<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:24 V5-5
DD-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 215.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-6 Plass : 7-8-6

1 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2013: -7 -0 -0 -3 -3 -27 000
J.C. Heigen 1609 1 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Turbo Sund* (S) A. Sveen Biri Travbane P 01/8 - 20 / 2 2100 18,9 P
e. Isi Girl R.F. v. Lindy's Super Kick (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 6 26/3 - 05 / 7 2100 18,5a 183
Stall Heigen B. Steinseth Biri Travbane 5 08/3 - 07 / 2 1609 15,1a 113
B. Steinseth Anne Marie Sveen (A) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/2 - 04 / 4 2100 17,5a 96
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt H. Storås Bjerke Travbane 4 06/2 - 08 / 6 2100 16,7a 64
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mimi's Red Rose 2 Plass 215 000
11 år RØD HP v.Gidde Palema* (S) V. Hop Biri Travbane - 13/6 - 08 / 5 2100 dg a 147
e. Sorocaba v. Texas (US) G. Gundersen Biri Travbane 0 25/4 - 05 / 12 2100 17,3a 326
Jan Erik Aasen /Lillehammer E. Holm Biri Travbane 0 04/4 - 05 / 5 2100 18,4a 228
E. Holm Jan Erik Aasen E. Holm Biri Travbane 0 20/12 - 06 / 7 2100 18,4a 292
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 0 06/12 - 06 / 6 1609 15,8a 332
3 2014: -13 -0 -0 -0 -5 -11 500 2013: -19 -1 -0 -2 -6 -57 000
Black River Lord 3 Plass 178 900
12 år RØDBRUN V v.Go Hammering* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 21/8 - 05 / 6 1609 14,8a 310
e. Black River Champion v. Hart Hanover (US) E. Linn Biri Travbane 5 02/8 - 02 / 10 2100 16,9a 435
Widar Evensen /Ådalsbruk W. Evensen Bjerke Travbane - 22/7 - 03 / 5 2100 dg a 1500
W. Evensen B. Steinseth Drammen Travbane 0 03/7 - 04 / 4 2100 br ag 504
svart m/hvit w.e. & ermstripe. W. Evensen Drammen Travbane 6 10/6 - 04 / 8 2100 17,4a 252
4 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -1 -2 -9 988
Giverny* (S) 4 Plass 137 182
8 år M.BRUN HP v.Love You* (FR) P. Strømberg Färjestad 5 24/8 - 04 / 4 2640 17,8a 387
e. Honor Bright (S) v. Comets Tail* (US) P. Strømberg Bjerke Travbane 4 07/8 - 01 / 8 1609 15,8a 311
Sverige P. Strømberg Årjäng 0 21/7 - 01 / 7 1640 17,3ag 903
P. Strømberg P. Strømberg Årjäng P 21/6 - 91 / 1 2140 20,6 P
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring M. Hultman Åmål 0 04/6 - 04 / 12 2100 18,2 260
5 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -1 950 2014: -12 -0 -1 -0 -4 -12 849
Cyroline* (S) 5 Plass 196 888
7 år SVARTBRUN HP v.Rite On Line (US) G. Gundersen Kala Landbane 0 12/8 - 06 / 1 1900 17,4a 298
e. Cyrana* (S) v. Spotlite Lobell* (US) K. Lindberg Åmål 0 03/8 - 08 / 3 1680 15,9a 470
Sverige K. Lindberg Årjäng 8 26/7 - 06 / 3 1660 15,1 737
O. Nilsson O. Nilsson Jarlsberg Travbane 0 31/5 - 01 / 6 2100 20,0ag 83
svart m/grønt & rødt korslagt skulder O. Nilsson Åmål 2 17/5 - 04 / 2 1680 15,7a 160
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -0 -2 -11 500
Mr. Renati B.R. 6 Plass 276 000
10 år BRUN V v.Supergill* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 27/5 - 02 / 11 2100 17,0ag 174
e. Delphi Silvio (S) v. Lindy's Crown (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/5 - 05 / 12 2100 18,7ag 74
Pia Rønning /Oslo G. Austevoll Biri Travbane 6 25/4 - 05 / 3 2100 16,0a 179
G. Austevoll Pia Rønning G. Austevoll Bjerke Travbane 0 26/3 - 07 / 4 2100 16,4a 153
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 2 11/3 - 01 / 12 1700 16,0a 64
