Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr.
3-15-årige høyest 11.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-13 Plass : 8-1-13

1 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 2100 1 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Eilefsen Biri Travbane - 25/4 - 01 / 1 2100 dg r 369
e. Marthe Røder v. Røder O. Kjenner Momarken Travbane P 16/2 - 20 / 9 2160 42,8 g P
Martin Wik /Skjeberg K. Ødegaard Momarken Travbane 14/5 - 22 / 5 2160 50,0 g B
S. Eilefsen K. Ødegaard Bjerke Travbane 01/5 - 20 / 7 1660 55,8 g B
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma
2 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 2 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 08/8 - 22 / 6 2120 36,7 P
e. Trø Vesla v. Spikeld P. Glittum Klosterskogen Travbane 08/11 - 22 / 4 1720 55,8 g B
Inge Brusletto /Geilo
E. Høitomt Trond Søhoel Jensen (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
3 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Anna Tina 3 Plass 4 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Biri Travbane 7 15/8 - 01 / 2 2100 41,2 g 264
e. Arja Tina v. Lykke Gutten K. Johansen Biri Travbane P 23/6 - 20 / 12 2120 40,5 g P
Aksel Elias Johansen /Grimstad J. Blekkan Biri Travbane N 16/8 - 23 / 1 2100 brp N
K. Johansen Roald Hansen H. Holm Bjerke Travbane N 12/10 - 21 / 8 2160 44,3 rg N
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Blekkan Biri Travbane N 30/9 - 22 / 1 2100 42,1 g N
4 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -12 000 2015: -7 -2 -0 -0 -2 -83 958
Alm Kristina 4 Plass 103 458
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Bjerke Travbane P 14/5 - 22 / 11 2180 37,9 P
e. Alm Nora v. Nordli Svarten L. Kolle Bjerke Travbane 31/10 - 20 / 15 1680 57,3 g B
Thomas Persson-Siri Marte Persson L. Kolle Bjerke Travbane 29/8 - 23 / 10 1660 03,7 g B
Å. Tengsareid Thomas Persson
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2019: -7 -0 -1 -0 -1 -13 000 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -6 000
Nesvik Spik'n 5 Plass 102 500
9 år SVARTBRUN V v.Spikeld G. Austevoll Biri Travbane P 29/8 - 20 / 6 2120 39,4 P
e. Lome Gry v. Åsrapp
Susann Lauritsen /Kvernaland
G. Austevoll Trond Anderssen (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hvatt Anna 6 Plass 0
5 år SVART HP v.Åsajerven P. Hvattum Biri Travbane P 15/8 - 20 / 7 2120 39,7 P
e. Hvattoline v. Briskeby Gutten P. Hvattum Biri Travbane 09/12 - 23 / 7 1620 51,3 g B
Karin Elisabeth Hvattum /Brandbu
P. Hvattum
hvit m/grønn stjerne og ermstripe
7 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 7 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven B. Steinseth Momarken Travbane 0 25/2 - 08 / 6 2160 dist g 964
e. Maurstad Mi v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 8 14/2 - 07 / 5 2100 42,8 g 331
Kristin Wattum Haugen /Slitu B. Steinseth Drammen Travbane 0 16/11 - 01 / 5 2100 41,1 207
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane P 11/10 - 23 / 4 2100 39,1 P
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Biri Travbane 21/9 - 24 / 8 2120 53,1 g B
8 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000 2016: -6 -2 -0 -0 -4 -110 000
Lille Eline 8 Plass 563 886
6 år BRUN HP v.H.G. Balder M. Ottersen Biri Travbane - 09/5 - 01 / 4 2100 dg r 21
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) M. Ottersen Bjerke Travbane P 30/4 - 20 / 11 2160 33,1 P
Jan Tore Alund /Snertingdal M. Ottersen Biri Travbane 20/9 - 20 / 6 2120 45,9 B
T. Solberg Morten M. Ottersen (T) M. Ottersen Biri Travbane 30/8 - 20 / 3 2100 48,3 B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
