<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:15 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -3 -42 500
Sunny Cru 1640 1 Plass 95 544
6 år MØRKBR H v.Americanese (US)
e. Splendid Sprinter (US) v. Muscles Yankee* (US)
Dag Terje Kisen /Matrand
H. Holm Dag Terje Kisen
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
2 2016: -7 -0 -0 -1 -3 -12 500 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gabriella 2 Plass 16 500
4 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 04/9 - 22 / 1 1700 dgpp N
e. Say Jessica v. Super News (US)
Anette Stene /Drammen
L. Kolle Anette Stene
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2018: -9 -3 -2 -0 -0 -113 491 2017: -15 -6 -0 -2 -3 -191 000
Double Spin 3 Plass 478 491
6 år BRUN H v.Adrian Chip* (US) E. Høitomt Biri Travbane 29/8 - 21 / 5 2100 31,7 B
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE)
Jan Svendsen
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
4 2018: -13 -1 -2 -2 -5 -92 991 2017: -16 -2 -2 -1 -3 -98 000
Jacobine Y. 4 Plass 334 991
6 år BRUN HP v.Steinlager (S)
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR)
Svein Ystehede /Halden
V. Hop Julie Therese Arneberg (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2018: -11 -1 -1 -2 -0 -30 000 2017: -14 -1 -1 -0 -2 -27 000
Louis d'Estino 1660 1 Plass 87 999
6 år BRUN V v.Pine Chip* (US) A. Wolden Bjerke Travbane 03/9 - 22 / 6 1640 30,2 B
e. Princess Charm (S) v. Self Confident (US)
Jørn Sannes /Porsgrunn
A. Wolden
rød/svart
6 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Expensive Pleasure 2 Plass 73 000
6 år BRUN HP v.Rite On Line (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 03/9 - 21 / 7 1640 32,9 g B
e. Quick Pleasure v. Pleasure Prince (US)
Marte Hauane-Katrine Hauane
K. Kvasnes Marte Hauane
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Going Madness* 3 Plass 0
2 år BRUN H v.Going Kronos* (IT)
e. June Bride (S) v. Muscles Yankee* (US)
Sverige
C. Trotter Olle Goop (T)
Brun, vitt axelparti & hängslen; brun
8 2018: -16 -1 -2 -2 -3 -49 500 2017: -10 -0 -0 -0 -2 -6 000
Millers Well 4 Plass 104 167
6 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) H. Storås Bjerke Travbane 03/9 - 22 / 5 1640 29,4 B
e. Hilda E.R. (S) v. Super Tilly* (S)
Jan Risa-Sverre Risa
H. Storås
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -3 -2 -0 -2 -316 000
Thai Cashflow 5 Plass 316 000
4 år BRUN V v.Cantab Hall (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 06/8 - 20 / 7 1660 24,5 B
e. Thai Gypsy v. Super Arnie* (US)
Arne Sandbæk Jr. /Skreia
G. Gundersen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
10 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -1 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skeie Spika 1680 1 Plass 1 500
3 år BRUN HP v.Spikeld
e. Perle Sky v. Lome Elden
Heidi Moen /Begna
O. Mikkelborg Heidi Moen (T)
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl
11 2018: -15 -1 -1 -0 -7 -34 000 2017: -15 -0 -0 -3 -7 -28 000
W.J. Elvis 2 Plass 71 000
6 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane 03/9 - 21 / 12 1660 02,3 g B
e. Lykkje Liv v. Järvsöfaks (S)
Frank Ove Halvorsen-Oddmund Torsvik
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
12 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grude Fanten 3 Plass 0
2 år MØRKBR H v.Særpefanten
e. Ulmaren v. Spikeld
Stall Grude Fanten
S. Weberg
lys blå m. m.blå ermer,krage,mansj.+re
13 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -15 200
Grinder Dragen 4 Plass 31 200
6 år SVART V v.Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 29/8 - 21 / 9 2120 56,8 B
e. Mai Betzy v. Alm Svarten
Marie Grinder-Trond A. Grinder
B. Steinseth
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt