<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 54.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-7 Plass : 3-8-7

1 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -0 -1 -0 -2 -11 500
Mailund Faksa 2100 1 Plass 54 500
5 år SVART HP v.Voje Faks K. Johansen Biri Travbane 0 04/4 - 04 / 2 2100 33,5 g 274
e. Vilo v. Mentor Mollyn K. Johansen Biri Travbane 0 14/3 - 07 / 2 2100 32,9 g 268
Terje Limoseth /Bybrua K. Johansen Biri Travbane 0 31/1 - 02 / 3 2100 35,9 g 169
A. Stensen Erland Holm (T) K. Johansen Bjerke Travbane 2 03/1 - 04 / 4 2100 32,5a 43
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Johansen Bjerke Travbane 2 11/12 - 04 / 5 2160 33,6 273
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 2 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Momarken Travbane 5 09/9 - 09 / 2 2140 32,1 231
e. Kremlinn v. Krembest G. Gundersen Momarken Travbane 6 24/8 - 05 / 2 1640 30,4 1023
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød O. Østre Jarlsberg Travbane 0 22/8 - 05 / 1 2100 34,0 g 343
O. Østre Wenche Hestad (A) A. Akselsen Momarken Travbane 5 01/7 - 05 / 3 2140 33,5 450
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Momarken Travbane 0 24/6 - 05 / 1 2140 33,5a 350
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 3 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo G. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/9 - 09 / 12 2100 28,5a 38
e. Baugen Erla v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/8 - 03 / 8 2100 28,5a 73
Carsten Løkken-Irene Løkken G. Gundersen Biri Travbane 4 15/8 - 06 / 3 2100 31,0ag 102
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 08/8 - 05 / 13 2120 30,1 g 102
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Bjerke Travbane 1 31/7 - 03 / 12 2100 29,8a 22
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -1 -3 -98 421
Ruskeli Scott 4 Plass 313 174
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 05/8 - 05 / 6 2100 32,3a 635
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 18/7 - 02 / 11 2140 dg 873
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 03/7 - 14 / 4 2500 32,2 317
G. Austevoll Kjell Vidar Braaten (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark 6 19/6 - 08 / 8 2640 33,9 g 322
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Antonsen Klosterskogen Travbane - 29/5 - 06 / 6 2100 dg 692
5 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 5 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Drammen Travbane 8 02/9 - 04 / 3 2100 33,8 g 1199
e. Rufina v. Spikeld J. Undem Bjerke Travbane - 30/7 - 08 / 9 2140 dg 875
Silje Hogner /Slattum J. Undem Sørlandets Travpark 5 18/7 - 02 / 10 2140 32,1 698
K. Malmin Monica Røed Sørensen E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 18/4 - 05 / 6 2120 dg 96
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 07 / 3 2100 33,7 g 289
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 6 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Biri Travbane 0 03/8 - 05 / 1 2100 34,0ag 298
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 23/4 - 09 / 3 2140 32,2 g 196
Stall Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 8 08/4 - 08 / 8 2140 35,1 g 243
H. Kulblik H. Kulblik Romme - 28/3 - 09 / 1 1640 dg 23
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj K. Johansen Momarken Travbane 6 11/3 - 04 / 5 2140 32,5 g 217
7 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 7 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 4 05/9 - 09 / 2 2100 27,9a 194
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 22/8 - 05 / 3 2100 30,0 82
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Bjerke Travbane 4 06/8 - 09 / 15 2160 32,3 367
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 16/4 - 08 / 13 2160 34,1 357
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Biri Travbane 8 04/4 - 08 / 14 2120 33,5 122
8 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -9 000 2017: -11 -4 -2 -0 -1 -105 000
Årdals Tobben 8 Plass 184 000
8 år SVARTBRUN H v.Bork Odin J. Eriksen Biri Travbane 0 29/8 - 04 / 8 2620 br g 93
e. Birk Elin v. Pål Even J. Eriksen Biri Travbane 5 15/8 - 06 / 5 2100 31,2ag 358
Annette Erga /Orre J. Eriksen Biri Travbane 4 03/8 - 05 / 4 2100 31,1ag 235
J. Eriksen Gunnar Gjerstad (T) J. Eriksen Haugaland Travpark 0 22/7 - 05 / 3 1800 nc g 30
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Bergen Travpark 2 19/6 - 08 / 9 2640 31,4 40
9 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -22 000 2015: -7 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rabb Balder 9 Plass 88 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder A. Christensen Bjerke Travbane 6 05/9 - 09 / 9 2100 28,2a 864
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten A. Christensen Klosterskogen Travbane 7 21/8 - 03 / 7 2100 31,8 548
Rikke Helen Christensen /Kviteseid A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 11 / 13 2120 32,1 g 1329
A. Christensen A. Christensen Biri Travbane 4 13/6 - 10 / 2 2100 31,2a 108
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Sørlandets Travpark 0 01/6 - 04 / 11 2160 30,2 1015
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grantun Lynet 10 Plass 33 500
8 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Mikkelborg Biri Travbane P 20/7 - 20 / 8 2120 36,7 g P
e. Stjerne Perla v. Lome Elden L. Kolle Momarken Travbane 0 08/7 - 08 / 9 1660 br g 252
Anders Andersen /Harestua K. Johansen Momarken Travbane - 12/6 - 03 / 8 2140 dg a 507
O. Mikkelborg Anders Andersen K. Johansen Bjerke Travbane - 05/6 - 02 / 8 2100 g0 ag 231
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl K. Johansen Biri Travbane 2 30/5 - 03 / 11 2120 30,0 645
11 2015: -6 -0 -0 -1 -2 -8 000 2014: -13 -0 -0 -1 -8 -24 962
Kong Valemon 11 Plass 52 962
5 år LYSBRUN V v.Prins Juventus E. Høitomt Momarken Travbane 3 09/9 - 09 / 5 2140 32,0 61
e. Trøa Lys v. Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 0 29/8 - 04 / 2 2600 33,5 g 308
Nina Romkes Storås-Hans Wilhelm Storås H. Storås Klosterskogen Travbane 6 21/8 - 03 / 3 2100 31,8 g 334
H. Storås K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 11 / 6 2100 31,1 g 489
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Drammen Travbane 0 03/7 - 14 / 3 2500 br g 377