<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 2640 m. Autostart.
3-12-årige høyest 155.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-10-11 Plass : 9-10-11

1 2016: -3 -1 -0 -0 -1 -27 884 2015: -13 -3 -2 -1 -3 -104 573
Illusion* (S) 2640 1 Plass 300 108
8 år BRUN HP v.Gentle Star* M. Persson Årjäng P 31/8 - 93 / 1 2140 20,3 P
e. Our Joy* (S) v. Senate Hill (US) P. Nilsen Momarken Travbane 0 08/7 - 04 / 9 2140 16,7a 29
Sverige P. Nilsen Arvika 1 29/6 - 06 / 3 1700 15,1a 45
P. Nilsen Peter Janson (A) P. Nilsen Momarken Travbane 0 21/4 - 07 / 10 2140 16,5a 129
blå med rødt belte. P. Nilsen Färjestad 0 23/3 - 02 / 1 1640 18,2ag 75
2 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -11 191
Face The Question 2 Plass 182 191
9 år BRUN V v.Face Of Speed (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 05/8 - 04 / 2 1700 16,6ag 251
e. Blue Dun Dee v. Laddie Blue Chip (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 03 / 8 1700 17,1a 1474
Elen Marie Thorsø-Mona Lilja G. Gundersen Drammen Travbane 7 03/7 - 04 / 11 2100 17,0a 204
G. Austevoll Kåre Andersen (T) G. Gundersen Drammen Travbane 6 10/6 - 01 / 3 2100 15,4a 312
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Olafsen Jarlsberg Travbane 6 31/5 - 01 / 10 2100 18,0a 345
3 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 492 2017: -23 -2 -4 -3 -10 -170 189
Nova Yamoz* (S) 3 Plass 538 865
9 år M.BRUN HP v.Super Photo Kosmos* (US) K. Lindberg Bjerke Travbane 1 21/8 - 05 / 8 1609 14,5a 141
e. Velvet Smoke (S) v. Super Arnie* (US) K. Lindberg Bergsåker 5 17/6 - 04 / 14 2180 17,5 198
Sverige K. Lindberg Hagmyren 0 15/5 - 04 / 7 2160 dist g 90
K. Lindberg K. Lindberg Hagmyren 0 30/9 - 03 / 1 2160 17,8 216
Ukjent K. Lindberg Bergsåker 8 13/9 - 09 / 1 2160 15,6 290
4 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -1 -1 -2 -19 000
Shoguns Larabella 4 Plass 161 500
8 år MØRKBR HP v.Shogun Lobell* (US) M. Haug Bjerke Travbane 2 05/9 - 08 / 11 2100 15,9a 1398
e. Via Crispi (FR) v. Larabello (FR) K. Ødegaard Drammen Travbane 0 19/8 - 04 / 10 2100 20,0 g 417
Julie Dahl /Skiptvet J. Dahl Kala Landbane - 12/8 - 09 / 12 1940 dg 855
O. Kjenner Knut Arne Ødegaard (T) J. Dahl Klosterskogen Travbane 0 21/7 - 08 / 7 2120 20,8 g 294
Svart m/oransje stolpe,rekl. T. Solberg Bergen Travpark - 05/7 - 07 / 6 2100 dg a 403
5 2017: -11 -0 -1 -1 -6 -30 000 2016: -8 -1 -0 -0 -3 -36 000
Tarzan Simoni (DK) 5 Plass 375 811
7 år BRUN V v.Demilo Crown (DK) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 21/8 - 01 / 7 2100 17,8a 23
e. Unik D.K. (DK) v. Ejnar Vogt (DK) P. Midtfjeld Åmål 0 03/8 - 07 / 1 2480 18,2a 75
Team Haba & Tor Olof Halle P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 30/4 - 02 / 5 2160 16,1 74
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 21/4 - 07 / 12 2140 15,5a 23
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 07/3 - 08 / 5 2100 18,7a 13
6 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -19 -0 -1 -1 -6 -28 803
Per Cassa (DK) 6 Plass 108 813
8 år RØD V v.Gidde Palema* (S) M. Esposito Biri Travbane 5 29/8 - 02 / 6 2600 17,0a 362
e. Palmira (DE) v. Diamond Way (DE) M. Esposito Jarlsberg Travbane 4 22/8 - 02 / 7 1609 15,6a 348
