<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:30 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
2-15-årige.
24. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -15 -0 -0 -1 -6 -22 777 2016: -24 -0 -1 -3 -7 -32 642
Big Boss Man E.P. 2140 1 Plass 208 225
8 år MØRKBR V v.Broadway Hall (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 02/5 - 03 / 6 1700 19,6ag 16
e. U.S. Francesca v. Coktail Jet (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/4 - 04 / 6 2100 17,9ag 156
Kenneth Brenden-Olaug Kjexrud B. Westergaard Odense - 10/2 - 08 / 1 2160 dg 91
K. Brenden Leif Ingvar Brenden T. Solberg Forus Travbane 0 15/12 - 10 / 7 2040 br ag 19
gul m/svart skråbånd. T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 24/11 - 09 / 1 2100 16,9a 231
2 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -7 500 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -20 000
Gary Above 2 Plass 65 000
7 år MØRKBR V v.From Above* (S) H. Holm Bjerke Travbane 04/9 - 20 / 6 1660 29,6 B
e. Gary's Donna v. Ata Star L.* (S) H. Holm Bjerke Travbane 21/8 - 23 / 5 1640 30,6 B
Stall Henny
H. Holm
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
3 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -17 -1 -1 -0 -2 -21 000
Oh What A Babe (DK) 3 Plass 95 192
10 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) M. Graversen Aalborg - 27/6 - 92 / 1 2180 dgpp N
e. Hey Day Dust (DK) v. Alf Palema* (US) J. Juel Charlottenlund 0 15/8 - 06 / 2 2000 br ag 351
Yvonne Graversen-Mark Graversen J. Juel Jarlsberg Travbane 0 15/7 - 03 / 12 2100 20,1ag 53
O. Olsen Mark Graversen J. Juel Aalborg 2 14/6 - 11 / 1 2100 17,9ag 27
Lilla, hvite ermer,V-form.sk.stk, rekl J. Juel Aalborg 2 17/5 - 08 / 1 2100 18,9a 45
4 2015: -6 -1 -1 -1 -1 -21 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sir Stanley (DK) 4 Plass 21 740
6 år BRUN V v.Double Eagle* (US) K. Friborg Aalborg 5 17/9 - 01 / 1 2100 18,5a 45
e. Dixi (DK) v. Utah Bulwark (S) K. Friborg Aalborg P 28/5 - 91 / 1 2120 20,3 P
Dan Inge Loftheim /Nøtterøy
K. Malmin
Mørkblå med gul reklame/bånd
5 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Inahurry 2160 1 Plass 2 000
3 år BRUN HP v.Chipmate* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 24/7 - 20 / 3 1640 28,6 B
e. Candy's Gift v. Embassy Lobell* (US) U. Alme Drammen Travbane 04/7 - 21 / 1 1700 29,2 B
Kjell Alme-Renate V. Alme
U. Alme
lysblå m/lilla sk.stk. & seler.
6 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -10 -0 -0 -0 -6 -12 000
Martine Bonanza 2 Plass 19 000
5 år BRUN HP v.Clerk Magistrate (US) S. Weberg Bjerke Travbane 07/8 - 21 / 10 1660 27,0 B
e. Bambola Rozz (S) v. Donerail* (US) S. Weberg Momarken Travbane 23/7 - 22 / 1 2140 31,9 g B
Linnea Flørli-Thomas Sverre Karlsen
G. Gundersen Trond Anderssen (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spinspider 3 Plass 0
5 år RØD HP v.Gidde Palema* (S) A. Eggen Bjerke Travbane N 31/7 - 23 / 10 2160 24,3 N
e. Fanny Strømline (S) v. Boss Lobell* (US) A. Eggen Jarlsberg Travbane N 05/7 - 20 / 8 2100 br g N
Aina Myrvold /Jessheim
E. Høitomt Ingar Myrvold
Hvit m/svarte ermer, reklame
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -1 000 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
The One Rebellion 4 Plass 103 000
7 år BRUN V v.From Above* (S) R. Aarlie Drammen Travbane 30/11 - 20 / 1 1700 31,1 B
e. Pearl Boshoeve (DE) v. Diamond Way (DE) R. Aarlie Drammen Travbane 25/11 - 21 / 1 1700 36,2 N
Harald Inge Hagen /Avaldsnes R. Aarlie Drammen Travbane 21/11 - 08 / 2 1700 dgpp N
R. Aarlie
Delt svart/rød
9 2016: -22 -0 -2 -3 -7 -38 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.M. Nordwest 2180 1 Plass 40 000
6 år BRUN V v.Norne G. Nordbotten Jarlsberg Travbane P 15/12 - 20 / 13 2120 39,0 P
e. Korbra v. Korbest M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 24/11 - 01 / 5 2140 br g 389
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 5 08/11 - 01 / 10 2100 38,6 635
G. Nordbotten G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 10/10 - 08 / 7 2100 dist g 545
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 01 / 12 2120 38,2 846