<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:25 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Photo Mack 1640 1 Plass 0
5 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) L. Kolle Bjerke Travbane - 03/9 - 20 / 4 1640 dgpp N
e. Matina Mack (US) v. Tagliabue* (US)
Rene Bjønnes /Rolvsøy
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2017: -10 -1 -1 -3 -2 -49 000 2016: -8 -1 -1 -0 -3 -22 000
Sweet Moon 2 Plass 91 000
5 år BRUN HP v.Olimede* (FR)
e. K.L.M. Moonshine v. Gunslinger Spur (US)
Kåre Refsland /Varhaug
S. Holm Kjell Myhrer
hvit m/blått sk.stk m/hvite ruter, rek
3 2017: -13 -2 -0 -1 -5 -65 581 2016: -14 -2 -3 -2 -3 -464 000
Dream On Plush 3 Plass 708 081
5 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) S. Hammersborg Bjerke Travbane 03/9 - 23 / 6 1640 31,1 g B
e. Manita Plush v. Armbro Plush (CA)
Stall Toftner
S. Hammersborg
svart m/rød sele høyre side + rekl.
4 2017: -12 -3 -1 -2 -1 -192 545 2016: -15 -5 -4 -0 -4 -317 000
W.J. Eminent Bergen 4 Plass 580 545
5 år MØRKBR H v.Leonardo Grif* (IT)
e. Fanny Speed (S) v. Deliberate Speed* (US)
Stall Eminent
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2016: -11 -0 -0 -0 -5 -12 000 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Funny Circle 5 Plass 16 000
4 år BRUN HP v.More Chips (US)
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S)
Brit Inger Wahl /Rakkestad
O. Kjenner Brit Inger Wahl
Svart m/oransje stolpe,rekl.
6 2017: -6 -1 -0 -2 -1 -23 000 2016: -8 -1 -0 -3 -2 -26 000
Birkbeck S.R. 6 Plass 51 000
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) B. Steinseth Bjerke Travbane - 03/9 - 23 / 2 1640 dgpp N
e. Gorgeous Face (S) v. Juliano Star* (FR)
Stall Levick
B. Steinseth
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000
Showystar 7 Plass 12 000
4 år BRUN V v.Staro Showbiz (S)
e. Jobie Brodda (S) v. Jobie Tempest* (CA)
Steinar Sønseth-Arild Rogne
G. Flåten Jan Morten Hansen (T)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
8 2017: -10 -2 -0 -2 -3 -46 500 2016: -3 -1 -0 -1 -1 -13 000
Alm Norinda 1660 1 Plass 59 500
5 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Biri Travbane 29/8 - 23 / 8 2120 brp N
e. Alm Nora v. Nordli Svarten
Jens Alm /Jaren
J. Alm
Blå/hvit/rød tredelt
9 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Jerva 2 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Åsajerven
e. Spikny v. Spikeld
Håkon Gulheim /Jevnaker
O. Mikkelborg Håkon Gulheim (A)
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl
10 2017: -4 -0 -1 -0 -1 -9 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tullefaksa H.M. 3 Plass 9 000
5 år SVART HP v.Voje Faks
e. Øyertulla v. Nordli Svarten
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme
E. Høitomt Hege Nilsen (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
11 2017: -8 -0 -1 -0 -5 -17 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ruskeli Svarta 4 Plass 17 000
5 år SVART HP v.Norheim Faksen
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S)
Anne Catrine Kleveland /Finsland
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl