<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -3 -0 -5 -80 000
Not Over You 1640 1 Plass 136 500
6 år MØRKBR HP v.Daguet Rapide* (IT)
e. Eck Jola v. Felix Santana* (DE)
Kjell Vidar Braaten-Ulrikke Kåsastul Andersen
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000
Beak's Lucifer 2 Plass 19 000
6 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 03/9 - 20 / 5 1640 31,9 B
e. Dedicate Label (S) v. Texas (US)
Mona Lilja /Ljørdalen
B. Steinseth
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt
3 2018: -6 -0 -3 -0 -0 -45 000 2017: -15 -1 -2 -2 -3 -82 212
Nogara 3 Plass 312 212
6 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US)
e. Luckpenny San (S) v. Super Arnie* (US)
Stall Nogara
B. Westergaard
Rød m/hvitt kilef.felt,gul/blå søm,rek
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -1 -1 -2 -3 -44 500
Real Superb 4 Plass 97 222
6 år BRUN V v.Coktail Jet (FR)
e. Orions Hilda v. Freezing Cold* (US)
Andrea Sletsjø-Karl Brian Karlsen
C. Trotter Bjørn Goop (T)
Brun, vitt axelparti & hängslen; brun
5 2018: -6 -5 -0 -0 -0 -81 648 2017: -4 -1 -1 -2 -0 -31 000
Beat'em All 5 Plass 163 648
6 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US)
e. Veralyn Transs R. (DE) v. Tagliabue* (US)
Lise Stavn-Atle Halvorsen
D. Dalen Pål Sem (T)
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl
6 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -11 -2 -2 -1 -4 -54 000
Coktail Classic 6 Plass 95 000
6 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR)
e. Dreamlands Oasis (US) v. Donerail* (US)
Stall Bergsund AS /Hønefoss
L. Kolle Trond Anderssen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
7 2017: -8 -2 -0 -1 -4 -188 919 2016: -19 -5 -5 -2 -4 -446 722
Escada B.R. 7 Plass 707 641
5 år MØRKBR HP v.Credit Winner* (US)
e. Likely Volo (US) v. Yankee Glide* (US)
Jørn Amundsen /Risør
K. Johansen Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
8 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerneloma 1660 1 Plass 0
2 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 14/5 - 20 / 7 1660 brp r N
e. Nydelig v. Pål Even
Erik Korsvolla /Gran
Å. Tengsareid Erik Korsvolla
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -2 -1 -2 -48 000
Torpa Otta 2 Plass 62 000
5 år BRUN HP v.H.G. Balder
e. Torpa Hege v. Spikeld
Stall Solbacka
E. Høitomt Per Dave Holtung (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
10 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 3 Plass 48 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Bjerke Travbane 03/9 - 22 / 12 1660 58,0 g B
e. Nattens Dronning v. Sjefen
Nina Bakken-Andreas Solbrekke
H. Holm Nina Bakken (A)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
11 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grude Stine 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Lome Elden
e. Ullstine v. Lykke Gutten
Johnna Henningsen-Berit Gorset Bergene
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T)
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wassatrollet 5 Plass 0
5 år MØRKBR H v.Horgen Tore
e. Toftetrolla v. Lauvin
Kjell Viktor Hansen /Flateby
J. Gaustad
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl