<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 215.001 kr.
3-15-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-12-8 Plass : 10-12-8

1 2018: -21 -2 -3 -1 -7 -122 964 2017: -24 -1 -2 -2 -9 -112 372
Søyset Kaiser 2140 1 Plass 525 274
9 år SVART H v.Nordli Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 05 / 8 2620 br g 310
e. Tinna Perla v. Rigel Jo O. Østre Hagmyren 0 01/7 - 08 / 2 2140 26,9 378
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Bjerke Travbane 0 07/6 - 06 / 2 3120 29,1 962
O. Kjøsnes Lene Søyseth (A) O. Østre Momarken Travbane 0 19/5 - 07 / 11 2140 27,2a 362
Grønn m/hvitt&svart sidefe&ermstr,rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 1 10/5 - 04 / 2 2100 27,0 377
2 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000
Yr Sokken 2 Plass 255 553
9 år SVART V v.Trø Faks A. Nilsen Leangen Travbane 5 08/9 - 02 / 9 2160 28,2 112
e. Ugga v. Piril Friggen A. Nilsen Bergsåker 0 29/8 - 09 / 1 1660 28,4 194
Stall Sarve A. Nilsen Leangen Travbane 2 18/8 - 07 / 10 2160 30,0 154
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 3 11/8 - 07 / 11 2160 29,6 547
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer M. Olsen Leangen Travbane 0 26/7 - 02 / 13 2160 29,5 g 1593
3 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -5 500 2014: -14 -0 -0 -1 -3 -12 649
Eng Glupa 3 Plass 227 020
8 år MELL.BR. HP v.Lome Elden A. Solhus Leangen Travbane 0 11/8 - 07 / 12 2160 32,0 g 696
e. Salsnes Glupa v. Glup A. Solhus Biri Travbane 0 03/8 - 04 / 11 2120 29,6 g 270
Alf-Einar Jørgensen /Harstad A. Solhus Leangen Travbane 0 26/7 - 08 / 4 1640 27,4a 444
A. Eggan Reidar Sæther A. Solhus Leangen Travbane 0 21/6 - 08 / 6 2140 31,1 g 301
Blå m/hvit kile, gr/gul søm,rekl A. Solhus Leangen Travbane 0 15/2 - 07 / 5 2140 dist g 806
4 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 2160 1 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor H. Sandstrøm Östersund 6 05/9 - 07 / 1 1640 28,3 295
e. Germa v. Elding I. Melby Leangen Travbane 0 07/7 - 05 / 5 2140 32,2 465
Sverige I. Melby Östersund 3 06/6 - 11 / 2 1609 28,3a 216
B. Garberg Karina Kvikne I. Melby Biri Travbane 0 30/5 - 09 / 5 1609 29,5ag 208
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek I. Melby Leangen Travbane 0 05/5 - 05 / 1 2140 29,3a 637
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -1 -2 -43 500
Faste Viking 2 Plass 517 242
7 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 9 07/9 - 05 / 4 2600 26,0a 1052
e. Faste Eldina v. Elding J. Blekkan Bjerke Travbane 2 26/8 - 09 / 6 2600 27,2a 266
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten J. Blekkan Biri Travbane 2 15/8 - 09 / 3 2100 27,7a 20
J. Blekkan J. Blekkan Östersund 2 01/8 - 02 / 1 2140 30,3a 41
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Östersund 0 19/7 - 05 / 4 2140 27,6ag 424
6 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -20 -0 -0 -2 -5 -21 500
Vorset Haakon 3 Plass 226 400
15 år RØDBRUN V v.Pålex K.* (S) M. Valstad Leangen Travbane 5 30/8 - 06 / 11 1640 29,3a 814
e. Flatlaraua v. Dally Sjurson A. Robertsen Leangen Travbane 0 11/8 - 05 / 6 2140 br g 575
Stall Marik B. Westergaard Leangen Travbane - 22/6 - 01 / 10 1640 g0 ag 741
M. Valstad Erik Follum A. Robertsen Leangen Travbane 0 28/4 - 05 / 3 1640 29,6 g 185
gul m/rød v M. Valstad Leangen Travbane 0 20/4 - 08 / 1 2140 28,6 g 288
7 2018: -13 -4 -1 -1 -3 -274 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Tao Elda 4 Plass 928 302
10 år BRUN HP v.Bokli Eld F. Husbyn Leangen Travbane 0 11/8 - 05 / 4 2140 29,8 201
