Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 Monteløp
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 200.001 kr.
5-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-1 Plass : 7-6-1

1 2014: -5 -0 -1 -1 -3 -26 500 2013: -7 -4 -1 -0 -2 -68 500
Best Odin 2140 1 Plass 95 000
7 år SVART H v.Moe Odin T. Wollebæk Biri Travbane 4 27/7 - 03 / 10 1609 28,6a 41
e. Best Lappa v. Hambest (S) A. Stensen Kongsvinger Travbane 5 02/7 - 04 / 5 2220 30,2 125
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø B. Alm Biri Travbane 2 13/6 - 10 / 4 2100 29,0a 15
S. Løvvold Ole Fredrik Dæhli J. Øveraasen Biri Travbane P 06/6 - 21 / 3 2120 32,3 P
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 28/5 - 09 / 10 1640 26,6 100
2 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 2 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 14/8 - 08 / 8 2100 33,0ag 1075
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane - 05/8 - 05 / 2 2100 dg a 778
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk L. Pedersen Bjerke Travbane 2 04/6 - 09 / 3 2140 31,3 114
M. Sørvik Ingolf Herbjørnrød (A) A. Kristiansen Momarken Travbane 0 17/4 - 03 / 10 1640 30,8a 105
Rødt m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek A. Kristiansen Bjerke Travbane 0 10/4 - 04 / 6 2100 34,3ag 125
3 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -13 -0 -0 -1 -2 -13 000
Spik Rasken 3 Plass 116 500
8 år MØRKBR V v.Spiker Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 28/8 - 04 / 4 2620 31,1 301
e. Troll Lisa v. Troll Jahn C. Sund Bergen Travpark 3 24/7 - 08 / 1 1600 30,1 922
Kari Helene Stokka /Sandnes O. Wassberg Bergen Travpark - 08/7 - 05 / 3 2100 dg 413
C. Sund Ronny Halvorsen (T) R. Halvorsen Bergen Travpark 0 26/6 - 09 / 6 1600 33,4ag 411
Svart, hv.ermr/sidef/rekl,rød søm R. Halvorsen Bergen Travpark - 19/6 - 05 / 5 2100 dg 529
4 2014: -10 -1 -0 -1 -5 -37 000 2013: -14 -2 -1 -2 -5 -63 000
Mjølner Lotta 2160 1 Plass 114 500
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) S. Eilertsen Bjerke Travbane 3 20/8 - 08 / 1 2140 29,0 100
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll L. Kolle Biri Travbane - 03/8 - 04 / 6 2100 dg 111
Team Lotta S. Løvvold Jarlsberg Travbane 4 16/5 - 09 / 3 2100 30,7 25
S. Eilertsen Geir Kihle (T) S. Løvvold Bjerke Travbane 6 02/4 - 09 / 2 2140 31,7 g 26
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek V. Hop Klosterskogen Travbane 6 10/3 - 04 / 11 2120 32,1 g 46
5 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 04/9 - 02 / 6 2100 28,6a 17
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 20/8 - 08 / 2 2140 27,6 15
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 08/8 - 03 / 2 2600 29,9 67
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane - 29/7 - 01 / 1 2100 dg a 19
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Sørlandets Travpark 1 17/7 - 04 / 1 2140 28,9 38
6 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 2180 1 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding G. Gundersen Drammen Travbane - 30/8 - 08 / 7 2120 dg 427
e. Storsjø Dubla v. Dublan J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 23/8 - 01 / 11 2180 28,7 469
Adrian Valstad Hagmann /Askim M. Berås Bjerke Travbane 0 20/8 - 08 / 8 2180 28,5 44
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 08/8 - 03 / 5 2620 29,4 g 35
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Sørlandets Travpark 5 17/7 - 04 / 8 2180 28,8 g 59
7 2014: -19 -3 -1 -4 -6 -109 203 2013: -17 -0 -1 -5 -3 -48 434
Thuli Sol 2 Plass 320 137
11 år BRUN HP v.Schuvar B. Steinseth Bjerke Travbane 5 03/9 - 03 / 8 2100 27,8a 124
e. Sæterpila v. Sæterbest (S) J. Øveraasen Bjerke Travbane 1 20/8 - 08 / 9 2180 25,6 269
Bjørn Hansen /Siggerud B. Steinseth Biri Travbane 4 15/8 - 09 / 5 2100 28,9a 201
J. Øveraasen Bjørn Steinseth (T) S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 06/8 - 08 / 9 2160 29,0 172
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm B. Steinseth Bjerke Travbane 5 31/7 - 02 / 10 1609 28,3ag 161
8 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -21 -3 -3 -3 -3 -114 500
Brenne Junior 3 Plass 222 300
11 år SVART V v.Alm Svarten D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 02 / 1 2100 32,8ag 176
e. Siljeterna v. Haakesjur M. Nyløkken Jarlsberg Travbane - 02/11 - 01 / 4 2100 dg 55
Helene Johnbraaten /Vikersund D. Dalen Bjerke Travbane 6 30/10 - 06 / 1 1609 26,5a 234
E. Hafskjold Helene Johbraaten D. Dalen Bjerke Travbane 3 22/10 - 01 / 11 2100 30,0a 313
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar S. Werder Momarken Travbane 1 24/9 - 08 / 4 2160 30,3 64