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -0 -1 -1 -5 -28 000
Bon Amie S.T. (NL) 7 Plass 287 190
10 år BRUN HP v.Freiherr As* (DE) V. Hop Drammen Travbane 2 30/8 - 03 / 7 2100 17,4a 709
e. Rosalie Boshoeve (DE) v. Invit Broline* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 21/8 - 06 / 6 1700 15,9a 461
Hilde Bø /Bø I Telemark C. Gustafsson Bjerke Travbane 6 13/8 - 01 / 8 2100 16,8a 94
V. Hop Arthur Bø (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 09/8 - 02 / 4 1700 15,1a 388
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 07 / 9 1700 15,6a 396
8 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -11 000 2015: -14 -1 -1 -3 -4 -42 500
Indra Southwind (S) 8 Plass 247 971
9 år SVART HP v.Fast Photo* (US) A. Gustafsson Färjestad 8 24/8 - 07 / 2 2140 16,5a 101
e. Lagunilla (S) v. Meadow Road (S) A. Gustafsson Färjestad 6 04/8 - 05 / 2 2140 16,0a 63
Monica Haugen /Greåker M. Jakobsson Årjäng - 03/7 - 05 / 2 1640 dg a 65
A. Gustafsson Berne Gustafsson D. Olsson Romme 6 08/11 - 08 / 1 2140 15,9a 199
svart m/grønn kile M. Jakobsson Färjestad 5 07/10 - 05 / 7 2140 15,1a 91
9 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -0 -0 -4 -9 000
Supergirl Dotcom 9 Plass 189 000
7 år MØRKBR HP v.Stand Strong* (US) I. Engen Drammen Travbane 5 26/8 - 03 / 1 2100 18,6a 105
e. Cherity News v. Super News (US) M. Amundsen Kala Landbane 7 12/8 - 09 / 14 1940 20,4 301
Morten Stenberg /Hamar C. Antonsen Bjerke Travbane 0 24/7 - 03 / 3 1609 15,7a 387
C. Antonsen M. Amundsen Kongsvinger Travbane 6 02/7 - 09 / 4 1600 15,9a 123
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. T. Kleveland Drammen Travbane 5 14/6 - 01 / 7 2100 18,5ag 166
10 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -1 -3 -27 500
Global Peace 10 Plass 198 500
6 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 27/8 - 04 / 10 2100 14,8a 124
e. Frisky Fleur (US) v. Garland Lobell (US) G. Gundersen Biri Travbane 6 01/8 - 06 / 2 2100 15,9a 51
Stall Drømmedama G. Gundersen Bjerke Travbane - 19/6 - 05 / 3 1609 g0 ag 40
G. Gundersen Truls Heslien G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/6 - 07 / 2 2600 16,9a 302
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/5 - 05 / 10 2100 15,2a 158
11 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -0 -2 -0 -6 -31 800
Dreamline 11 Plass 213 300
7 år MØRKBR HP v.Tagliabue* (US) M. Jakobsson Årjäng 2 19/8 - 04 / 2 2160 16,9 155
e. Dreamlands Oasis (US) v. Donerail* (US) E. Tijunelis Bjerke Travbane 6 07/8 - 05 / 12 1609 14,6a 106
Stall Bergsund AS-Tom Lysaker M. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 03 / 12 1609 13,8a 578
L. Kolle Trond Anderssen (T) J. Øveraasen Biri Travbane P 23/6 - 21 / 1 2100 22,0 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Tijunelis Bjerke Travbane 0 14/5 - 03 / 12 2140 16,8 149
12 2015: -8 -0 -1 -0 -0 -5 000 2014: -17 -0 -0 -0 -3 -9 000
Do It 12 Plass 184 000
7 år BRUN V v.Super Arnie* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 21/8 - 05 / 8 2100 dg 302
e. Fluency (S) v. Royal Prestige* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 12/8 - 03 / 4 1609 15,7a 85
Lene Nilsen /Andebu K. Malmin Bjerke Travbane 0 22/7 - 03 / 2 2100 17,9ag 64
E. Høitomt Connie Engebråthen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 26/6 - 04 / 9 2100 19,3a 81
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Malmin Drammen Travbane 0 10/6 - 01 / 5 2100 15,4ag 86