e. Tao Faksa v. Järvsöfaks (S) A. Stensen Leangen Travbane 6 26/7 - 08 / 9 1640 27,1a 50
Guri Irene Amundgaard /Dovre L. Pedersen Leangen Travbane P 14/7 - 22 / 1 2140 30,9 P
A. Stensen Guri Amundgaard A. Stensen Leangen Travbane 0 26/5 - 06 / 13 2160 28,6 g 182
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 2 05/5 - 05 / 9 2140 27,3ag 78
8 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -11 -0 -0 -2 -4 -20 000
Bjørkekvikk 5 Plass 304 000
8 år BRUN H v.Alm Viktor A. Solhus Leangen Travbane 0 08/9 - 05 / 3 2160 28,8 553
e. Bjørkedokko v. Braute A. Solhus Leangen Travbane 0 30/8 - 02 / 1 2140 28,4 85
Rolf Rønning /Trondheim B. Garberg Leangen Travbane 6 11/8 - 05 / 7 2140 28,6 g 551
A. Solhus Rolf Rønning A. Solhus Östersund 0 14/3 - 08 / 2 2160 29,2 130
grønn m/lilla kvadrater A. Solhus Leangen Travbane 4 03/3 - 06 / 1 1640 27,5a 245
9 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Hongslojerven 6 Plass 306 899
6 år HUSKBRUN H v.Åsajerven G. Bergem Leangen Travbane 0 11/8 - 05 / 2 2140 30,2 877
e. Hongslo Tausa v. Elding F. Westberg Leangen Travbane - 03/3 - 06 / 3 1640 dg a 569
Thorleif Dahl /Svorkmo F. Westberg Leangen Travbane 6 15/2 - 02 / 6 2140 30,5 g 453
F. Westberg Thorleif Dahl F. Westberg Leangen Travbane 0 30/12 - 07 / 8 1640 32,2ag 178
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl F. Westberg Leangen Travbane 0 11/11 - 02 / 10 2140 31,6a 197
10 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -12 547 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Svarten 7 Plass 598 439
10 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Leangen Travbane 6 26/7 - 09 / 11 2160 27,0 86
e. Ylblesa v. Pajaprins U. Eriksson Rättvik 5 07/7 - 06 / 2 2160 27,0 53
Hilde Solbakken-Sven-Tore Jacobsen T. Wollebæk Bjerke Travbane 2 18/6 - 02 / 5 2640 27,8 104
T. Mjøen Hilde Solbakken T. Mjøen Leangen Travbane 0 05/5 - 05 / 11 2140 br ag 107
hvit m/rød m og ermringer, reklame B. Ekløf Bergsåker 1 12/3 - 06 / 1 2660 28,8 23
11 2014: -13 -0 -0 -1 -4 -13 149 2013: -14 -2 -0 -3 -4 -60 000
Snonsøy Tinjar 8 Plass 235 149
7 år BRUN V v.Slått Eld P. Sørmo Leangen Travbane 5 18/8 - 06 / 7 1640 29,7a 291
e. Pave Dubla v. Dublan H. Tvedt Bjerke Travbane 0 06/8 - 08 / 7 2160 29,1 196
Kristin Kjerstad-Morten Børseth R. Bjørnbeth Biri Travbane 6 25/7 - 08 / 3 2100 29,1 472
P. Sørmo Morten Børseth L. Johansen Leangen Travbane 0 14/7 - 08 / 4 1640 31,9 124
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek E. Sørmo Orkdal Tråvpark 0 20/6 - 09 / 8 1720 29,4 777
12 2018: -9 -2 -2 -1 -1 -81 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Kasper 9 Plass 601 492
9 år BLAKK V v.Kasper Mollyn R. Fremstad Leangen Travbane 1 11/8 - 05 / 3 2140 27,1 65
e. Røynskrem v. Krembest M. Fremstad Leangen Travbane 5 26/7 - 09 / 9 2160 26,9 128
Ragnar Fremstad /Brekstad R. Fremstad Hagmyren 0 01/7 - 08 / 4 2160 26,4 134
R. Fremstad Monika Fremstad (T) R. Fremstad Hagmyren 2 20/6 - 11 / 1 2160 26,6 225
gul m/grå stolpe R. Fremstad Bjerke Travbane 5 04/6 - 07 / 14 2160 28,3 g 160
13 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eld Stjernen 10 Plass 377 265
11 år MØRKBR H v.Elding Ø. Kihlstrøm Romme 0 22/8 - 05 / 1 2140 27,8 284
e. Storm Søstra v. Rigel Jo A. Stensen Östersund 2 01/8 - 04 / 1 1640 27,9 370
Annbjørg Bjørnbeth /Leinstrand R. Bjørnbeth Leangen Travbane - 26/7 - 09 / 1 2140 dg 454
R. Bjørnbeth Arve Sjoner (T) B. Ekløf Hoting 4 08/7 - 02 / 1 2040 30,0ag 43
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame Ø. Kihlstrøm Östersund 1 07/6 - 13 / 2 1609 27,4a 227