Anne Guro Dahle /Borkenes M. Esposito Bjerke Travbane 0 30/7 - 03 / 9 2160 17,7 g 863
M. Esposito Mona Lunde M. Esposito Bjerke Travbane 0 24/7 - 04 / 7 2100 16,6a 124
Gul m/blått brystbånd L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 04/7 - 08 / 10 2100 17,2a 158
7 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Pembroke (IT) 7 Plass 125 500
6 år BRUN V v.Infinitif* (IT) K. Johansen Biri Travbane 0 29/8 - 02 / 1 2600 br a 271
e. Vuerta (IT) v. Sugarcane Hanover* (US) T. Borg Sørlandets Travpark 0 22/6 - 03 / 7 1609 16,3a 141
Mina Haug /Aurskog T. Borg Bjerke Travbane 6 04/6 - 03 / 5 1609 15,9a 484
K. Johansen Mina Haug (A) T. Borg Sørlandets Travpark - 06/4 - 06 / 11 1609 g0 ag 215
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Borg Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 07 / 6 2609 19,3a 30
8 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -1 -1 -0 -3 -26 407
Unitron* 8 Plass 95 168
8 år MØRKBR V v.Storstadsbusen* (S) B. Albinsson Åmål 4 28/8 - 02 / 1 2480 16,5a 185
e. Classic Queen O. v. Zoot Suit (US) B. Albinsson Bjerke Travbane 1 06/6 - 01 / 6 2100 15,7a 195
Sverige B. Albinsson Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 04 / 5 2600 18,7 g 288
B. Albinsson Folke Pettersson B. Albinsson Bjerke Travbane 6 27/3 - 01 / 3 1609 15,9a 71
grå med blå vinkel B. Albinsson Bjerke Travbane 2 13/3 - 01 / 9 2100 17,2a 435
9 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -28 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
He's So Vain (US) 9 Plass 188 000
8 år SVARTBRUN V v.Angus Hall* (US) G. Gundersen Biri Travbane 3 29/8 - 02 / 7 2600 16,5a 112
e. Au Course (US) v. Sierra Kosmos* (US) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 14/8 - 03 / 1 1700 16,4 17
Tor Olav Waaler /Granli G. Austevoll Biri Travbane 5 27/7 - 06 / 7 2600 16,5a 46
G. Gundersen Tor Olav Waaler G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 13/7 - 05 / 14 2620 16,9 116
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 04/7 - 06 / 3 2609 dg a 68
10 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -9 500
Young Gunner (US) 10 Plass 206 000
6 år MØRKBR H v.Muscles Yankee* (US) F. Hamre Sørlandets Travpark 0 31/8 - 04 / 6 2160 br g 20
e. Lady Talbot (US) v. Windsongs Legacy* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 6 13/8 - 02 / 15 2660 16,7 78
Egil Furulund /Spydeberg F. Hamre Sørlandets Travpark 4 16/7 - 04 / 2 3140 17,5 26
E. Høitomt F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 04/7 - 06 / 2 2609 16,7a 18
Delt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Momarken Travbane 1 24/6 - 07 / 12 2640 17,5 40
11 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -18 -0 -2 -2 -2 -30 326
Buck Is Boss 11 Plass 177 826
6 år BRUN H v.Buckaroo K. (US) I. Herbjørnrød Momarken Travbane 2 24/8 - 09 / 1 2140 18,3a 39
e. Lucky Klenod v. Meadow Road (S) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 08/8 - 06 / 5 2100 16,1a 62
Knut B. Herbjørnrød /Melsomvik S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 21/7 - 04 / 1 1700 15,2a 54
K. Kvasnes Connie Engebråthen (T) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 11/7 - 11 / 9 2120 dg 151
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Momarken Travbane 3 24/6 - 07 / 11 2640 17,5 573