9 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -19 -1 -2 -0 -6 -74 500
Skogs Balder 2120 1 Plass 146 500
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld S. Nervik Biri Travbane 8 29/8 - 01 / 3 2100 35,9 g 92
e. Smedblesa v. Spang Best S. Nervik Biri Travbane 6 01/8 - 01 / 4 2100 34,2 g 124
Marion Skoglund /Follebu S. Nervik Biri Travbane 6 20/7 - 01 / 3 2100 35,9 270
S. Nervik Marion Skoglund S. Nervik Biri Travbane P 23/5 - 20 / 8 2120 41,7 g P
grønn m/rødt og svart skråbånd + rekla
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -17 -1 -1 -3 -8 -91 000
Ty Riga 2 Plass 193 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden D. Dalen Biri Travbane 3 29/8 - 01 / 15 2120 33,0 95
e. Alm Robyn v. Braute D. Dalen Jarlsberg Travbane 8 08/8 - 08 / 13 2120 34,5 g 55
Nils-Ole Robøle /Heggenes D. Dalen Biri Travbane 5 01/8 - 01 / 15 2120 32,9 194
D. Dalen Nils-Ole Robøle D. Dalen Biri Travbane 4 20/7 - 01 / 7 2100 35,5 193
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Drammen Travbane P 10/6 - 20 / 9 2120 36,7 P
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dalby Gutten 3 Plass 18 000
9 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 15/8 - 01 / 3 2100 42,4 538
e. Dalby Jenta v. Lapp Nils (S) K. Mathisen Biri Travbane 0 11/10 - 01 / 11 2120 dist 731
Torstein Sørsveen /Østre Gausdal Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 6 17/9 - 01 / 8 2140 38,4 471
Ø. Ruttenborg Torstein Sørsveen Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 08/3 - 20 / 5 2120 39,8 P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 25/1 - 01 / 11 2120 dist 656
12 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -9 -0 -0 -1 -5 -18 000
Stålands Friggen 4 Plass 38 500
8 år BRUN V v.Ulfrigg K. Øyhaugen Biri Travbane 4 15/8 - 01 / 1 2100 37,9 g 279
e. Turbo Kristin v. Pajaprins K. Øyhaugen Biri Travbane - 01/8 - 01 / 1 2100 dg 577
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Biri Travbane P 23/6 - 20 / 11 2120 38,4 g P
K. Øyhaugen G. Gundersen Momarken Travbane 0 28/3 - 01 / 14 2160 br g 1098
blå m/hvit ø G. Gundersen Biri Travbane 6 18/11 - 07 / 1 2100 39,8 r 276
13 2015: -10 -0 -2 -2 -5 -33 000 2014: -7 -0 -1 -2 -4 -26 000
Halmrast Viking 5 Plass 59 000
6 år SVART V v.Järvsöviking* (S) M. Ottersen Biri Travbane 2 29/8 - 01 / 1 2100 33,7 152
e. Horgen Eldy v. Elding M. Ottersen Biri Travbane P 14/2 - 20 / 4 2120 40,8 P
Andreas Halmrast-Helene Øveraasen
M. Ottersen Andreas Halmrast
grå m/grønt skulderstykke + reklame
14 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -1 -3 -14 482
Kantus 6 Plass 14 482
4 år SVART V v.Lome Kongen K. Brenden Romme 4 07/8 - 02 / 1 2140 36,2 g 57
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 09 / 12 2120 38,2 g 458
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Årjäng 0 21/6 - 03 / 4 2160 dist g 1089
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Årjäng 8 10/6 - 06 / 3 1660 37,3 g 813
gul m/svart skråbånd. G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 01 / 10 2100 39,9 g 426
15 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 7 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 04/9 - 07 / 11 2120 dg 226
e. Cate v. Alm Rigel O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/8 - 09 / 1 2140 35,2 g 424
Frode Horstad /Naustdal K. Kvasnes Drammen Travbane 0 03/7 - 03 / 2 2100 34,4 g 393
O. Mikkelborg Annette Stordal (A) E. Gravdal Drammen Travbane - 01/5 - 08 / 9 2120 dg 660
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 11/4 - 01 / 3 2100 35,0 g 490