Buvetier D'aunou* (FR) T. Borg Bjerke Travbane 0 21/8 - 04 / 2 2100 18,0a 192
Hanne Rønningen /Siljan T. Borg Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 09 / 9 2100 18,7a 108
A. Akselsen Hanne Rønningen K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 17/7 - 07 / 3 2140 19,0 165
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 08 / 1 2100 17,3 56
9 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -16 -0 -2 -0 -8 -36 500
Tiger Bee (DK) 9 Plass 44 993
5 år BRUN V v.Great Challenger (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 05/9 - 04 / 9 2100 16,4a 968
e. Kay Bee (DK) v. Diamond Way (DE) K. Malmin Sørlandets Travpark - 31/8 - 07 / 10 2160 dg 98
Team Tiger Boys Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 22/8 - 03 / 4 2600 18,6 88
M. Høitomt Daniel Haugland (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 14/8 - 04 / 10 2100 18,9a 174
sølv m/svarte ermer,røde felt,reklame D. Haugland Sørlandets Travpark 4 10/8 - 01 / 7 2160 17,6 118
10 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -10 -0 -0 -3 -2 -21 500
Tinna Molar (DK) 10 Plass 69 421
6 år MØRKBR HP v.Trophy Catch (US) E. Høitomt Momarken Travbane 0 08/7 - 09 / 12 2160 19,1 62
e. The Ticket (US) v. Lindy Lane* (US) R. Jonassen Århus 4 25/4 - 07 / 1 1800 18,3a 210
Celine Solberg Akselsen /Holmestrand R. Jonassen Nykøbing Falster 0 23/11 - 07 / 1 2140 19,4a 236
K. Kvasnes Yvonne Stage Lange K. Ecce Aalborg 6 23/10 - 06 / 1 2100 17,8ag 64
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Ecce Charlottenlund 1 16/10 - 02 / 1 2000 17,7a 92
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Magnetic 11 Plass 42 700
7 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US) G. Gundersen Momarken Travbane 1 09/9 - 03 / 1 2140 18,8 52
e. Miss Ellen v. Soir Des Tibur K. Malmin Drammen Travbane 0 26/8 - 04 / 7 2100 21,2 g 384
Cathrine Th. Midtbu /Eina A. Stensen Biri Travbane 4 15/8 - 03 / 7 2100 17,9a 983
O. Kjenner Rita Giæver Bjørkvold G. Gundersen Bjerke Travbane 5 24/7 - 05 / 3 2100 17,7a 373
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Gundersen Biri Travbane - 23/6 - 09 / 13 2120 dg 231
12 2014: -9 -0 -2 -0 -3 -19 000 2013: -5 -0 -1 -0 -4 -15 500
Lakeside Cantona 12 Plass 34 500
4 år BRUN HP v.Steinlager (S) L. Kolle Bjerke Travbane 2 04/9 - 03 / 1 2100 17,3a 126
e. Sonja Brodda (S) v. Ganymede (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 0 21/8 - 04 / 5 2100 17,5a 155
Emelie Løwenborg /Vikersund L. Kolle Bjerke Travbane 4 07/8 - 02 / 4 2100 17,0a 59
D. Dalen Trond Anderssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 29/7 - 04 / 2 2100 18,7a 85
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 24/6 - 03 / 7 2100 18,0a 27